Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 17.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано14.10.10 11:58



Е, де.


Сега не се занимавам много-много с детето, защото все пак е в 6 клас. Като беше 1,2,3 клас доста домашни сме писали.

Нормална ти изглежда програмата ми, защото така съм си я направила.
Ако бях на мястото на твойта дружка, щях също да се облекча, а и, както вече казах, часовата й заетост на работа си е доста малка.



Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор Aтинянkaтa Taйcън (гавърверсия)
Публикувано14.10.10 12:01



И мен ме беше страх и го карах да ми се обади като е стигнал.


Сега обаче училището е на 15 метра от входа ни.
А тренировките му по плуване са на около 300 м през една градинка.
Аз специално съм си купила жилището в този район, макар че излезе скъпо. Пак, за да се облекча.
Мани, мани... По природа съм си мързел, ама се товаря с работа, за да не ми личи толкова.



Тема Re: Само не разбрахнови [re: NikiFin]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано14.10.10 12:26



На 7 е и не може да си позволи да е заплеснато, защото ще трябва да ме догонва

А и изразът "Не съм ти слуга" е култов при нас

Инаяе на майтап съм мама-робот, защото правя закуската, а това е нещо, което и тя може, но го прави само събота и неделя, когато има повече време.


п.п. Аз върша работа, докато седя във форума (между другото никой не си позволява да ми държи сметка за приват неща) Всеки има начин да отклонява стреса, няма да седна и да се ядосвам че нещата не стават с магическа пръчка.


И като яета другите постинги, се чудя защо хората си мислят че умората може да е само физическа, че това, което правят в личният живот не е призвание и че мъжът е едно от децата едвалине?!?!?! А някои даже отглеждат децата си между другото.

За справка : аз съм отделила 1,5 години майчинство докато дъщеря ми беше новородена и бебе. А сега работя до 15 часа, а тя е до 16 часа на занимална, където пише домашните, а след това правим допълнителни неща или ходим някъде или се уговаря с други деца да си ходят нагости.


by himbeer

Редактирано от himbeer на 14.10.10 14:28.



Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор 3aek (shape shifter)
Публикувано14.10.10 13:02



Милата. Тя си го е избрала обаче.

"Иначе сме добре"





Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор loverrock ()
Публикувано14.10.10 14:23



Не става дума за определен ден, а перманентно да нямаш желяние.

love is ...


Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано14.10.10 15:44



Има , няма моите трябваше да са самостоятелни . Водила съм на училище от 15 до 30 ти септември и край . После ме завърта шайбата и тръгвам на работа . Пиша една деклерация до директорката , че детето само ша ходи и ша се прибира и това е . Че даже щерката след училище прибираше брат си от градина , нахранят се /аз съм направила сандвичи от сутринта и са завити да не исъхнат / обадят ми се по телефона , че всичко е о.к. и излизат на вънка да играят . Вечерта аз се обадя да видя , че са се прибрали и всичко е о.к. и няма проблеми и така .
Никога не съм сядала да уча с тях , те учат за себе си , не учат за мене . Нито знаех какво вземат , нито как учат . Само за едните родителски срещи дето ходех . А сега да са ми живи и здрави и двамата са ми студенти .

Редактирано от бaбa 3aйka на 14.10.10 15:47.



Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: бaбa 3aйka]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано14.10.10 16:24



и с мен никой не е учил щото не се е налагало. Аз сама си исках да съм перфектна. Ама има по незаинтересовани деца, които ако не ги буташ просто ходенето им в училище е безсмислено




Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: NikiFin]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано14.10.10 20:31



Ами, не. Предпочитам да спя, но ми е приятно, че човекът проявява желание. Така му и казвам. Той не се сърди. Когато можем наваксваме. Ама за да не спиш до сутринта от яд, че мъжът ти е поискал секс... или едва го понасяш този мъж или нещо в картинката се спестява.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.10.10 09:46



бе и на мен така написано не ми е много ясно. Предполагам нещо не е дообяснила. Но аз не задълбавам в подробности. Сазмият факт че съпругът не се интересува как се чувства жена му и настоява да си получи своето (а сигурно е настоявал щом я е ядосал) говори много зле за него.




Тема Re: Ежедневието на една българска женанови [re: loverrock]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано15.10.10 09:48



не мисля, че е постоянно, а само когато има конкретна причина.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.