Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 26.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Някой да си е патил от уроки и клетви  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.09.12 09:12



Гледам че някои хора си избират да си пазят тайни за разни неща от страх да не им пратят клубарите негативна енергия и да им развалят работата. Отделно си слагат червени кончета и т.под. (не съм запозната) анти ироки амулетчета. Любопитно ми е дали някой реално си е изпатил и поради това има основателна причина да се пази по суеверни начини или всички си правят нещо (според мен безсмислено) така за всеки случай.
Мен изобщо не ме е страх от такива неща и не правя нищо от гореизброеното поради тази причина. Ама то е сигурно защото до сега не съм забелязала някой да ми е навредил по някакъв начин. Единствените клетви, който ми прави впечатление че са ме стигнали са тези на майка ми и поради това съм прекъснала почти напълно контактите си с нея. Иначе разните му там джавкащи злобарчета са ми напълно безобидни. Всъщност понякога нарочно провокирам хората да злобеят за да ги проверя колко са злобни

. Както и често се правя на луда и глупава и им давам шанс да ме стъпчат за да видя дали ще се възползват от него (невероятно е колко много се възползват от него)- перфектен детектор за комплексарчета и идиотчета . Така де - хората трябва да се тестват за да знаеш колко можеш да разчиташ и какво да очакваш от тях.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.09.12 11:47



Аз напоследък само се хваля и не съм забелязала някой да ми праща негативни енергии. Иначе, има си енергийни вампири, но аз умело ги избягвам. Уроките действат, на който вярва и се страхува. Мен не ме хващат.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано26.09.12 15:43



Гледам че някои хора си избират да си пазят тайни за разни неща
Да изнасяш всичко от личния си живот в интернет ми се струва страшно глупаво.

Всъщност понякога нарочно провокирам хората да злобеят за да ги проверя колко са злобни . Както и често се правя на луда и глупава и им давам шанс да ме стъпчат за да видя дали ще се възползват от него (невероятно е колко много се възползват от него)- перфектен детектор за комплексарчета и идиотчета . Така де - хората трябва да се тестват за да знаеш колко можеш да разчиташ и какво да очакваш от тях.
Това ми се струва ужасно неприятна черта. Аз никога не бих постъпвала по този начин с хората. Честно казано, не бих искала да имам такъв човек в обкръжението си. Не бих желала някой ей така профилактично да ме тества.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано26.09.12 19:15



Въпреки че никът ни е Дърта вещица, ти със сигурност си млада и не си вещица.



Аз вярвам в негативната и в позитивната енергия.
Те обаче не влияят на всеки.

Понякога си правя амулети. Това е в случаите когато усещам, че определени хора съзнателно ми правят зло.

Правила съм амулети и за други. Те казват, че им действали.

В момента нося сребърен пентаграм с малък рак, закачен на него. Връвта е черна със седем възела и с мъниста, внесени от Перу.
Това ми е най-обичайният амулет, който си нося дори безпричинно.



Тема Re: слушай какво...нови [re: OldWitch]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано26.09.12 21:50



Ще ти избия всякакви "уроки"от главата. Ще ти пратя бележка с такава оферта която никоя не може да откаже. Ще те кача не на мерцедес, а на американски крайслер пълен с уиски и други неща.

После какво ще правим ти е бедна фантазията.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Brezichka]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.09.12 21:59



Е то всичко няма как да е. Пък и не виждам що па да е толкова глупаво. Би ли казала кое точно му е глупавото. Щото аз веднага мога да ти кажа кое му е умното. Можеш да получиш полезен съвет от добронамерени хора (верно - малко са ама ги има). Можеш да детектнеш злонамерените (винаги е полезно да познаваш хората хората около себе си). До сега никой нищо лошо не ми е направил (въпреки опитите) и не виждам и какво може да ми направят. Те не знаят коя съм реално (освен ако някоя "приятелка" предателка не се е намесила).
А ти искаш или не искаш умните хора винаги тестват околните, но ги е страх да си признаят за да не ги намразят. Ако имам намерения към някой - дали го глася за мъж, гадже, приятел или нещо друго обезателно го тествам. Поради тази причина много малко хора мога да нарека с думата приятели. Но те никога не разбират точно кога и как съм ги тествала. Дори да им кажа: Аз те тествам непрекъснато, ще седят и ще се чудят за кво говоря и няма изобщо да се сетят. Щото го правя интелигентно.



