Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 27.04.24 
Хуманитарни науки
   >> История
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Правила, линкове, бележки от и до модераторите [re: Rex Mysorum]  
Автор komitaМодератор (ледоразбивач)
Публикувано07.09.05 10:43



Нямам никакво намерение да я връщам там където си беше. Темата вече е в свободното пространство и който има интерес да си я търси и да си я чете. Предпочитам на челно място да е закована тема за Възраждането и съвременните течения на националният въпрос, пречупени през историческа гледна точка, отколкото да е закована тема за неща отпреди 2000г., при това със силно фантастичен уклон!

ВМРО не обръща своите погледи ни на запад, ни на изток, ни другаде!


Тема Re: Правила, линкове, бележки от и до модераторитенови [re: komita]  
Автор Rex Mysorum (sive Vulgarum)
Публикувано07.09.05 11:39



Ако бях една идея по-мнителен, щях да реша, че се натягаш и угодничиш на не'ащата нерви Лил. Добре, че не съм.

Предпочитам на челно място да е закована тема за Възраждането и съвременните течения на националният въпрос

За целта обаче някой първо трябва да я напише, а понеже никой не го е сторил, можем да си направим съответните заключение колко такава тема се чака с интерес. Дори да я напише някой, не пречи да има две заковани теми, или греша?
---
Последният въпрос беше риторичен. Разочарован съм за пореден пък, че говорим едно, а вършиш друго. Не е "сериозно", някак си...



Тема Re: Правила, линкове, бележки от и до модераторитенови [re: Rex Mysorum]  
Автор komitaМодератор (ледоразбивач)
Публикувано07.09.05 12:25



Ти нали щеше да напускаш клуба за един месец? Или не си уточнявал през кой месец! Мнителноста ти е в природата. Аз какво говоря и ти какво си разбрал са две различни неща. Тема за Възраждането ще има! И тя ще бъде закована. В клуба трябва и ще има нова линия! Автохтонството е изчерпано като тема! Другото е зарибяване, а то на никой не се харесва.

ВМРО не обръща своите погледи ни на запад, ни на изток, ни другаде!


Тема Re: Правила, линкове, бележки от и до модераторитенови [re: komita]  
Автор Rex Mysorum (sive Vulgarum)
Публикувано07.09.05 12:48



В клуба трябва и ще има нова линия!

Под "линия" да разбирам ли "политика"? Ще налагаме политика, значи... мога ли да попитам чия или няма смисъл?

...а то на никой не се харесва.

Малко повече себеуважение няма да ви е излишно. Дори аз, който съм имал на няколко пъти поводи, не съм наричал теб или друг "никой". Но ти си знаеш най-добре.

Автохтонството е изчерпано като тема!

Това кой го решава? Защото, що се отнася до мен, аз тепърва започвам темата. Не сме приключили със Сотиров, а и Даскалов чака на опашката, след него други...
---
Между другото приятелчетата ти, на които си дал IP-то ми, се провалиха. Те си знаят, но и ти да знаеш, ако са пропуснали да ти кажат. То, политика, политика, ама пак с бели ръкавици трябва да се пипа. Че така, направо през просото, се вижда поклащането на класовете от далеко, г-н Начев.

Редактирано от Rex Mysorum на 07.09.05 12:52.



Тема Re: Правила, линкове, бележки от и до модераторитенови [re: Rex Mysorum]  
Автор XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ (cana sub igo)
Публикувано09.09.05 22:17



+ НемАло ме петъ дена и опъ - Комита ни сервиралъ изненада! Сигуръ това е сюрприза за 09. 09. 05.?



Тема Re: Правила, линкове, бележки от и до модераторитенови [re: XOPЪ+БATЪ/XOPЪ+BATЪ]  
Автор vencci (непознат)
Публикувано27.09.05 05:13



Това е за Приза 09.09.09.



Тема Re: Комита, къде ми е тематанови [re: Fallen_Angel]  
Автор Пeлин (Осмарски)
Публикувано07.10.05 12:42



Преди две минути пуснах тема за Гюро Михайлов. Къде е?



Тема Re: Комита, къде ми е тематанови [re: Пeлин]  
Автор komitaМодератор (баш)
Публикувано07.10.05 20:35



Пуснал си ама не си! Не съм ти пипал тема-нито днес, нито когато и да било.

Бог прощава, ВМРО не!


Тема Линкченови [re: komita]  
Автор last roman (LEG.XIII.GEM)
Публикувано19.10.05 11:23





Amor est vitae essentia


Тема Един политисторически въпрос до модераторанови [re: Fallen_Angel]  
Автор Rex Mysorum (sive Vulgarorum)
Публикувано19.10.05 12:04



Какво е отношението на ВМРО към трако-кимерийската теза и какви са изобщо официалните възгледи, ако има такива, на организацията за ранната българска история и средновековната, които см имат пряко отношение и по македонския въпрос?

Питам, защото съм се наситил на националисти, за които е върхът...

1. Да се мразят славяните по руска линия.

2. Да се вдигат три пръста за комуникация с Тангра.

3. Да се говори, че българите са държали 200-хилядна китайска армия две седмици на колене.

4. Че Великата китайска стена е построена срещу българите.

5. Че трябва да обичаме турците, защото и нашите предци са били с монголоиден примес като Меди Доган.

6. Че Македония е българизирана при хан Х, а българското име сред "македонските славяни" се "заякчило" при цар Y, когато реално писаната политическа дейност на българите почва именно от Македония и то доста преди Исперих.
---
Ако щеш ми вярвай, но питам без ни една нотка на заяждане: мислиш ли, че ВМРО в този контекст е изобщо някаква алтернатива на Атака?

Редактирано от Rex Mysorum на 19.10.05 12:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.