Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 16.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано11.08.08 11:52



не мога да спра да те мисля.ти си ми муза ! муза като Цуна



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор Gerylin ()
Публикувано11.08.08 11:53



а миналогодиШен брой на британското издание на Glamour бе публикувана статия точно за този (не)традиционен начин на завързване на контакт/връзка/брак .. имаШе интересна информация за онлайн сайт за запознанства,в който си пиШеШ критериите за твоя мъж :мечта и ти излизат всички алтернативи...за съжаление не помя името му

Mistä sait sen käsityksen,ett noin voi tehdä toisille.


Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: Gerylin]  
Автор suonamy (непознат)
Публикувано11.08.08 12:05



Звучи доста интересно. Надявам се, ако се сетиш да ми го напишеш.

А относно заблудата ми...говорих с този човек и по телефона, доста и по скайпа си пописахме...даде вид на съвсем нормален. Наистина. Нямаше нищо, което да ме неведе на друга мисъл. Начетен, добре мислещ и разсъждаващ.

Както и да е...благодаря за съветите.
Наистина са ми доста от полза.



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.08.08 12:05



Като знам колко време отнема общуването чрез тези сайтове, човек, поддържащ регистрация в 20 такива, трябва изобщо да не работи, за да си обслужва социалните контакти. Та, на твое място не бих си губила времето точно с този.

Иначе, и в сайт може да се намери читав мъж, макар и много трудно.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано11.08.08 12:07



Хич да не ти дреме.тУри го в графата-try and error и се посмей.Човечецът си търси не такива като теб, дето са достатъчно сериозни да погледнат, все пак, дали и за чий се е регистрирал още на сто места.

ето какво знам за тия сайтове
-една колежка, разведена, бездетна, на 52 години, запазена, разтропана и шумна леля, си търси мющерии там. И си ги намира, според нейните...шумни и подробни излияния-редовно.
-веднъж слушах откровенията на известен водещ(прогресивно сбабичосващ се, но със закачливо пуберско пламъче в оченцата), че любов няма, че сериозните връзки са голяяяма глупост(щот на него, нещо никога невиждано, му изневерили), но има сайтове за запознанства и си....намира мющерии там.

Търсят се-намират се. Горните два персонажа.

Ся, чакам да се яви трети свидетел на Йехова и да засвидетелства, че си е намерил принцът на бял кон или принцесата на черна кобила именно там.
Все още чакам.....





Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор abradabra ()
Публикувано11.08.08 12:14



абе винаги проверявай хората от там. по няколко пъти:) и изобщо не приемай кой какво ти казва на доверие. изобщо ако можеш наживо да се запознаваш - най добре:)



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор Gerylin ()
Публикувано11.08.08 12:15



не съм сигурна,но мисля говореха за този сайт :

,където се споменава:

• Add your profile, photos & diary
• Browse other single people in your area
Receive updates of matches by E-mail
• See who has been checking you out !
• We have 615 new members this week

не съм наясно със сайтовете за запознанства,не знам дали и в Бг (или където си) няма подобен сайт..

чувала съм съЩо,че има агенции,които наемаШ ,за да ти намерят подходяЩ мъж по твой критерии,но разбира се говорим за заплаЩане

успех

Mistä sait sen käsityksen,ett noin voi tehdä toisille.

Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: Heли.]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано11.08.08 12:18



Абе, принц, че не съм намерила, не съм, но си намерих човек, който определено не търси само секс по сайтовете. Имам и приятелка, която си намери такъв мъж. Друг е въпросът, че в нейния случай той иска да се женят и да имат деца, пък тя не ще, ама... Та, не е невъзможно.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано11.08.08 12:20



Според мен не е нужно непременно да го анатемосваш...

1.Може 80% от тези регистрации да не са активни ..

2.Факт е, че е с един и същи ник и слага снимки ...значи определено не се крие и не лъже

3. Защо не го питаш него....виж какво и как ще ти отговори ...

Моите лични впечатления са ...че да трудно ще намериш подходящ човек...но и "на живо" е трудно ...



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: Gerylin]  
Автор suonamy (непознат)
Публикувано11.08.08 12:21



Благодаря за отговорите на всички. Много сте мили, наистина.
Благодаря и за сайта, ще го разгледам вкъщи...на спокойствие.
А за агенциите...не съм чаааак толкова отчаяна, за човек на няма и 25 години мисля е още рано. Но кой знае...ако продължавам така, може скоро и до агенция да опра.

Хубав ден и спорна седмица!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.