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: слушай какво...нови [re: FilerO99]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.09.12 22:00



чакам

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано26.09.12 22:03



Пентаграм?

Ти знаеш ли, че аз като сложих моя железен пентаграм до червеното яйце от църкавата и до една ябълка, яйцето се анихилира на пода, разтече се по земята, изпари се, изчезна-остана само черупката му, а от ръцете ми се отдели миризма на ад и на смърт!Като видях тази картинка тогава преди 7 години бях пред самоубийство!А после какво се случи ти е бедна фантазииката.


Така че ако искаш да видиш лицето му и злата му светлина на живо посред бял ден продължавай да носиш пентаграм!Можеш да свършиш в някоя лудница доживот!



Тема Re: слушай какво...нови [re: OldWitch]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано26.09.12 22:04



Ооооо, супер!

Ще чакаш до ноември най-рано защото така работи схемата.



Тема е нема начиннови [re: FilerO99]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 09:15



щом трябва ще си изчакам времето и реда



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: FilerO99]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано27.09.12 09:47



От 8 години нося пентаргам почти непрекъснато.
Свалям го само, ако съм на някое много официално място, където не мога да съм с обичайния си вещерски вид.


Имам редвид малки плитки в косата, мъниста и амулети.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано27.09.12 12:01



Тея работи с червените конци, черните котки, счупените огледала и т.н. са пълни измишльотини и имат нулев ефект.

Има някои магии, които наистина могат да ти навредят на живота, а има разни методи, които могат да те убият с чешмяна вода. Обаче хората, които биха навредили на невинен човек само поради злобата си, са примитивни и нямат достатъчно акъл за да се доберат до тези методи.

------------------------------------------



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано27.09.12 12:08



Дано Господ ти прости!





Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано27.09.12 13:42



Ами, не е хубаво да се изнася всичко. Анонимността в интернет до голяма степен е илюзия. Пък и винаги си мисли, че например децата ти могат да четат след време какви ги е писала майка им.


За добрите съвети съм напълно съгласна, но трябва човек да е достатъчно интелигентен, за да отсее наистина умните съвети от многото глупости. Знам, че често форумите са много полезни.
А що се отнася до тестването - аз не тествам хората, просто с времето ги опознавам.



Тема Плашите ме, бре!нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано27.09.12 13:46



В кой век живеем? Сякаш сме в тъмното средновековие! Не съм очаквала, че съвременните хора са толкова суеверни.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: FilerO99]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано27.09.12 15:00



А кой е Господ?
Има много религии и всеки смята, че неговият бог е единственият.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано27.09.12 15:03



Обаче хората, които биха навредили на невинен човек само поради злобата си, са примитивни и нямат достатъчно акъл за да се доберат до тези методи

Не, нямат силата.
Злобата си обезсилва.
Трябва да си много устойчив психически, за да причиниш зло... или пък добро. Защото то е едно и също. Непоисканото добро може да се приеме и като зло.



Тема Re: Плашите ме, бре!нови [re: Brezichka]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано27.09.12 15:05



Не сме суеверни.
Чакаме черните котки да ни пресекат пътя и ни е все едно с кой крак прекрачваме прага.



Има обаче позитивни и негативни енергии, които могат да ти повлияят.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано27.09.12 15:53



Като умреш ще разбереш.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Brezichka]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 20:21



Ами както ти казах аз така ги тествам, че те не го забелязват. Всъщност тестването изобщо не е планувано или преднамерено, а се получава естествено в хода на общуването. Примерно като се оплача наблюдавам и анализирам реакциите и изражението - при повече хора си личи какво си мислят - примерно дали злорадстват или ми съчувстват искрено и искат да помогнат. Като се похваля пак си личи дали се радват с мен или им помръква физиономията. Такива ми ти нещица, ти кво си мислиш

.
Виж - с мъже ми се е случвало да блъфирам и си нямаш на представа какви тайни хващам (които не е трябвало да узнавам). Such mi ti works

