Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:54 19.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Джoли (Съсел Заимова)
Публикувано11.08.08 12:25



Хахахахха този "Клуб Ф1" на мен ми изяде главата навремето



Но вече го няма

Апропо по темата да допълня ....и аз и мъжо имаме регистрация в един и същи сайт...ама се срещнахме по съвсем друг повод ...навън "на открито"

Съдейки по снимката и инфото му в профила ....никогаж...ама никогаж нямаше да му отговоря ....ако ми беше писал

Ама ей на ...на живо са флюбих от първи път



Тема Чудесно...нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано11.08.08 12:29



А!...ето го и третият свидетел.



Това малко ми смЕша инфото за тия сайтове, но ще го смеля.Впрочем, то и тук, в дира, виртуалните дръндрънки преливат понякога в реални, та какво остана за сайтове, на чиято табела пише "Запознайте се и се опознайте в библейски и всякакъв друг смисъл. Ако откриете такъв, де."




Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: Gerylin]  
Автор abradabra ()
Публикувано11.08.08 12:44



е сддобре де, аз мога да се пиша, че съм сериозен млад мъж, търсещ любимата си, единствена принцеса на моето сърце, за да се оженя и да живеем в замък на брега на океана. И да няма и грам истина в това. тоест с какво този сайт е по-добър от останалите. Аз лично познавам приятелка, която излизаше с един мъж и бяха стигнали до сватба, когато този мъж ме заговори в сайта да се гледаме, обади ми се по телефона и беше страшно настоятелен да ме види. В профила му пишеше, че търси сериозна жена, коят знае какво иска за любов брак и сериозна връзка. така, че ....кой какво говори..няма голям значение



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано11.08.08 13:14



А не, в никакъв случай не е силно отчаяние, по-скоро е силно желание


Предричам ти много търпение и нерви докато намериш свестния в такъв сайт. Не че няма, но бъди търпелива



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: вeceлyшka]  
Автор suonamy (непознат)
Публикувано11.08.08 13:40



Ааа, отказах се аз от тия сайтове вече.





Тема ...сайтовете за запознанство....нови [re: suonamy]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано11.08.08 15:40



... са като всяко едно място реално или виртуално. Там зад всяка написана дума стои реален човек, който може да докоснеш и помиришеш... (там обикновенно губят времето си половината държавни служители)... и както и в реалноста там е пълно с хора, които играят разни роли и се правят на това, което искат да са...
Въпросът е... дали си склонна да опиташ 10 кисели ябълки, преди да попаднеш на една сладка?
За мен си струва, защото обичам ябълки... но все пак ти си знаеш


В реалноста застрахована ли си от подобни хора ??? МИсля че не... пак може да се запознаеш с някой... може да се влюбиш в него и накрая гугъл да ти каже всичко онова, което и сега ти е казал....таааа успех

п.п... и не оставяй кариерата да опропасти личния ти живот... времето не е на твоя страна

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано11.08.08 19:14



Не съм чела какво са ти отговорили другите, ама ти за пръв път ли чуваш, че прословутите сайтове за запознанства на жаргон им казват "ебалника"????
Други зевзеци пък влизат там, просто откровенно да си се бъзикат. Не, че няма и сериозни хора, ама мисля, че са като игла в копа сено. Бая време ще ти трябва да ги отсееш.



Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор arachnoid (ДръФФче)
Публикувано11.08.08 19:53



Като отявлен песимист, първото за което си помислих след това за намазаната от двете страни филия беше, че както и да падне все ще прави мазало

.

When the flying gets tough the tough flee into hyperspace

Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор suonamy (непознат)
Публикувано11.08.08 21:29



Прави сте всички.
Днес си изтрих профила в сайта.
Глупаво беше от моя страна - това е истината.
Но изхождах от моята гледна точка. Аз съм сериозен човек, с кариера...и наистина търсех нещо сериозно. Не се имам за единствена и неповторима - реших, че ще си и други като мен...

Както и да е!

Още веднъж ви благодаря!





Тема Re: За сайтовете за запознанства...нови [re: suonamy]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано11.08.08 21:42



Не си проста въобще, нямаш опит. Както всичко друго и това си изисква определен стаж

. Чудесно е станало, че си се натресла на този от раз, поне си сложи обица на ухото.

Моя личен опит от 6 г. из такива сайтове (моето е с научна цел, но все пак се брои ) е, че има и интересни хора. Не че съм нонстоп онлайн, но като скучая, определено влизам да си бъбря с непознати (мъже и жени) и много от тях се разочароват, че не искам да се сприятелявам с тях и не искам да ги виждам... Мисълта ми е, че голяма част от тях са с цел завързване на връзки, просто трябва Време (което ти каза, че нямаш) за да попаднеш на свестен.

Другото ословие за отсяване на плявата е ясно и точно да напишеш какво изискваш, така голяма част от простаците не пишат... и други закономерности открих аз, ама ме мързи да пиша сега .



тинтири-минтири


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.