Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 02.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ежедневието на една българска женанови  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано13.10.10 22:29



Получих следното писмо от моя позната в БГ. Пускам ви го както е дословно написано, само имената на героите съм сменила.

Нямам време да умра дет се казва, такова напрежение и преумора, 4е не знам докога ще оцелея. Когато мъжът ми е дневна смяна и тръгва в 6,30ч аз сама трябва да облека децата, да им дам да закусят, и да съм ги завела до детската щерката, а сина до у4илище до 7,30ч и после да ти4ам на работа за първия час, в 8ч. Естествено аз не успявам и чак в 7, 50ч ги завеждам и имам 10 минути да стигна до у4илище. И понеже всичко това става на бегом и аз съм вече вир-вода. Взимам колелото и тръгвам в 7,55ч за училище. Там съм точно като бие звънеца, но след маратонска развита скорост с колелото. В училище капе вече вода от мен и смърдя на пот, въпреки студа. Събличам се по къс ръкав, което стряска всички, но след един час започвам да замръзвам. После стоя в училище до 3ч средно, щото съм натоварена с организационни неща и имам консултации. Свекърва ми през това време е взела сина ни от училище и го е оставила в къщи сам и пак се е върнала на работа. Той седи и гледа филмче и като ида почваме борба да си пише домашното, защото тои мрази и не ще. Докато съм го уговорила , става време да ходя да взимам щерката от детска и веднага тичаме на народни танци. Първа група е щерката, а след нея - 2-ра е сина ни и стоя там почти до 7,30ч (естествено това не е всеки ден - 2 пъти седмично). Вкъщи сме в 8ч и почваме домашното на ученика. До 9ч сме почти готови, пият какао и ги слагам да спят. Тогава аз почвам да мия чинии и да събера хаоса дето е оставен и после сядам да си чета урока за др ден. Да не говорим какво ме чака ако имам и нещо да проверявам. После таман легна и си приклопа о4ите и мъжо иска секс та ме ядосва и после от нерви не мога да заспя до сутринта. Та след седмици такъв живот съм ни жива ни умрела. Затова не ти писах. Иначе сме добре.

Те до къде ни е довела еманципацията.

Ай наздраве




Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор били-янa (минаващ)
Публикувано13.10.10 22:34



едно си баба знае, едно си бае....



Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано13.10.10 23:44



Тя също работи, значи с мъжа трябва да си делят домакинските задължения, той ще мие чинии, а тя ще пие едно уиски.

love is ...


Тема Само не разбрахнови [re: NikiFin]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано13.10.10 23:57



Кое е извънредното, което прави, или жената просто се е инвалидилизирала в мисленето си?


Та тя даже не се занимава с децата не предприема нищо с тях, а ги прави инвалиди като им слугува.



И с мъжа си нищо не предприема, а за собствени хобита да не говорим.

п.п. Облича дете, което ходи на училище?!?!?! Та дъщеря ми и аз сме готови за 30 мин сутрин! Всеки се облича и мие, аз само правя закуската набързо.


by himbeer

Редактирано от himbeer на 14.10.10 00:00.



Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано14.10.10 00:09



Лично мен най-притеснително ми се видя, ако историята е истинска, че учител си позволява да пише с 4-ки...



Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано14.10.10 08:26



Абе, че не е лесно и да работиш, и деца да гледаш, не е, но поне така можеш да си позволиш като не те кефи този мъж да вземеш да го шитнеш.

Щото ако ме ядосва мъжа ми като иска секс, значи нещата вървят към приключване.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано14.10.10 10:09



Така искренно не бях се смяла отдавна . Ми горе-долу такъв е живота на работещата жена . Навремето / преди 11-12 / години когато работех в банката бях в същото положение и тогава си говорех сама .

Слава богу , че този период отмина . Сутрин излизах в 7.30 , като будех децата с мене да съм сигурна , че каката няма да заспи и да закъснее за училище , водех синчето на градина , оттам на работа , прибера се към 10.00 -10.30 вечерта , те вече спят , и ми почваше наново работен ден вкъщи . Ежедневието ми беше да лягам към 2.00-3.00 часа и в 6 вече съм будна . Да не говорим , че тогава всички ни беше обзела и туршиената мания та четвъртък и петк купувах зеленчуци а събота и неделя ги затваряме . Ужас , отдавна не си бях припомняла този период . Горката ти приятелка .



Тема Re: Само не разбрахнови [re: himbeer]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано14.10.10 10:27



Детето ти на 6 год ли е? Освен това има всякакви деца, има мудни, има заплеси, има такива дето напук правят обратното. Твоето явно е покорно и безпроблемно, иначе нямаше да седиш цял ден във форума. А въпроисната майак дори няма време да си проичете майка от що НЕ се занимава с децата си




Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано14.10.10 10:28



да, наистина това е най притеснителното. Ще се обадя да я уволнят




Редактирано от NikiFin на 14.10.10 10:28.



Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано14.10.10 10:30



ти дори когато си мъртва от умора ли предпочиташ секс пред спане. Ако да, значи си единствената. Аз друга подобна жена не познавам





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.