Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 21.05.24 
Природни науки
   >> Науки за земята
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Daaa, umnoto miнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:58



Yasno. Dobre, che mi go kaza, che inache nyamashe da moga da spya tazi nosht! I taka, kakvo e "In"?



Тема Nikogaнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:00



njama da se srestnem s neja, tja si jivee na svoja ostrov kato zatvornica. Ne si pishem, a ponjakoga si govorim v yahoo messengera, kogato tja e na smjana, a az sam na www. oplakva mi se, che ne moje da svikne s drugata kultura i nachin na jivot



Тема Iskahнови [re: lex]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:01



da razbera kakvo iskashe da kajesh s tova "pogledni po-gore".... no nishto ne kazavsh. Trgvam sled 5 minuti. Neshto moga li da napravya za teb, predi da trgna?



Тема Re: Nikogaнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:02



I ti kak otgovaryash na oplakvaniyata i? Kakvo i kazvash?



Тема Spokoen samнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:03



za teb, ste si spiiish kato edno NAVALJALO se oblache! S chuchurche, kato onova milo chajniche, s koeto se vijdam vseki den....
Ami, ln, tova e LN, napisano s malki bukvi



Тема Re: Nikogaнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:04



E, chak pak NIKOGA!! Ti bi iskal, sigurna sam! I sigurno i tya iska.... nyama nachin. Ne kazavi "nikoga".....az taka kazvah... i vij.... kde zalitnah....



Тема Prijatno mi eнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:06



da si govorim, makar i samo taka. Inache bih iskal da si govorim inache, da sme zaedno, dori bez da si govorim - s njakolko diska muzika, s nesto hubavo za hapvane, njakde, kdeto sme sami i na spokojstvie



Тема Re: Spokoen samнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:08



!!! Ama az sam naisitna glupava!!!! ... Hei, edin vpros. Naistina li izpolzvash tova za chaya? NAISTINA ili samo mi go kazvash, zashtoto si milish che shte se zasegna ako mi kaejsh obratnto?... Woops... tova izrechenie, nikak ne e izdrjano.. ami taka e kato milsya sas stomaha si... V momenta sam na kraka. Smyath da trgvam, no mi haresa poslednoto ti saobshtenie i reshih da nmu otgovorya... Ta, otogovori!



Тема O, da!нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:09



za 5 min mojesh da me celunesh bezbroj mnogo pati, nali?
Po-gore beshe prosto otgovort mi na vprosa s kakvo sam oblechen, po-gore - tuk v nashite postingi.
I zasto e onova "pone na tebe da ti e bilo prijatno"? kakvo li trjabva da oznachava?
Mojesh da napravish mnogo za men, ti kakvo iskash da napravish?



Тема Re: Prijatno mi eнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:09



Koga?? Samo tova mi kaji! .... Kakvo iskashe da keajsh s tova "po-gore"???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.