Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 01.06.24 
Природни науки
   >> Науки за земята
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Studeno e,нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:12



proletta e takava - hladna. Pri tebe zasto e takova obrkvaneto? Kak sa izpitite, prebori li gi?



Тема Tova saнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:15



mesta, kdeto horata rabotjat, a az kakvo da pravja - samo ste im se prechkam. Posle, tam njama i kakvo da se gleda ili pravi - tja hodi da vidi dokde e stignal stroejt, poplvat bumagi razni i si trgva, tova ne e exkurzija ili kurort, samo trskane po ptja



Тема Re: Studeno e,нови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:16



Tuk sashto e dosta hladno i na men mi se iska da po-toplo i da nosya po leki drehi. Ne mi se gogovri za men. ... predpochitam ti da mi razkavash neshta. S kakvo si oblechen?



Тема No pakнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:17



dnes sam gladko izbrsnat za nashata sresta....samo deto maj otslabnah s 1 kg naposledk



Тема Re: Tova saнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:18



Ami i tova e opit! Ot vsichko se nauchava po neshto, ne smyatash li? E, ti si zaet s lektzii i prochie.... Kak vrvyat neshtata v tvoya uni? Ima li dobri slushateli v grupite ti?



Тема Re: No pakнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:20



!!!!!!!!!!!!!!!!!Guoergui! Na dieta li si? ILi ima smyana v hranitelnite ti navitzi?



Тема Re: No pakнови [re: bor]  
Авторlex (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:21



Pak pitam, s kakvo si oblechen?



Тема s klasicheskiнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:22



anzug u doma, a navn oste nosja poznatata ti zimna shuba, zastoto tu duha, tu vali, mnogo se promenja vremeto, samo slnce deto njama. pod neja - riza, cherni jeans, beli maratonki, obichajnata rabotna uniforma. az i v min taka si hodja, ne mi puka. Daje i v sda bjah taka, mojat prijate-advokatat stese da me izjade



Тема Opit e,нови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:25



ama za tezi, koito imat znanija, za da izvlekat polza ot nego. zatova po tezi komandirovki hodjat injenerite, az naj-mnogo da ida, kogato ima njakoe agne za izjajdane...
V uni tozi semestr prepodavam na spec informatika i sam mnogo dovolen ot tjah, mnogo lesno razbirat za kakvo im govorja i ne se nalaga da objasnjavam prosti i ochevidni nesta



Тема Pogledniнови [re: lex]  
Авторbor (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 20:28



po-gore . A ti, kakvo borovinkovo obleklo nosish sega? kakvi sa tija konferencii - nesto kato seminari, na koito govori njakoja grupa studenti, a drugite gi slushat li?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.