Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 17.05.24 
Природни науки
   >> Науки за земята
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Po-goreнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:43



???? Ne razbiram. IQ-to mi ne stiga da shvana za kakvo mi govorish! Kde po-*gore?



Тема Kajiнови [re: lex]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:45



mi oshte neshto, koeto spored teb e prosto i ochevidno!



Тема Razkrila si me,нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:47



znachi: dosadno mrnkalo, formalist, kojto obicha da se zajajda s horata i da gi drazni, da im gubi vremeto s nenujni sporove i s nevernite si tvrdenija....
ln e LN, naturalen logaritm. Imam oste edna, no ne e tochno takava, tazi beshe po-zajadliva. A ako imam vreme ste napisha i edna druga zajadliva, specialno za finansisti, daje - 2, te si gi zaslujavat naplno!



Тема Re: Ne sam siнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:47



Poluchili edni kartichki, koito ti izpratih? Mislya che ti pratih nyakolko pti.. Dano da si gi poluchil, zashtoto naposledk horata ne mogat da gi otvaryat. Az gi izptaih za podkrepa, no ne zanm dali byaha podhodyshti.



Тема Re: Razkrila si me,нови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:49



Che, logaritm ne se li izobrazyava s "log" ili "lg"??



Тема Poluchihнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:51



edna s roza i mi stana mnogo mchno, a tokata i fuga mi napomni nesto, koeto se sluchi mnogo otdavna. Togava i az ti izpratih edna, s muzika na Yannis, dotogava ne bjah go chuval, haresa mi. A na teb haresva li ti? Preporchah go na Lilia, tja mnogo chesto hodi iz sajtovete da si svalja muzika i tja beshe vav vztorg, zastoto samata tja e svirela na piano, v edin drug jivot



Тема Re: Poluchihнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:54



Da "pluchih" edna kartichka, no uspyah da ya otvorya. Osevn tova tuk nyama kak da se chue muziakata... I kak e Liliya? Prodljavate da si pishete? Koga shte se sreshtnete?



Тема Daaa, umnoto miнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:54



oblache - LG e pri osnova 10, LOG e izobsto logaritm, a LN e pri osnova neperovoto chislo, veche e obstoprieto da se raboti s nego, osven v naukite, v koito ne e estestveno, naprimer v seizmologijata rabotjat s LG, kogato izchisljavat silata na zemetresenijata po Riehter



Тема Mislyaнови [re: lex]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:56



che shte trgvam. Nadayavam se pone na teb da ti e bilo priytano da si "govorim".



Тема Prosto i ochevidno 2нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:57



imame samo tezi nesta, koito uspeem da zadrjim, a ne tezi, koito ochakvame ili razchitame da poluchim, ne tezi, koito podminavame ili gubim.
Vsjako nesto, koeto trsim e na poslednoto mjasto, na koeto go potrsim




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.