Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Стрелката:)нови [re: Гoтин]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 22:38



ОПОЗНАЙ ПО-ОТБЛИЗО ТЕЗИ ЖЕНИ И СТРЕЛКАТА МОЖЕ ДА СЕ ЗАДВИЖИ



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Гoтин]  
Автор Moни (непознат )
Публикувано30.06.03 22:52



Психическата ти нагласа куца, готин. Първо оставам с впечатление, че вече от притеснение не знаеш как да се държиш с жените. След като мислиш само за това, нали се сещаш какво излъчваш?
Ще ти отговоря съвсем честно какво си мисля.
1. Груба грешка от твоя страна е, че философстваш на срещите. Аз например също бих избягала ако ми се случи това. Човек започне ли да философства, в един момент не се усеща как се опитва да наложи мнението си, да не говорим, че диалогът започва да се превръща в мотолог.
2. Не ми харесва това, че казваш "Нито хобита ме вълнуват нито професията ми.". Това ме навежда на мисълта, че не правиш нищо за себе си. Неудовлетворен човек си, а това неминуемо рефлектира върху личния ти живот. Само с философстване не става, готин!
3. Не си тежиш на мястото. Едва ли някоя жена би си "паднала" по мъж, който се чувства нуеверен в себе си и както казваш ти гледа с не знам какъв си поглед. Тези неща веднага се забелязват, така че първо трябва да се вгледаш в себе си. И това "смотаняк" си го избий от главата, готин.
Айде стига съм те критикувала, надявам се да съм била полезна с това, което ми е направило впечатление.
Пишеш добре, което означава, че можеш да бъдеш добър събеседник. Ами приложи го и на практика де
Не мога да си представя, че няма да попаднеш на готина жена, та те са толкова много, че само трябва да се протегнеш и готово.
Като за начало може би няма да е зле да разнообразиш средата си. Сещам се в момента как можеш да започнеш да посещаваш фитнес клуб например или някое място, което поне малко те интеренсува. Какво като нямаш хоби, ще си намериш някакво. Можеш да се запишеш и да учиш нещо.
Много съвети взех да ти давам, но се опитвам да насоча вниманието ти в някаква посока, различна от тази "Липсата на жени ме убива ежедневно, ежечасно... "
Малко прекалих с критиката, няма да се сърдиш, обещаваш нали?



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Moни]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 23:41



- Да не би да имаш маминка с която живееш и която обожаваш? Жените бягат от това като от огън. И с право
- Четох как повечето те съветват да си по-самоуверен. То това идва от вътре - или си такъв или не си. Дори и да си смотаняк в поведение,това не е страшно. Лошото е, че това привлича по-самоуверени, по-агресивни жени. С такова жена ще се допълвате. Нормално е - ако ти си по-нерешителен тя да вземе инициативата в свои ръце. И ако проличи, че това на теб не ти харесва - нормално е тя да се отдръпне.
- Да не би от първата среща да показваш колко те е обсебила идеята за женитба. Това би могло да изплаши жената. Особено, ако е по-млада, каквито са твоите избранички.
- не прочетох нищо за разведените жени. Би ли се свързал с такава. И проблем ли е за теб - ако тя е с дете?
- нещо не ми хареса в начина, по който написа годините си 34-36. Нещо не е съвсем наред. Мисля, че зад това може да се крие някакъв проблем.



Тема Отговори на въпроситенови [re: и aз]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 00:19



Отговарям въпрос по въпрос :)

> Да не би да имаш маминка с която живееш и която обожаваш? Жените бягат от това като от огън. И с право

Имам много властна маминка от която бягам като от огън. Жената много ме обича и се интересува от мене, но много обича да дава акъл и да ми дава път в живота. Живея отделно, 10 години вече, откакто ме раздели с бившата ми приятелка. Почти не и се обаждам, тя много страда, но аз си спестявам много "ценни" напътствия

> Четох как повечето те съветват да си по-самоуверен. То това идва от вътре - или си такъв или не си. Дори и да си смотаняк в поведение,това не е страшно. Лошото е, че това привлича по-самоуверени, по-агресивни жени. С такова жена ще се допълвате. Нормално е - ако ти си по-нерешителен тя да вземе инициативата в свои ръце. И ако проличи, че това на теб не ти харесва - нормално е тя да се отдръпне.

