Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 27.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема едва ли силно отчаяние..нови [re: suonamy]  
Автор Charleston ()
Публикувано11.08.08 22:10




по-скоро мнооогоооо свободно време за губене и липсва на всякакви критерии за подбор ( да не ставам груба - да кажа "ценостна система" )
Макар че....със сигурност има хора, които го правят от "неосъзнато отчаяние"..
впускат се в безраборни, случайни връзки..за да забравят други..или защото просто са си решили да си гепят някой и да му наденат хомота
И тъй като подобни сайтове позволяват всичко да става бързо, директно..са един добър начин...да се впуснеш в нещо си, да не го мислиш и да се загубиш там
Ако търсиш само забавление, може би е все едно в кой от всичките си, но доколкото разбирам - ти търсиш нещо сериозно..
Дали ще имаш толкова време, сред цялата плява да изринеш нещо, а и едва ли твоето сериозно нещо въобще влиза на такива места
Аз съм скептик по отношение на подобни сайтове - що се отнася до някакви отговорни отношения м/у хората.
Скучни са, нито имам време, нито нерви да се ровичкам в тях..На два пъти съм пробвала..и видях, че не е просто за мен
По - добре да си хванеш който и да било симпатичен мъж от улицата и да го заведеш на бира



Ако не друго, поне ще имаш лицеприятна компания, а нета и това не ти гарантира



А кои са сериозните сайтове за запознанства?! И такива ли имало?! Вече ги категоризират на сериозни и фриволни ли

Зарежи тази работа...и си карай с живите хора от плът и кръв..

Макар че ние тука всичките сме "витруални" съветници

Както сама каза - хора разни..така че - всеки сам си преценя



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: arachnoid]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано12.08.08 11:33



ти вярно си песимист

... кой каза, че ще я изпускам тая филия преди да я изям? Аз съм оптимист.
Пък и от едната страна да е намазана нали знаеш, че пак пада на нея

тамън се сетих за оня виц:
Песимистът казва "От това по лошо не може да бъде."
Българският оптимист добавя "Може, можееееее."

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Ти затованови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано12.08.08 12:56



си забегнала в странство май - щом нивото на българския оптимизъм е под нивото на средния песимист на Запад

...
Мани това, ами си мисля, че онзи, дето е измислил сентенцията за възгледите на оптимиста и песимиста за пълнотата/празнотата на бутилката никога не е бил в компания на върли песимисти. Иначе щеше да добави бележка под черта, че е възможно да са изтървали и счупили бутилката, а цялото съдържание да е попило в земята .

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано12.08.08 13:06



я си кажи... ньмазь ли от тоз клуб ф1





Тема Re: азнови [re: arachnoid]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано12.08.08 13:34



всъщност бягах .... от дългата ръка на закона



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: 998 white]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано12.08.08 13:35



A lady never tells.



If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: Heли.]  
Автор mikri_tigri (хър мър)
Публикувано12.08.08 17:15



Ааа недей така,една моя позната в такъв сайт се запозна със сегашния и съпруг,имат си две дечица и са доста щастливи заедно.Така че има и изключения несъмнено.Освен това аз познавам доста свестни хорица които са регистрирани в такъв род сайтове.Разбира се,откачалките преобладават,както е и в реалния живот като се замислиш.А моето лично мнение е,че един лъжец е лъжец и във виртуала и в реала,освен ако не е шизо де

.Пък историята познава колко случай,когато живееш дори с някого години и той пак си те гледа в очите и си те лъготи.Така че,е... ли му майката,май само времето си отсява плявата най качествено.

Прекрасно е да се усмихваш

Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано12.08.08 17:23



Абе не е добра идея да се търси от тези сайтове. По толкова много причини, че ме мързи да ги изброявам всичките!
Ако все пак решиш да опиташ, е добре да нямаш абсолютно никакви очаквания от тях - и от хората в тях.
Кой е сериозен и кой не - е добре да преценяш само след дълъг и личен контакт. В противен случай, да се окажеш жестоко излъгана, е просто сигурно.

А, защо някой би се регистрирал в 20 сайта за запознанства, ми е трудно да диагностицирам на прима - виста


Но най - предното, което ми идва, е, че момчето много го е закъсало...ама много...и си търси нещо бързо, лесно и безплатно за изчукване.

И едно допълнение - не заетостта е това, което води хората до сайтове за запознанства - да си търсят партньори както перилен препарат на щанда в магазина.
Просто е много трудно да срещнеш подходящ човек. Хората опошляха, изпростяха, затвориха се в черупките си и спряха дори да общуват.



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: Markizata]  
Автор mikri_tigri (хър мър)
Публикувано12.08.08 17:28



Последните изречения ми ги взе от клавиатурата

Другата причина много хора да се регистрират в такива сайтове е че това е прекрасна възможност да си избиват комплексите.Според мен общуването в интернет и ограниченото общуване на живо ще доведат в скоро време до масово шизофренясване на населениетоМда,лесно е да забравиш кой си след като всеки ден си някой друг,ужас...

А като видя как някои хора търсят помощ и съвети във виртуала,и филма става пълен.
Прекрасно е да се усмихваш

Редактирано от mikri_tigri на 12.08.08 17:29.



Тема хех,...нови [re: mikri_tigri]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано12.08.08 17:40



Ей го, вчера разказах за двата ми "светли примера" и заваляха положителни отзиви за сайтовете, та цяла неделя.Така че, фифти-фифти са нещата.Или 40/60 - като кайма за кИфтета.



п.п. Да, права си за лъжците в реала, ама съгласи се, че във виртуала можеш да излъжеш за АБСОЛЮТНО ВСИЧКО-за пола, възрастта, външността,(за ПИПЕТО по-трудно, всъщност там е слабото място при лъжещите за пред по-проницателните търсачи) и каквото се сетиш...
Един приятел се беше натресъл на ...гей ли, травестит ли. Пише му, че е дивна синеока красавица от Варна, снимка(той на снимката клъвна нашия), всичко точно.Пък то....мургаво квазимодо от не-Варна.Ще кажеш-ама защо?Амиии, онзи се кефел да си лафи любовно с мъже, стига му това.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.