Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 16.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 18:34



Вече съм далече над 30 годишна възраст, досега съм имал една единствена връзка с жена за 10 месеца, когато бях на 24.

Не мога да разбера защо жените не ме харесват и като че ли се плашат от мене.. Запознавам се непрекъснато с нови жени, излизаме чат пат, но никога нищо сериозно не се получава, бягат от мене след 3-4 та среща. Да не говориме че от почти десет години плащам за секс и е много приятно, но платения секс е само заместител, за съжалене. Освен това излиза все по-скъпо и все по-безинтересно:(

Сексуално съм си съвсем нормален, да ви изпреваря въпросите.. Смятам се за средно симпатичен и забавен. Познати жени (щастливо омъжени или със сериозни връзки) често ме питат защо нямам приятелка, като съм толкова готин, но аз самият нищо не мога да им кажа.

Някакви съвети или идеи? Ще оценя сериозните отговори.
(Мъжете искам да помоля да ми отговарят в клуб "Мъже" - там има същата реплика)



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:02



Ти мислиш ли се за смотаняк?Ако е така,значи тук се корени проблема.



Тема Аргументация и подробностинови [re: Бъpбopaнa]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:10



В интерес на истината не се смятам. Но така като се запознавам задочно с опита на познати и като чета по книжки и по Интернета, доста съм изостанал.. Това е факт.

Един приятел каза че е спал с 11 жени досега, и се срамува че били малко, аз гледам да си трая в такива разговори. Спал съм само с една, на която не е трябвало да плащам и определено крия този факт от познатите си, защото тогава наистина ще ми излезе име.. Не че смятам че има значение колко са били, но мисля че няма да ми се отрази добре да споделям такива детайли. Включително и пред жени

Напоследък често мисля че нещо не ми е наред. Иначе допреди година две бях непоправим оптимист



Тема Re: Аргументация и подробностинови [re: Cмoтaняk]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:33



Глупости!Аз те преценям като интелигентен и добър човек,виж за външността не знам,но ще ти повярвам щом казваш,че си симпатяга.И с нито една да не си бил пак не е срамно(въпреки че наистина доста хора ще са на обратното мнение).Може би си малко по-затворен?Това би обяснило нещата.Забелязала съм,че мъжете поне при свалката трябва да са по-нахалнички.Обаче и това е до известна степен-като видиш,че не те харесват,трябва да се отдръпнеш,защото иначе ставаш смешен.Мисля си,че най вероятно просто не си попадал на подходящи жени.
Няма да се отчайваш!И няма да мислиш,че нещо не ти е наред!Опитай се да направиш някаква промяна с външния вид-прическа,дрехи.Бъди естествен-това е много важно.Замисли се над поведението си-може би там има нещо,което отблъсква жените.



Тема Размисли и споменинови [re: Бъpбopaнa]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:51



Абе да ти кажа има две неща които подозирам в себе си:

Първото е т.нар. "телешки поглед". Ако някоя жена ми харесва я гледам с някакъв странен поглед, който очевидно отблъсква. Говорил съм с жени приятелки, те твърдят че няма такова нещо, ама нали не съм ги свалял тях:)
Но факт е че след като си "падна" по някоя, тя бързо гледа да избяга от мене.. Докато с тия, дето са ми неприятни или безразлични успявам да поддържам дълги и остроумни отношения:))

Второто е нещо в езика на тялото предполагам, стегнатост или може би отпуснатост.. Но и това е само предположение

Все пак за такива "блестящи" резултати за толкова години, трябва да има някаква съвсем очевидна и огромна грешка в мен, която да си личи отведнъж, май.

Както и да е, надалеч бягат девойките.. Много ми обясняват че искат да бъдеме приятели, защото много ме ценяли, но аз нямам време за толкова приятелки, а и вече започвам да ги ненавиждам като ми говорят за това приятелство.. Аман бе, аман от интелектуални връзки... Аз освен че съм много умен съм и мъж. Отплеснах се малко:)

Може би да направиме нещо с въпроси и отговори? Ти питаш аз казвам да или не?




Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторSA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:56



Ot jena do jena ima ogromna razlika -produljavai da tursish i moje bi nqkoga shte q otkriesh.



Тема Re: Размисли и споменинови [re: Cмoтaняk]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 19:58



А ЗА КАКВО РАЗГОВАРЯШ С ЖЕНИТЕ-ДА НЕ БИ НЕШТО ТАМ ДА КУЦА?КАК СЕ ДЪРЖИШ?КАК СЕ ОБЛИЧАШ?КОЙ ПЛАШТА СМЕТКИТЕ?



Тема Разговори с женинови [re: жeнa]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:05



Ами те жените са различни.. Колежки от същия бранш като мене, интелектуалки, сервитьорки, студентки, професионалистки. Нищо общо няма между тях освен че ми харесват и подпалват някакви искри в мене. :) Гледам да говоря повече за тях, по-малко за мене. Общи теми винаги се намират.

Имам една слабост - обичам да философствам, но пред жени гледам да не го правя.

Държа се естествено или поне аз си мисля така.

Не се обличам луксозно, но със сигурност всеки ден съм с чисти дрехи:) И не мириша!

Сметките различно. Винаги предлагам аз да платя, понеже аз каня дамите (досега не ми се е случвало мен да ме канят), но ако не се приеме, се съгласявам да си разделим сметката. Винаги ги изпращам, но не нахалствам на сбогуване.



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторSvaliach (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:06



www.fastseduction.com
Всичко по тези проблеми, ако искаш да се промениш и да подобриш сексуалният си живот. Бил съм там, знам кво ти е, но трябва да се промениш. Провери сайта, ще ти се изцъклят очите.



Тема Re: Размисли и споменинови [re: Cмoтaняk]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:06



Ами май направихме,но това е защото се опитвам да те разбера и да ти помогна със съвет.Това дето го написа,че като някоя ти е безразлична успяваш да си на ниво,ме навежда на мисълта,че най вероятно просто не можеш да се отпуснеш-той и телешкия поглед е в резултат на това.Съветвам те ако имаш някоя много близка приятелка,да поговориш откровено с нея и да я помолиш да ти каже честно какво толкова има в теб,та тия моми така бягат.Ама ако ти каже,не и се сърди ами се постарай да се поправиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.