Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 13.06.24 
Природни науки
   >> Науки за земята
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Prosto i ochevidno 2нови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:10



Ochevidno - da, no ne e taka prosto.. Dai mi oshte edin primer za prosto i ochevidno"!



Тема naistina,нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:12



vseki den, daje veche vze da se okisljava, a ne smeja da go trkam, za da ne svalja ot nego pokritieto. Zasto mi e da te lja, nali znaesh, che ne bih go napravil?
I POCHTI vseki den otvarjam edna malka chervena telefonna kabinka i ot neja vzimam edno listence chaj s dah na bergamot, koeto puskam OTDELNO v chajnika....



Тема Ama, oblache,нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:15



nali ti kazvam - otgovort mi 's klasicheski anzug' se pojavi po-gore sred postingite tuk, po-gore ot vprosa ti s kakvo sam oblechen, prosto ti me pitashe na edno mjasto, a az ti otgovorih na drugo i zatova ti kazah da poglednesh po-gore



Тема Re: O, da!нови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:15



Mojeh, no v momenat nyama kak da go napravya, ne smyatash li? ...Yasno, razbrah. ...Thanx za utochnenieto.



Тема Re: Ama, oblache,нови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:17



Daaaaaaaaa, razbrah. Vij po-gore!!



Тема V obsti liniiнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:19



che sega tja njama lesen nachin - ili trjabva da zagubi svobodata si i da bde zvisima ot maja si, ili da zagubi decata si (zastoto po vsjaka verojatnost toj ste gi vzeme pri razvod) i da poluchi svobodata si. Obichajnata drama na jena, pojelala da se omji v chujbina, pri chujdi hora i posle osznala kakva greshka e dopusnala. Mnogo blgarki, koito se omjiha za afrikanci i zaminaha tam imaha tozi problem



Тема taka smjatamнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:21



zastoto nito za neja, nito za men usilieto si struva - tja njama da se zasili ot drugija kraj na sveta da dojde tuk na more, sled kato si go ima, nito pak az. A i - naj-vajnoto, za kakvo ni e da se srestame?



Тема daнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:21



vyarvam ti. No ako se e zahabilo az shte vzema oshte edno+1+1+1... Hei, az ne nosya sondjircheto. Ako beshe tuk, shtya da go slagam, no taka... ne znam... teji mi da go slagam. Mnogo mi haresva, no mislya, che ne tryabva da go slagam poveche.



Тема Prosto i ochevidno 3нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:23



Nashite jelanija struvat mnogo malko, dokato njamame sili da gi osashtestvim



Тема Zasto?нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 21:26



zasto da ne trjabva, nali ti haresva? ili ne ti haresva mislta za men, za choveka, kojto ti go podari? Kakvo te spira? ta nali to e podareno, za da bde s teb, samo ako smjatash, che trjabva da me zabravishm togava - razbiram




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.