Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 17.05.24 
Природни науки
   >> Науки за земята
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Obiknovenoнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:54



e taka, no chevek ima izbiratelnoto svojstvo da si spomnja hubavi nesta, losho e ako v edin gorchi den razbere, che te biha mogli da bdat mnogo poveche, stiga TOGAVA da e (ili da ne e) napravil nesto, koeto e propusnal. No v pamjati moej, takaja skryta mosht, sto pamjatj-sneg letit, letit i pastj ne mojet



Тема CIAO!!нови [re: lex]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:57



Bih iskala da te pregrna i da se sgusha v teb! Bih iskala da te pogalya po hubavoto chelo i da te tzeluna po nego. Bih iskala da te pogalya po hubavite strani i da gi tzeluna nejno, da te pogledna, da sreshtna miliyat ti pogled, da usetya tvoite nezabravimi ustni vrhu moite, da me tzelunat, da gi tzeluna... bih iskala da te pregrna, da te stoplya sas sebe si, da te lyubya........ NO se sbujdam i nyama kak da osashtestvya tova jelanie.... G, ne znam kak e vzmojno da imam tolkova golyama fiz nujda ot teb... Razbiram nikoga da ne sma bila s nyakoi- haide, dobre... no, ne e taka... taka... neobyasnimo e ..Tzeluvam te i oshte i oshte i oshte.!!!



Тема Taka e,нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:58



njama znak na ravenstvo! Az govoreh za tezi jeni, koito popadnaha v takiva strani - s mnogo razlichen bit i kultura, i koito se pochuvstvaha izmameni ot svoite spruzi, vpreki che po-skoro - ot svoite ochakvanija



Тема Lexicko milo,нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 22:02



vsichko tova e mnogo hubavo! Radvam se che iskash tova, koeto iskam i az i mi e tjno, che ne moje da stane sega, vednaga! kakvo moga da napravja za da ti stane po-leko?



Тема Trgna li si?нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 22:06



oblache borovinkovo? kaza mi nakup tolkova mili nesta i si trgna predi az da ti kaja kolko tochni sa te i kolko mnogo iskam i az da stanat ej sega, samo da sprem komp?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.