Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: jove]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано14.11.06 10:04



До няколко дни ще му го махна, дано този път си е взел бележка. А арияварт и Старинар са с махнати банове от вчера. Апропо, тъй като ти беше инициатора на бана на Дунек, неговия кога да го махам?



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: koмитa]  
Автор jove (железар)
Публикувано14.11.06 10:25



Аз бях предложил и мотивирал едноседмичен бан. Гласуването беше за това. Ако ти се съобразяваш с гласуването - виж кога му изтичат седемте дни.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: jove]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано14.11.06 11:12



Вчера. Махнах му го.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: koмитa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.11.06 13:56



дано този път си е взел бележка
"Горбатого - могила исправит", както викат руснаците...


Лично аз бих му светнал едномесечен бан, за да помни, но ти си модераторът - ти решаваш.

Facta, non verba!


Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: Last_Roman]  
Автор Йoaн_Mизийckи (готски еретик)
Публикувано14.11.06 14:04



Лично аз бих му светнал едномесечен бан, за да помни, но ти си модераторът - ти решаваш.

Ако не се е поправил или поне установил дали е прабългарин или антички македонец, винаги може да му се удължи присъдата. Може би трябва да гледаме на това пускане като на "пускане под гаранция"? Дали jove ще се съгласи да бъде гарант на Кьосето и да изплющят и двамата, ако нашето багатурче вземе, че пак пришпори коня?



Аз мисля, че Атилкеезето нема да ни липсва. Гледам, че си има достойни заместници:



+ + +


Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор jove (железар)
Публикувано14.11.06 14:12



Не съм настойник на никого от пишещите тук, за да бъда гарант. Не споделям мнението, че трябва да се отказва достъп до клуба заради изказвани позиции. Модераторът не бива да бъде идеологическа полиция, а цензор, който гарантира добрият тон и нищо друго. Атилкесе беше баннат заради изказани убеждения, което не говори никак, ама никак добре за нивото на нашия клуб.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: jove]  
Автор Йoaн_Mизийckи (готски еретик)
Публикувано14.11.06 14:19



Атилкесе беше баннат заради изказани убеждения, което не говори никак, ама никак добре за нивото на нашия клуб.

Атилкесе беше баннат заради спам и непрекъснати конфронтации с други участници. За да има конфронтации, той си менеше "убежденията" по три пъти на ден. Ще ти дефинирам и неговия "спам". Непрекъснато заливаше форума с дълги извадки от чужди монографии, повтаряше ги, потретяше ги, почетвъртяше ги... в повечето случаи изцяло извън контекста на темите.

На тема "родолюбие": Отказваше да обоснове всичките си анти-български мнения, въпреки изричното и търпеливо настояване на поне трима души от клуба, които мога да ти изброя поименно.

Всичко това говори, че никак добре не си запознат с нивото на нашия клуб, докато Кьосето беше наоколо. Ако ти си мазохист и идваш тук веднъж на високосна, останалите имаме право да DIRим по-спокойно битуване.

+ + +

Редактирано от Йoaн_Mизийckи на 14.11.06 14:21.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор jove (железар)
Публикувано14.11.06 14:24



Прочети обосновката на комита и виж дали някъде пише това, което ти казваш.





Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: jove]  
Автор Йoaн_Mизийckи (готски еретик)
Публикувано14.11.06 14:27



Вие го направихте на луд и по-църен от дявола. Като го притискате и сащисвате, какво да ви пише по-напред? Това са причините за бана на Атилкесе и според мен една седмица му е малко. Аз преди време бях баниран за по-дълго и за по-малки прегрешения.

Клубът се е цивилизовал и хуманизирал твърде много напоследък... за мое съжаление.



+ + +


Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!! [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор jove (железар)
Публикувано14.11.06 14:39



Кои "вие", бре Йоане? Ти къде беше през това време?
На мене не ми харесва, когато на някой му затапват устата заради убеждения и като видя такова нещо - пиша. Ако го правят с теб - и за теб ще пиша. Няколко човека тук се опитват да сатанизират Атилкесе. Други се включваха на всеки негов постинг с ругателства и обиди, без да получат и забележка за това.
За никой друг не отговарям, само са собствените си действия.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.