Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 18.04.21 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Тезинови [re: paзбиpaм]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано09.10.12 01:34

Нищо не натвърдя берьозката. Разбирам я много добре - и в моята среда преди (когато имах избор) чалгата беше долна работа. Сегашната ми среда (без избор) дори не подозира, че има такива среди...

------------------------
Слушай беззвучието...

Тема Всъщностнови [re: Stefan Pan]  
Автор Лaмa ()
Публикувано10.10.12 10:46

колкото и да си подбираш обкръжението, винаги ще срещнеш и хора, които не одобряваш. А колкото и да си отворен, не можеш да имаш контакт с абсолютно всички и всякакви прослойки на обществото. Най-малкото човек си има ангажименти и елементарно чувство за съхранение (няма да тръгна да обикалям гетата в Богота, за да не изпусна случайно нещо, примерно.). Така че въобще да се анализира идеята за среда - подбрана или неподбрана - е губене на време.

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: OldWitch]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано02.11.12 01:00

Не съм, слабо вярвам в подобни неща и мисля, че който не се поддава - не му действат.

Имах вързана мартеница в колата - на скоростния лост.
Не зная дали това се брои..не знам защо я сложих - ей така..за здраве или просто ми остана след последния март месец, ама то и такова и е приложението. Детето ми има вързан червен конец, пак по стара традиция, не, че много възлагам надежди за свръхестествено опазване.
По принцип не съм суеверна, в класическия смисъл, много трудно се поддавам на разни спиритични и мистични увлечения, не се въртя по улиците, ако черни котки минат пред мен, загубена кауза съм за всяка секта.
Вярвам в Съдбата, обаче, не зная дали това се брои..в знаците или случайните или не - съвпадения и събития, любопитни са ми, понякога се филмирам и изпадам в анализи на някакви такива неща.

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор Вълк (Практик)
Публикувано07.11.12 23:32

Правилно насочена емоционална енергия в пика на действито си е 99% от успешно постигане на резултат, но трябва да бъде насочена хладнокръвно.

---------

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетвинови [re: virgo]  
Автор Вълк (Практик)
Публикувано07.11.12 23:35

и със светена става - даже е по-добра защото е чиста и приема всичко в себе си.

---------

Тема Re: П.П.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Вълк (Практик)
Публикувано07.11.12 23:43

По-скоро зависи от това, че трябва да вярва този който прави, а дали жертвата вярва или не - няма никакво значение.

---------

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2021 Dir.bg Всички права запазени.