Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 26.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: jove]  
Автор Йoaн_Mизийckи (готски еретик)
Публикувано14.11.06 14:47



Кои "вие", бре Йоане? Ти къде беше през това време?

Аз бях някъде между постингите на твоя милост, немския гъбарко, лилянка - това сте "вие", както можеш да видиш и в тази тема, няколко мнения по-горе.

На мене не ми харесва, когато на някой му затапват устата заради убеждения и като видя такова нещо - пиша.

Кои убеждения? Че е Атилкьосе е "неславянизиран прабългарин" или от последните няколко дни, че е "антички македонец" - и двете доволно издържани в дунекски антибългарски стил. На теб четат ли ти се по сто пъти едни и същи боядисани в синьо копипейстове? Това е СПАМ! Ако според теб не е, тогава какво е???

Ако го правят с теб - и за теб ще пиша.

Правили са го навремето. Нямам нужда някой да ме защитава. С течение на времето с Комита си изгладихме търканията и му имам телефона. Ако искам да му обясня мотивацията за дадена "издънка", винаги мога да му звънна.

Няколко човека тук се опитват да сатанизират Атилкесе.

Атилкесе е просто трън в гъза като всеки форумен трол. Никакъв сатана не е.

Други се включваха на всеки негов постинг с ругателства и обиди, без да получат и забележка за това.

Може би си има причина за тая работа, не мислиш ли?

+ + +

Редактирано от Йoaн_Mизийckи на 14.11.06 14:48.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор jove (железар)
Публикувано14.11.06 15:00



Млъквам и те оставям да си мислиш каквото си искаш. Аз съм писал, каквото съм имал за писане. Каквито и да са убежденията на човек, трябва да има начин да ги изказва.



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: jove]  
Автор Йoaн_Mизийckи (готски еретик)
Публикувано14.11.06 15:06



Айде да пуснеш само още един постинг.
Темата на мини-есето е:

Кое от убежденията на Атилкесе ми липсва

(и алтернативен вариант)

Твърди убеждения ли има Атилкесе или плаващи, които варират според това да е "на въпреки" на обсъждани теми?

+ + +



Тема Re: СЛОБОДИЯТА СВЪРШИ!!!нови [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор jove (железар)
Публикувано14.11.06 15:27



Ц!



Тема Re:нови [re: koмитa]  
Автор roxy (pride & joy)
Публикувано14.11.06 22:04



би ли дал дефиниция за ИСТИНА?

You know the one that takes you to the places where all the veins meet, yeah.


Тема Re: Да си говорим Истинитенови [re: Rex_Mysorum]  
Автор roxy (pride & joy)
Публикувано14.11.06 22:15



интересно ми е какво си чул за проекцията като психологически механизъм?
а тя е съвсем просто нещо - приписваш на други личности свои качества.
Христос, Боян или както там му беше името, е казал да обичаме враговете си. за хората, базиращи вижданията си върху противипоставянето на 2 идеи/класи/нации/световната конспирация, БАН, СГАН или к'вото там щеш, това има един по-тънък смисъл - без тях няма да ги има. ако нещо съществува само за да отрича своята противоположност, то с евентуалното премахване на тази противоположност то губи смисъла си, престава да има причина да съществува. затова гледай по-весело на нещата. и на всички останали.

You know the one that takes you to the places where all the veins meet, yeah.


Тема Re:нови [re: roxy]  
Автор koмитaМодератор (български)
Публикувано14.11.06 22:26



Тази вечер не бих дал дефиниция на нищо.



Тема Re:нови [re: roxy]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано14.11.06 22:40



то и Пилат бая се чудеше какво е истина, ама накрая виж какво се получи - още един мъченик на кръста /технически погледнато, разбира се/.



Facta, non verba!


Тема Re: Да си говорим Истините [re: roxy]  
Автор Йoaн_Mизийckи (готски еретик)
Публикувано14.11.06 22:47



Ами ти си си отговорила на въпроса за моята функция тука - крайна противоположност на СГАН... или може би същото, но с обратен знак. Никога не съм отричал, че в СГАН има много позитиви. Като им разбереш малоумията на историческо ниво, шаблонът после може да бъде приложен и на всяко друго ниво - медицина, биология и прочие "хуманитарни", човекомразки науки.

Увлечението ти по дуализма много ме радва. Но трябва да ме четеш по-редовно, за да си наясно, че форумният ми образ не е непременно аналогичен на реалния. Веднъж се изпуснах и казах какво мисля РЕАЛНО за нещата. Може би е добре, че ви е убягнало. Друг, на когото съм се изповядвал, е Комитата, но той май е позабравил... което също много, много ме радва.

Иначе СГАН си е сган. Докато ги има, ще ни има и нас.



+ + +


Тема Re: Да си говорим Истините [re: Йoaн_Mизийckи]  
Автор roxy (pride & joy)
Публикувано18.11.06 17:33



сори, но предпочитам даоизма пред дуализма...
а че си книжен плъх с обратен знак на някой някогашен треторайхски книжен плъх, който "доказвал" превъзходството на някаква си раса (това, за което ти е антроп.карта са расови типове или подраси на европеидната раса) или на соц-книжен плъх, които също писал кофи мастило да "доказва" всеобщата криза на капитализма и после да проповядва по партийни пленуми - много се радвам, че си го призна...

You know the one that takes you to the places where all the veins meet, yeah.



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.