Действително около мен се моткат само жени с характер на фелдфебели - цялата рода са такива. Отделно ми харесват успели жени, които знаят какво искат от живота. Но това определено не е правило.

> Да не би от първата среща да показваш колко те е обсебила идеята за женитба. Това би могло да изплаши жената. Особено, ако е по-млада, каквито са твоите избранички.

Женитба?? Абе нямам такива намерения. Нямам намерение да се женя. Търся си партньорка. Ако намеря сериозна тогава ще мисля за тия работи. А и женитбата не е задължителна. Нали сега има нещо на което му викат съжителство. Ако дамата на сърцето ми иска да се оженим няма да се дърпам, но няма и да се дърпам ако не иска. Важен е човека, а не документа, нали?

> не прочетох нищо за разведените жени. Би ли се свързал с такава. И проблем ли е за теб - ако тя е с дете?

За разведена - абсолютно не ми дреме, че е разведена. Само да не дойде бившият да ме трепе, че хич не съм по кютеците. За такава с дете - не знам, зависи и от жената и от детето. По принцип моят опит с такива жени е, че те са фиксирани върху детето си, а не върху човека отсреща, не знам как ще понеса да съм на втори план от самото начало. Нямам проблем с децата, харесвам ги

> нещо не ми хареса в начина, по който написа годините си 34-36. Нещо не е съвсем наред. Мисля, че зад това може да се крие някакъв проблем.

Ами не ми харесва че са толкова много:) Не че имам проблеми със здравето или нещо такова, но на 25 се чувствах по-добре, а и тия десетина години които минаха малко празни изглеждат



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: Гoтин]  
Автори aз (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 00:44



Приготвих се да пиша "предавам се", но ми дойдоха други идеи. При теб някакси всичко е наред, но все нещо не е наред - щом не върви. Проблемът идва или от майка ти. Нямам предвид присъствие - а нещата от които не можеш да се освободиш. Аз имах много манипулативна майка. Едва на 35 г. се осъзнах и се освободих от влиянието й. Вече имах семейство и голямо дете и имах база за сравнение и започнах да се осъзнавам. Тя също е любяща и грижовна майка. Просто умее да манипулира. Не го прави нарочно. Просто някой го умеят. Ако беше просто властна - може би по-рано щях да се осъзная.

Не си ли си помислял да ползваш услугите на психолог. Вече има практикуващи такива. Знам, че повечето хора се ужасяват от тази мисъл. Представят си, че някой ще ги манипулира, ще им насочва живота. Психолозите не насочват, те помогат сам да извадиш на яве нещата, които се опитваш да скриеш дори от себе си, а като ги намериш, сам ще си намериш решението.



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: и aз]  
АвторГoтин (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 00:58



Психологът е може би добра идея, но
първо имам чувството че ще ми каже неща които си знам така или иначе (мисли позитивно, обличай се добре, вярвай че ще успееш)
второ сигурно струва немалко пари за да свърши работа като хората
трето, дали сме толкова напреднало общество, че като се разбере че ходя на психолог цялото ми обкръжение няма да реши че съм откачалка? все пак не живея в гората
четвърто, аз не съм неизвестна личност - дават ме по телевизията, явявам се по медиите, дали няма да ми навреди и на бизнеса?
А?



