Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 24.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 20:31



Има хора, които са ми навредили (не с лоши енергии или магии, а директно с поведението и думите си) и които .... ще е силно да кажа че ги мразя, но примерно ако ги видя гърчещи се доста ще се почудя дали да им подам ръка. Та с такива обикновено прекъсвам отношенията си - т.е. не им го връщам (не че не бих се възползвала от удобен случай да им натрия носа, но не го търся специално ако съдбата не ми го предостави). Но след време научавам, че животът им не върви на добре - обикновено се разболяват от тежка болест и докторите или не знаят точно какво им е или просто не могат да им помогнат. Съмнявам се негативните ми чувства към тях да са били толкова силни, че да са им докарали болест и то обикновено след години, когато почти съм ги забравила и почти ми е минало. Но е факт, че на хората, които не харесвам им се случват много гадни неща в един момент. Или това е резултат на всемирната справедливост и равновесие (в които вярвам 100%). Или пък са навредили на страшно много хора и като са се натрупали толкова много негативни енергии насочни към тях и в един момент са ги покосили.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: OldWitch]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано28.09.12 07:59



Всеки сам си прави живота - колкото и странно да е така е. Когато не успеем обвиняваме другите, когато нямаме доказателства измисляме уроки, магии, клетви и какво ли не.
Ето чета теб - Единствените клетви, който ми прави впечатление че са ме стигнали са тези на майка ми и поради това съм прекъснала почти напълно контактите си с нея - направо не вярвам - как може да обвиняваш майка си?!? Ако е имало прекалено напрежение между вас може да го изгладиш - та тя ти е дала живот, обича те така, както майките умеят само да обичат - безрезервно и напълно. Дори и да не е доволна това е, защото иска повече от теб.
Опитай се да си оправиш взаимоотношенията с нея като начало и ще видиш как живота ти ще потръгне, защото изцяло като те чета това трябва да оправиш. Религиозните го наричат грях.
Всякакви енергии, магии и глупости са наше отражение пак. Просто не можеш да повярваш колко сила има в един човек и как може да живее в хармония, но с всяка лошотия, която поиска как всичко разваля.

Също чета и това Както и често се правя на луда и глупава и им давам шанс да ме стъпчат за да видя дали ще се възползват от него (невероятно е колко много се възползват от него)- перфектен детектор за комплексарчета и идиотчета - сигурна ли си, че си искрена? Не искаш ли просто да се харесаш на някого? Няма лошо - човекът е социално животно и иска да се харесва на себеподобните си и понякога изпада в крайности и против себе си, само да е част от групата. А ако го правиш с цел лошотия - не вредиш ли отново на себе си?!? Плюс това знаеш ли колко относително е изпитанието на хората - ще се учудиш колко влияе фактор ВРЕМЕ и как хората в еднакви ситуации реагират различно. Те не са константи, както и ти.

Създаваш впечатление на много объркан човек - опитай се да си подредиш мислите и оттам и живота и ще ти бъде далеч по-добър. Обкръжи се с приятни емоции, махни нещата, които ти тежат и се опитваш дори да не признаеш пред себе си и ще видиш, че това е най-силния амулет срещу уроки и клетви.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано28.09.12 08:03



хм - честно казано не вярвам да можеш да ме убиеш с чешмяна вода, освен ако няма някакъв отровен елемент в нея и ми я дадеш да я погълна.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: virgo]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано28.09.12 12:34



Е то е ясно, че трябва да я погълнеш, но ти казвам, че е възможно да ритнеш камбаната само от чисто H2O без никакви примеси.

------------------------------------------



Тема Re: Плашите ме, бре! [re: Brezichka]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано28.09.12 12:39



Е кой е суеверен? Аз казвам, че суеверията са пълна глупост и нямат абсолютно никакво действие. Обаче някои магии наистина си действат и в днешни дни някои модерни течения в науката започват да доказват тези неща.

------------------------------------------



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано28.09.12 12:56



Всичко зависи от дозата.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: OldWitch]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано28.09.12 13:19



На мен са ми казвали, че имам изключително силно положително въздействие, и също много силно противодействие към негативни влияния. Не те каня да се пробваш - веднъж ме обвиниха, че заради такова противодействие са влезли в болница. Моят контравъпрос бе: "А чий го търсиш да ми правиш мръсно, дори и само мисловно?"
Рядко се замислям за тези неща, но имам десетки примери, още от детството си. Не давам подробности.





Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: Brezichka]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано28.09.12 13:22



+1



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: virgo]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано28.09.12 13:31



Това, че клетвите на майка ми ме стигат е доказан факт от живота ми и няма кво да се обсъжда. Ако чуеш с ушите си клетва от майка си и после това ти се случи точно така без да имаш никаква вина, че ти се е случило най-малкото е нормално да го свържеш с това, което си чула преди години и си спомняш кристално ясно. Освен това и в Библията пише, че единствените клетви които стигат са майчините. За мен нещата са ясни а на теб явно ще ти се изяснят само и единствено като ти дойдат до главата - не ти го пожелавам.
Това дали съм объркана или пак може много да се дискутира. Всички хора са объркани относно някои неща и това е съвсем нормално според мен. Това, че някои се правят на много наясно със себе си говори само и единствено че или не се познават добре или не искат другите да ги познават.
Казваш ми, че хората се правят на глупави за да се харесат на другите? Не съм много съгласна. За да избегнат ненужен конфликт може би ама чак пък да се харесат... Аз глупави хора определено не харесвам.

С лошотията не мога някак си да го свържа. Възможно е да си вредя, да, но това съм аз - това ми идва отвътре и не мога да съм друга. Но това че ми вреди е само едната страна - другата ми носи ползи. Всичко е уравновесено когато човек е себе си. Когато се опитва да прилича на друг и следва чужди съвети обикновено не е щастлив и се обърква тотално. А ти ако мислиш че е възможно да се харесаш на целия свят жестото грешиш.
И да - точно това съм направила - разкарала съм неприятните елементи от живота ми и се опитвам да се обграждам само с приятни хора и емоции. Доколко успявам е друг въпрос, но не може всичко да е на 100% така или иначе. Майка ми сама си е избрала статута, аз нямам нищо общо с това.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: BambiBambina]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано28.09.12 13:37



а аз нося късмет на хората

.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.