Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 30.04.24 
Природни науки
   >> Науки за земята
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Tuk sam  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 19:55



Nai-posle! Chakam te.



Тема I az sam tukнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 19:56



, vednaga dojdoh. tam e mnogo bavno i drveno



Тема Re: I az sam tukнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 19:58



Strahoten si! Kolko si brz!! Misleh ,che shte tryabva da te chakam dlgo-slgo... msyath da da otida do biblio da vrna knigite... Hei, tuk te chuvstvam po-blizo da sebe si? Usmihnat li si, mili Borovincho?



Тема Sega seнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:00



usmihnah, zastoto si po-blizko . Ami razbira se che brzo ste dojda, nali kaza che imash malko vreme. Moje li da se tutljavja???



Тема Re: Tuk samнови [re: lex]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:01



KAK SI? Nsitina mi otgovori! Bodr, umoren, besel, tjen, napregnat, nenapregnta, zaet.... Kaji mi. Imam nujda da zanm kak si. POne tova.



Тема Miliyat miнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:03



borovincho! Dali zanesh kolko shtastliva me pravi mislta za teb? Nyamash si i predstava... Kak vrvyat rabotite vav firmata ti? Kak e strudnichkata ti? A Liliya? Nyakakvi novi i interesnio zapoznanstva?



Тема Kak sam?нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:03



napregnat, zastoto ne sam prikljuchil, studeno mi e, ne iskam da si daleche, tova me natjava, namaljavat mi zanjatijata - tova e dobre



Тема Oblacheto milo!нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:06



edna sedmica ne sam hodil vav firmata, sega teche stroitelstvo i az ne sam polezen tam, daje ne znam dokde e stignal obektat. Slavka se opravja, vpreki 250 vtreshni sheva - ptuva pone 2 dni v sedmicata po obektite



Тема Re: Kak sam?нови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:07



Studeno ti e??? Ami oblechi se! MOje li taka da stoish i da ne ti e priyatno i toplo?... A za drugite neshta.. da, ne znam kakvo da kaja... Az sam gore-dolu v sashtoto polojenie...i za tova trudno mi e da ti dam normalen otogovor.



Тема Re: Oblacheto milo!нови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:11



Zashto ne hodiesh s neya po obektite? Az ako byah nyamashe da izpusna takv shans, da hodya na ralzichni mesta i t.n.... Te ne obichash li da hodishnasam-natam?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.