Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 28.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Нещо неясно?нови [re: koмитa]  
Автор ElanMorin_ (ентусиаст)
Публикувано07.05.07 22:34



Ти, какво в мъченик ли ще го превръщащ?
Не искам никой да засягам, но ако за толкова ще банваш, имаше още няколко кандидати.
Иначе за мен е ясно, че някои хора много бързо се палят тука и много бързо се изнервят и почват да се нареждат.

___



Тема Re: Нещо неясно?нови [re: ElanMorin_]  
Автор tonza (ентусиаст)
Публикувано07.05.07 22:52



Ти, какво в мъченик ли ще го превръщащ?
И на мен ми мина през главата същото. А може ли вместо бан да му направиш ограничение -- не повече от 100 поста на ден?





Тема Re: Нещо неясно?нови [re: ElanMorin_]  
Автор Шakaл (вълшебен)
Публикувано07.05.07 22:54



що - теб не те ли кефят водевилните му изпълнения





Тема Re: Нещо неясно?нови [re: Шakaл]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано07.05.07 23:00



Джагале, тебе кой те пусна пак тука?

Facta, non verba!



Тема Re: Нещо неясно?нови [re: koмитa]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано09.05.07 02:56



Комита, настоятелно моля да върнеш Волк.
Може да не споделям някои от неговите мнения, но смятам, че и "славянската теза" трябва да си има представител. Той може да има повечко от славянските гени. Аз сигурно нямам толкова, но по тази причина не смятам да се отказвам от славянското си наследство.





Тема Re: Нещо неясно?нови [re: инцидeнтeн]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано09.05.07 10:17



Славянската теза си има представител и той се казва Ариент. Появява се рядко, но пише аргументирано, не обижда и не спамира. И ,О чудо, не съм го банвал. Защо ли?

Чуждото не искаме, но и своето не даваме!


Тема Re: Нещо неясно?нови [re: koмитa]  
Автор Rex_Mysorum (Чудотворец)
Публикувано09.05.07 11:05



Славянската теза си има представител и той се казва Ариент.

Има си и двама по-често наминаващи защитници:
Йоан Мизийски и N*ы{b}l©®™.

Волкчо не е ПРО-славянин, той е АНТИ-автохтонец.
Нема куче или вълк, залаяли Истината, и да са прокопсали.

<o><O><o>
Където е текло пак ще тече!


Тема Re: Нещо неясно?нови [re: koмитa]  
Автор tonza (ентусиаст)
Публикувано09.05.07 17:04



Аз съм против всякакъв бан. Дори и на Вълка.



Тема Re: Нещо неясно? [re: koмитa]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано09.05.07 18:32



Ами него по-често го обиждат, май. И като ти гледам политическата ориентация, придържай се към нея. Айде стига сме се делили на автохтонци и други. На вълци и кучета. На пророци и противници.
Защо все на някакви трябва да се делим? Не сме ли всички българи?
Откакто влизам тука намерих неща, които направо ми разбишкаха някои представи за генезиса на българите. Ама това не причина да почна да плюя по онези, които повдигат тези въпроси.



Тема Re: Нещо неясно? [re: инцидeнтeн]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано10.05.07 10:54



Абе вие не можете ли да разберете, че в този форум не се поставя бан за политически и идейни пристрастия? Как може да се връзвате на евтините ревове на Волк, че е баннат заради позициите му? Волк бе баннат, само и единствено заради заядливите му и празни от съдържание постове! Такова поведение като неговото се нарича трол и съгласно това му поведение и правомощията ми от администратора Киро, мога да банвам, без да се замислям. При това Волк е бил обект на банове в още 4 други клубове на Дир.бг. И в онези ли клубове са го банвали заради историческите му позиции? Толкова ли не можахте да разберете, че го банвам, защото е ОЛИГОФРЕН и съвсем целенасочено се държи като такъв. И гиони и ариент и една камара други участници тук, са ме изкарвали извън нерви, заради исторически спорове, но те като ме изкарат извън нерви, отивам да чета книжки, за да намеря аргументи да им отговоря. А поведението на Волк, не предразполага към какъвто и да било спор, защото мненията му , по замисъл не се пускат, за да миат спор. Подобно поведение, в този форум аз няма да търпя! Волк може и да има аналози в клуба, но аналозите му, разбират от дума! На Волк съвсем ясно му посочих защо го банвам, предишните два пъти. Отделно на лични бележки отново му обясних, защо съм го баннал. Той да си промени начина на поведение? Не. Като магаре продължи, даже увеличи скоростта на заяждане, спамиране, отклоняване от темите и т.н. Е щом така му харесва, няма да пише в този форум. Нямам намерение да търпя закъснелия пубертет на едно олигофренче. При това съвсем ясно и категорично го хванах да ме лъже! Така че, забравете да вдигна бана на Волк. Оставям му само една малка вратичка да пропише в този клуб отново: на лична бележка, ясно и точно да напише какво поведение смята да държи ако бъде допуснат в този клуб. Но тъй като той в момента е зает, на лични бележки да ми обяснява за траците и славяните/което само демонстрира огромната му тъпота и как въобще не вдява за какво е баннат/, скоро няма да види бял свят в този форум. Е, поизползва други никове, пописва от време на време, но ще му отрежа всички пътища. Това е положението. Който не играе по правилата-гори.

Чуждото не искаме, но и своето не даваме!



Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.