Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 26.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: FilerO99]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано27.09.12 09:47



От 8 години нося пентаргам почти непрекъснато.
Свалям го само, ако съм на някое много официално място, където не мога да съм с обичайния си вещерски вид.


Имам редвид малки плитки в косата, мъниста и амулети.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: OldWitch]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано27.09.12 12:01



Тея работи с червените конци, черните котки, счупените огледала и т.н. са пълни измишльотини и имат нулев ефект.

Има някои магии, които наистина могат да ти навредят на живота, а има разни методи, които могат да те убият с чешмяна вода. Обаче хората, които биха навредили на невинен човек само поради злобата си, са примитивни и нямат достатъчно акъл за да се доберат до тези методи.

------------------------------------------



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано27.09.12 12:08



Дано Господ ти прости!





Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: OldWitch]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано27.09.12 13:42



Ами, не е хубаво да се изнася всичко. Анонимността в интернет до голяма степен е илюзия. Пък и винаги си мисли, че например децата ти могат да четат след време какви ги е писала майка им.


За добрите съвети съм напълно съгласна, но трябва човек да е достатъчно интелигентен, за да отсее наистина умните съвети от многото глупости. Знам, че често форумите са много полезни.
А що се отнася до тестването - аз не тествам хората, просто с времето ги опознавам.



Тема Плашите ме, бре! [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано27.09.12 13:46



В кой век живеем? Сякаш сме в тъмното средновековие! Не съм очаквала, че съвременните хора са толкова суеверни.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: FilerO99]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано27.09.12 15:00



А кой е Господ?
Има много религии и всеки смята, че неговият бог е единственият.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано27.09.12 15:03



Обаче хората, които биха навредили на невинен човек само поради злобата си, са примитивни и нямат достатъчно акъл за да се доберат до тези методи

Не, нямат силата.
Злобата си обезсилва.
Трябва да си много устойчив психически, за да причиниш зло... или пък добро. Защото то е едно и също. Непоисканото добро може да се приеме и като зло.



Тема Re: Плашите ме, бре! [re: Brezichka]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано27.09.12 15:05



Не сме суеверни.
Чакаме черните котки да ни пресекат пътя и ни е все едно с кой крак прекрачваме прага.



Има обаче позитивни и негативни енергии, които могат да ти повлияят.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано27.09.12 15:53



Като умреш ще разбереш.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: Brezichka]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 20:21



Ами както ти казах аз така ги тествам, че те не го забелязват. Всъщност тестването изобщо не е планувано или преднамерено, а се получава естествено в хода на общуването. Примерно като се оплача наблюдавам и анализирам реакциите и изражението - при повече хора си личи какво си мислят - примерно дали злорадстват или ми съчувстват искрено и искат да помогнат. Като се похваля пак си личи дали се радват с мен или им помръква физиономията. Такива ми ти нещица, ти кво си мислиш

.
Виж - с мъже ми се е случвало да блъфирам и си нямаш на представа какви тайни хващам (които не е трябвало да узнавам). Such mi ti works

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.