Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 24.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: mikri_tigri]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано12.08.08 18:18



Понякога и аз съм прелитала през таиква места

От любопитство, желание за контакт...просто, човешко общуване.
Гледам някакви хиляди страници снимки, снимки, снимки...отделно и някакви ми пишат...и аз само "не става, не става, не става...". не става не за нещо сериозно....
Не става да го заговориш или да отговориш на бележката. Защото виждаш, че колкото и секунди да ти отнеме, все ще е изгубено време.
Посредственост, която лъха от всякъде...всеки се прави на велик, а всъщност си търси нещо просто, лесно и евтино за изчукване и дори не го крие...
УЖАС!!!
Много скоро разбрах, че не ми е там мястото...



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано13.08.08 11:00



Според мен на 24-25 години имаш много шансове за реални запознанства и контакти. Сайтовете за запознанства са по-скоро за хора след 30-35, да речем, когато вече техните социални контакти са сведени до минимум поради ред причини - гонене на кариера, бракувани приятели, особености на характера, които с годините все повече се засилват. Никога не съм вярвала, че когато стигна 30-годишната си възраст, ще се сблъскам с проблема на почти отстъстващите контакти - роботизиран, от работа вкъщи, нямаш време за приятели, а те са ангажирани със съпрузи, деца, усилия в работата, защото плащат ипотечни заеми и т.н.
В сайтовете за запознанства обикновено влизат хора, които разполагат с повечко време. Аз лично все по-трудно намирам време да пиша тук, пък какво остава да вися по други сайтове. В тези сайтове хората действително живеят друг живот, защото реалността не им предоставя тази възможност. Вероятността да намериш сходен на теб човек е доста малка, най-вече заради това, че трябва да преровиш хиляди преди това. А за това се иска време...

La donna e mobile


Тема Абе - лъготишнови [re: suonamy]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано14.08.08 22:34



Чак пък профила му няма начин да видиш в google.


Сега - ако наистина си сериозна, а не си измисляш партенки с цел забавление - ще ти кажа, че си сгрешила като си си изтрила профила. В края на краищата - ако от едно разочарование зарязваш цялото начинание - никога няма да стигнеш до никъде. В която и да е област на живота.
Що се отнася до критиките на сайтовете - в тях има значително по-малко плява, отколкото на улицата, защото - присъствието там поне показва, че човека е способен да прави елементарни неща на компютъра.




Тема Чакай да ти гинови [re: Heли.]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано14.08.08 22:41



доразбъркам представите. Аз също съм имал съвсем сериозна връзка от такъв сайт със съвсем сериозна и нормална жена.





Тема Love is in the (Internet)air.......нови [re: koм]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано14.08.08 23:52



И на теб-поздравления!










Тема Re: Чакай да ти гинови [re: koм]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано14.08.08 23:59



Сайтът чужд ли беше ли български?
Щото имаме една клубарка, която писа, че се е задомила така - чрез чужд сайт за запознанства. И три дечица е родила на момчето. Може би в чуждите сайтове хората по-искрено пишат това, което искат в действителност? Или не съм права?



Тема Re: Абе - лъготишнови [re: koм]  
Автор suonamy (непознат)
Публикувано15.08.08 00:32



Най-мразя някой да ме обвинява в лъжа... А да не говорим, че чак и да ми казва, че "лъготя".


Никак не се усещам длъжна да се оправдавам...но тъй като бих искала тук да публикувате мнение, в което да напишете, че НЕ "лъготя" - на бележка ще Ви пусна ника му...и ще Ви помоля да кликнете в гугъл...и наблюдавайте поне следващите 3 страници какво ще Ви покажат.
Естествено има и сайтове, които изискват регистраця, за да се види целия профил...но определено не всички са такива. А има и някои, които изобщо не искам да виждам какво следва в профила...достатъчно ми е само: "Търси: еротичен чат, секс за една вечер, редовен секс, дискретна връзка"
Дали съм направила грешка или не с изтриването на профила си....все ми е едно, ако ми е писано - ще ми се случи.

Пиша бележка!



Тема Спокойно, денови [re: suonamy]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано15.08.08 00:57



намеквах, че си ходила специално да провериш дали го няма в сайтовете. Нищо лошо в това.
Хайде - успокой се - никой не те е обвинил в лъжа.
Съжалявам, че така си го приела.



Вярно, че на този човек ника му е из целия нет. Той направо на международни свалки го е ударил.

Редактирано от koм на 15.08.08 03:27.



Тема Сайтът беше американскинови [re: Бepeзka!]  
Автор koм (ветеран)
Публикувано15.08.08 01:12



но девойката беше германка.


Всъщност - аз не знам как е в българските сайтове. Доколкото чувам - в американските е същото. Даже е по-зле, защото има в пъти повече хора. Тук - особено в Калифорния е трудно да срещнеш някой случайно. На улиците пешеходци няма.



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор !Блyдницa (омаДьосана)
Публикувано22.08.08 10:24



Ха.ха умрЕх от смях в един такъв сайт имам мъжки профил. Та там съм 38г . 190см със зелени очи, и собствена фирма/имам и снимки , обаче няма да ги поствам тук , за да не пръсна още женски сърца/.Търся брак и деца разбира се/ зная какво очакват жените/.Та имам няколко "сериозни " връзки, лошото започва когато искат да ми чуят гласа, как да отлагам момента дайте ми съвет. Иначе с една кака от Ст. Загора сме избрали и имената на отрочета , тя много ме обича....Ама съм гадна..


Защо изобщо вярвате и влизате в тези сайтове

Любов е всичко от което се нуждаеш ти.
Д.Ленън


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.