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: Гoтин]  
АвторSvaliacha (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 01:08



Ок пич. Дай, да си говорим като мъже. Прочети шибания сайт за който ти казах, а недей да висиш тукакато неква путка заспала и да спориш с хора, които идея си нямат как се свалят жени. Особено пък да искаш съвети от жени. Да ти кажа ли що това е глупаво - защото те не знаят какво иска и какво ги кара да почувстват силна привлеченост към някой мъж.
Ако искаш да си сваляч, почни да се променяш. Направи си ментален образ на това което искаш да си, колко ще си чаровен, забавен, сексуално освободен, с маниери, силен, но нежен, и т.н. и т.н. Жените не искат путьовци, а истински, силни мъже. Когато си създадеш този образ мисли за него често и влизай в него, така че дА гледаш през неговите очи. Така ще почнеш да се променяш. Мисли си за позитивните качества, които искаш да имаш и се опитй да ги имаш. Важното е да приемеш себе си, да не се съдиш и критикуваш, а да приемаш всяка ситуация реално и да наблюдавашп това което правиш правилно и това, което правиш грешно и следващият път да се справиш по-добре.
Ако жените ти бягат след 3 среща, отговорът е само един. Опитваш се да се държиш като добро момченце. Т.е. мил си с тях, учитив си, целуваш им гъза. НЕЕЕЕЕЕЕЕ. Дръж се с тях сякаш са ти приятели, майтапи се с тях, ебавайки, ако правят нещо дето не те кефи, кажи им. Те няма да избягат, а ще те уважават повече, затова, че си си изказал мнението и си се държал като мъж.
Излизай често, всеки ден. Запознавай се с 10-12 жени на ден. Дори и да не се чувстваш добре, запознай се така или иначе, само за спорта и за урока , който ще получиш след това/
Не бъди толкова отчайан. Не гледай на жените като на парче месо. Гледай ги в очите, без лъст, не сексуално, даже почти не заинтересовано. Колкото повече се интересуваш от тях, толкова повече ще ти бягат, защото преставаш да си интересен за тях.
Много важно сега= езика на тялото. Ходи изправен, раменете назад, главата високо горе. Върви бавно, говори бавно, абе чувствай се като сваляч, Джеймс Бонд брато. чувствай това, което той чувства, виждай това дето той вижда, чувай това дето той чува. Когато говориш с жена, не се навеждай към нея, а напротив, изнеси торса си назад. Сякаш не ти пука. Капиш.
Посвети половината си свободно време на излизане и запознанства, а другата половина на това да анализираш ситуацията и да намериш начини да си по-добър следващия път. Записвай всичко, което работи, за да го използваш пак и всичко, което не работи, за да него използваш пак. Отново, не се съди, не се критикувай, приемай ситуацията такава каквато е, не я замърсявай с ненужни лоши мисли.,
Ако в началото много жени ти казват да ходиш на майната си, не се притеснявай, проблема сигурно не е в тебе. Може да са женени, да си имат гадже, да са лесбиики, да са студени и т.н. Така че не го приемай лично. На Всички, дори и на най-добрите им отказват през цялото време. Но те стават добри защото са се научили да го възприемат като нещо, което не преебава имиджът им и мнението за тех самите.
Айде. Чао. И слушай и се учи. От тоя форум, освен от мене инякои други нема да научиш нищо, защото повечето не знаят какво да правят в компанията на некое момиче. Идея си немат. Жените не знаят по-добре как да си по-привлекателен.



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: Svaliacha]  
АвторGordon (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 01:40



Само ако знаеше колко си прав.....



Тема Re: Отговори на въпроситенови [re: Gordon]  
АвторSvaliach (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 02:50



Да, знам, нали за това го пиша. Бил съм на неговото място, дори я карах без платена любов. Трудно е човек да осъзнае, че има нужда от промяна. Но повечето хора тука забележи му казват, че просто не е намерил правилното момиче. Хехе, на 36 години и още не е намерил. Абе поне две-три да беше намерил дето са наполовина правилни, ама то само една. Така че ако тоя си направи домашното, ще види, че общото числено е той, а не жените с които излиза. Проблемът е в начина му на мислене. Така и не каза нищо за разбиранията му за жените, което е много важно, за да се разбере къде точно е проблемът.



Тема НЕ! ама все пак...нови [re: Cмoтaняk]  
Автор Kpacивия® (гледа сеир)
Публикувано01.07.03 03:56



Не се предавай за нищо на света. Чудеса стават всеки ден.
Бъди пич. А дори и да не си, преструвай се че си. Никой няма да усети разлика.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.