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 20:31



Има хора, които са ми навредили (не с лоши енергии или магии, а директно с поведението и думите си) и които .... ще е силно да кажа че ги мразя, но примерно ако ги видя гърчещи се доста ще се почудя дали да им подам ръка. Та с такива обикновено прекъсвам отношенията си - т.е. не им го връщам (не че не бих се възползвала от удобен случай да им натрия носа, но не го търся специално ако съдбата не ми го предостави). Но след време научавам, че животът им не върви на добре - обикновено се разболяват от тежка болест и докторите или не знаят точно какво им е или просто не могат да им помогнат. Съмнявам се негативните ми чувства към тях да са били толкова силни, че да са им докарали болест и то обикновено след години, когато почти съм ги забравила и почти ми е минало. Но е факт, че на хората, които не харесвам им се случват много гадни неща в един момент. Или това е резултат на всемирната справедливост и равновесие (в които вярвам 100%). Или пък са навредили на страшно много хора и като са се натрупали толкова много негативни енергии насочни към тях и в един момент са ги покосили.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано28.09.12 07:59



Всеки сам си прави живота - колкото и странно да е така е. Когато не успеем обвиняваме другите, когато нямаме доказателства измисляме уроки, магии, клетви и какво ли не.
Ето чета теб - Единствените клетви, който ми прави впечатление че са ме стигнали са тези на майка ми и поради това съм прекъснала почти напълно контактите си с нея - направо не вярвам - как може да обвиняваш майка си?!? Ако е имало прекалено напрежение между вас може да го изгладиш - та тя ти е дала живот, обича те така, както майките умеят само да обичат - безрезервно и напълно. Дори и да не е доволна това е, защото иска повече от теб.
Опитай се да си оправиш взаимоотношенията с нея като начало и ще видиш как живота ти ще потръгне, защото изцяло като те чета това трябва да оправиш. Религиозните го наричат грях.
Всякакви енергии, магии и глупости са наше отражение пак. Просто не можеш да повярваш колко сила има в един човек и как може да живее в хармония, но с всяка лошотия, която поиска как всичко разваля.

Също чета и това Както и често се правя на луда и глупава и им давам шанс да ме стъпчат за да видя дали ще се възползват от него (невероятно е колко много се възползват от него)- перфектен детектор за комплексарчета и идиотчета - сигурна ли си, че си искрена? Не искаш ли просто да се харесаш на някого? Няма лошо - човекът е социално животно и иска да се харесва на себеподобните си и понякога изпада в крайности и против себе си, само да е част от групата. А ако го правиш с цел лошотия - не вредиш ли отново на себе си?!? Плюс това знаеш ли колко относително е изпитанието на хората - ще се учудиш колко влияе фактор ВРЕМЕ и как хората в еднакви ситуации реагират различно. Те не са константи, както и ти.

Създаваш впечатление на много объркан човек - опитай се да си подредиш мислите и оттам и живота и ще ти бъде далеч по-добър. Обкръжи се с приятни емоции, махни нещата, които ти тежат и се опитваш дори да не признаеш пред себе си и ще видиш, че това е най-силния амулет срещу уроки и клетви.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано28.09.12 08:03



хм - честно казано не вярвам да можеш да ме убиеш с чешмяна вода, освен ако няма някакъв отровен елемент в нея и ми я дадеш да я погълна.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: virgo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано28.09.12 12:34



Е то е ясно, че трябва да я погълнеш, но ти казвам, че е възможно да ритнеш камбаната само от чисто H2O без никакви примеси.

------------------------------------------



Тема Re: Плашите ме, бре!нови [re: Brezichka]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано28.09.12 12:39



Е кой е суеверен? Аз казвам, че суеверията са пълна глупост и нямат абсолютно никакво действие. Обаче някои магии наистина си действат и в днешни дни някои модерни течения в науката започват да доказват тези неща.

------------------------------------------



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано28.09.12 12:56



Всичко зависи от дозата.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано28.09.12 13:19



На мен са ми казвали, че имам изключително силно положително въздействие, и също много силно противодействие към негативни влияния. Не те каня да се пробваш - веднъж ме обвиниха, че заради такова противодействие са влезли в болница. Моят контравъпрос бе: "А чий го търсиш да ми правиш мръсно, дори и само мисловно?"
Рядко се замислям за тези неща, но имам десетки примери, още от детството си. Не давам подробности.





Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Brezichka]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано28.09.12 13:22



+1



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: virgo]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано28.09.12 13:31



Това, че клетвите на майка ми ме стигат е доказан факт от живота ми и няма кво да се обсъжда. Ако чуеш с ушите си клетва от майка си и после това ти се случи точно така без да имаш никаква вина, че ти се е случило най-малкото е нормално да го свържеш с това, което си чула преди години и си спомняш кристално ясно. Освен това и в Библията пише, че единствените клетви които стигат са майчините. За мен нещата са ясни а на теб явно ще ти се изяснят само и единствено като ти дойдат до главата - не ти го пожелавам.
Това дали съм объркана или пак може много да се дискутира. Всички хора са объркани относно някои неща и това е съвсем нормално според мен. Това, че някои се правят на много наясно със себе си говори само и единствено че или не се познават добре или не искат другите да ги познават.
Казваш ми, че хората се правят на глупави за да се харесат на другите? Не съм много съгласна. За да избегнат ненужен конфликт може би ама чак пък да се харесат... Аз глупави хора определено не харесвам.

С лошотията не мога някак си да го свържа. Възможно е да си вредя, да, но това съм аз - това ми идва отвътре и не мога да съм друга. Но това че ми вреди е само едната страна - другата ми носи ползи. Всичко е уравновесено когато човек е себе си. Когато се опитва да прилича на друг и следва чужди съвети обикновено не е щастлив и се обърква тотално. А ти ако мислиш че е възможно да се харесаш на целия свят жестото грешиш.
И да - точно това съм направила - разкарала съм неприятните елементи от живота ми и се опитвам да се обграждам само с приятни хора и емоции. Доколко успявам е друг въпрос, но не може всичко да е на 100% така или иначе. Майка ми сама си е избрала статута, аз нямам нищо общо с това.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: BambiBambina]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано28.09.12 13:37



а аз нося късмет на хората

.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано28.09.12 13:43







Тема Re: моят пентаграм беше страшен...нови [re: OldWitch]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано28.09.12 13:57



Когато го дадох на едни познати тях ги пребиха от бои в Борисовата градина, а единият щеше да загине - беше си глътнал езика.

Сатаната яко напуква канчетата на недстойните за него.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано28.09.12 17:37



На мен, като ми пресече черна котка път, после ми върви по вода.





Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Brezichka]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано28.09.12 17:47



Абе както и да е.

------------------------------------------



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано28.09.12 19:33



готова съм да пробвам





Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано28.09.12 19:36



хората просто се променят - дори и ти, и аз и всички тук. Забележи хронологията на писане в годините на всяка една от нас и ето ти конкретно доказателство.
Променят ни събития, изживявания. Никой не ти казва, че не си себе си - просто е нормално да възприемаш или отбягваш някои неща. Никой не ти казва да се преструваш. Просто човек трябва да си преосмисля от време на време приоритетите и негативите.
Пък винаги след лошия живот идва добрия





Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: virgo]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано28.09.12 22:43



човек не се променя, а се учи. Можеш да си промениш поведението външно защото си порастнал и си се научил как да се държиш, как да се бориш със себе си и т.н., но вътрешните ти усещания си остават същите. Понякога човек си мисли, че се е променил, но в един момент животът те поставя в някаква ситуация и разбираш, че не си и колко всъщност си безпомощен в борбата си да се промениш

. Затова някой като ми каже, че се променил се изхилвам наум (а понякога и на глас)
Нали знаеш, че аз ако знам, че съм себе си, другите квото и да казват няма никакво значние . Иначе съм съгласна с поста ти

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: моят пентаграм беше страшен...нови [re: FilerO99]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано28.09.12 22:50



нали, и аз така мисля. По-добре да се не пробват хич. Ама ако питаш мен и на "достойните" пак им го напуква ама след известно време - дава им преди това шанс да поработят за него, а после ги оставя да се самоунищожат заслепени от илюзията, че са непобедими и винаги ще им минават номерата.
Абе умно момче си ама що зорлям се праиш на мутра

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано28.09.12 23:05



не можах да те позная с този нов ник

радвам се да те чета отново между другото



Тема Re: моят пентаграм беше страшен...нови [re: OldWitch]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано29.09.12 01:02



Защото около мен няма любов...





Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: virgo]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано29.09.12 23:35



аз пък си мислех, че имам специфичен стил и съм лесна за разпонаване. Писна ми да дира да ми сменя ника и затова си избрах такъв, който не се сменя автоматично. Иначе съм си NikiFin заклето вече 13 години



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: моят пентаграм беше страшен...нови [re: FilerO99]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано29.09.12 23:38



в какъв смисъл няма? Какво по-точно ти липсва? Любовта с времето се заражда, така че с твоите еднодневки трудно някоя ще те заобича.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: моят пентаграм беше страшен...нови [re: OldWitch]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано01.10.12 10:22



Любовта се случва или веднага или никога. Поне така е при мен.





Тема Re: моят пентаграм беше страшен...нови [re: FilerO99]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано01.10.12 13:08



Говориш за влюбване - то обикновено е фазата преди любовта. Не може да заобичаш човек пръв поглед

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано02.10.12 00:46



От главата си патят такива. Като вярват в такива неща и виждат под вола теле, то е ясно, че ще са си "патили".
Що за въпрос?

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Плашите ме, бре!нови [re: Brezichka]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано03.10.12 17:06



Хора всякакви...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Плашите ме, бре!нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано03.10.12 17:09



Аз казвам, че суеверията са пълна глупост и нямат абсолютно никакво действие. Обаче някои магии наистина си действат и в днешни дни някои модерни течения в науката започват да доказват тези неща.


И вика - кой е суеверен??

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Brezichka]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано03.10.12 17:15



Точно това щях да кажа, но ти ме изпревари.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано03.10.12 17:17



Не е така, прав си! Море да те пуснат у некой гьол и да не можеш да плуваш... Умрел си гарантирано. Както каза Берьозка, зависи от дозата.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.10.12 22:26



Не съм суеверна, през живота си не съм ходила ни при врачка, ни при баячка, ни куршум са ми ляли, ни през кристално кълби са ми са се взирали с поглед, отперен в бъдещето, ни са ми чели акашовите хроники и др. такива, пък не се усещам като човек, пропуснал нещо в тоз' живот.:) Но тръпки ме побиват от факта, че има хора, които посвещават време и енергия на това да правят някому зли магии и всякакви други манипулации с цел да навредят.




Тема П.П.нови [re: PipilotaV.]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.10.12 22:33



Понякога имам чувството, че тези неща въздействат на принципа на автосугестията: колкото повече им вярваш и се задълбаваш в тях, толкова повече те "застигат". Евентуално.




Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: PipilotaV.]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано03.10.12 22:39



тъкмо разрових за въпросните акашови хроники - не бях чувала за тях.... Навярно вече е свръхкомпютър, а след 100-200 години кой знае къде ще се съхранява, щото с тези свитъци....

Абе как се казваше оня дето пишеше, че имало некви човечета дето ни отвличали да се греят на нас. И че можело да се спасиш, ако не си чуваш собствения глас



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: virgo]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано03.10.12 22:41



Пинокио?






Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Stefan Pan]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано03.10.12 22:41



абе и да можеш да плуваш - тинята си е тиня



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: PipilotaV.]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано03.10.12 22:43



неква благородническа титла имаше



Тема Re: П.П.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано04.10.12 08:09



Toчно, автосугестия.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Плашите ме, бре!нови [re: Stefan Pan]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано04.10.12 10:16



Ти разлика между суеверие и магия правиш ли бе, смешник?

------------------------------------------



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Stefan Pan]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано04.10.12 10:20



Смешен си и не ти е уврял акълът за това за което говоря.

------------------------------------------



Тема Re: Плашите ме, бре!нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано04.10.12 14:07



Няма разлика, все е храна за болни мозъци.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано04.10.12 14:10



Надявам се никога мозъка ми да не се свари до такава степен.
И по-внимателно с квалификациите.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано04.10.12 15:12



Не личи да ти е смешен...
Кой знае с какво е "предизвикал" подобна агресия...



Тема Re: Плашите ме, бре!нови [re: Stefan Pan]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано05.10.12 11:10



Има огромна разлика, но ти си прекалено елементарен и неинформиран за да я знаеш. Реакцията ти спрямо нещата, които не разбираш е примитивна.

------------------------------------------



Тема Re: Плашите ме, бре!нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано07.10.12 01:46



Ти си истерик, баце. Няма смисъл с тебе да се обсъждат сериозни неща.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: моят пентаграм беше страшен...нови [re: OldWitch]  
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано07.10.12 22:51



Можеш, можеш, нищо не знаеш ти за любовта.





Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: PipilotaV.]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.10.12 11:24



Но тръпки ме побиват от факта, че има хора, които посвещават време и енергия на това да правят някому зли магии и всякакви други манипулации с цел да навредят.

Идея нямаш каква голяма част от българите се занимават с такива неща, по равно мъже и жени

, не ме питай откъде знам - приеми, че просто знам.
Учудва ме това, че те вярват, че магията ще им оправи живота, съсипвайки чуждия такъв, а не вярват, че тяхното дело ще ги застигне с умножена сила. Тоест, вярват в каквото им отърва.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: paзбиpaм]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано08.10.12 11:59



Аз пък освен във форумите, не съм срещала хора, които да правят такива неща. Може би просто обкръжението ми е такова...



Тема Re: моят пентаграм беше страшен...нови [re: FilerO99]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано08.10.12 13:12



от пръв поглед може да усетиш интуитивно дали даден човек че бъде важна част от живота ти, но не можеш да го заобичаш. За да обичаш някой трябва да го познаваш, да сте преживели заедно разни неща, да ти е показал и доказал по някакъв начин, че и той те обича, да си инвестирал в него (чувства, надежди, нерви, време, пари...).
Просто е...



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Brezichka]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано08.10.12 14:08



и аз не съм срещала. Ама може просто да не са си признали. Като гледам колко луди има покрай мен вече очаквам всичко от всеки

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Brezichka]  
Автор Лaмa ()
Публикувано08.10.12 15:31



Да и по двете точки.



Тема Тезинови [re: Brezichka]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано08.10.12 15:37



не намеци, ами "натъртеци" за среди и обкръжения много ги обичам.

Прекланям се пред аристокрацията с идеалното обкръжение, което винаги е по неин избор. Аз, обаче, предпочитам и го правя, де, да живея пълнокръвно, с всичката му там житейска шарения и да се движа във всякакви среди. Приятелите си, най-близкото си обкръжение, естествено, избирам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Тезинови [re: paзбиpaм]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано09.10.12 01:34



Нищо не натвърдя берьозката. Разбирам я много добре - и в моята среда преди (когато имах избор) чалгата беше долна работа. Сегашната ми среда (без избор) дори не подозира, че има такива среди...

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Всъщностнови [re: Stefan Pan]  
Автор Лaмa ()
Публикувано10.10.12 10:46



колкото и да си подбираш обкръжението, винаги ще срещнеш и хора, които не одобряваш. А колкото и да си отворен, не можеш да имаш контакт с абсолютно всички и всякакви прослойки на обществото. Най-малкото човек си има ангажименти и елементарно чувство за съхранение (няма да тръгна да обикалям гетата в Богота, за да не изпусна случайно нещо, примерно.). Така че въобще да се анализира идеята за среда - подбрана или неподбрана - е губене на време.





Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано02.11.12 01:00



Не съм, слабо вярвам в подобни неща и мисля, че който не се поддава - не му действат.


Имах вързана мартеница в колата - на скоростния лост.
Не зная дали това се брои..не знам защо я сложих - ей така..за здраве или просто ми остана след последния март месец, ама то и такова и е приложението. Детето ми има вързан червен конец, пак по стара традиция, не, че много възлагам надежди за свръхестествено опазване.
По принцип не съм суеверна, в класическия смисъл, много трудно се поддавам на разни спиритични и мистични увлечения, не се въртя по улиците, ако черни котки минат пред мен, загубена кауза съм за всяка секта.
Вярвам в Съдбата, обаче, не зная дали това се брои..в знаците или случайните или не - съвпадения и събития, любопитни са ми, понякога се филмирам и изпадам в анализи на някакви такива неща.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Вълк (Практик)
Публикувано07.11.12 23:32



Правилно насочена емоционална енергия в пика на действито си е 99% от успешно постигане на резултат, но трябва да бъде насочена хладнокръвно.

---------



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: virgo]  
Автор Вълк (Практик)
Публикувано07.11.12 23:35



и със светена става - даже е по-добра защото е чиста и приема всичко в себе си.

---------



Тема Re: П.П.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Вълк (Практик)
Публикувано07.11.12 23:43



По-скоро зависи от това, че трябва да вярва този който прави, а дали жертвата вярва или не - няма никакво значение.

---------




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.