Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 30.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Размисли и споменинови [re: Бъpбopaнa]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:13



Имам една съседка много гъсти сме, държал съм я до сутринта да говориме на тия теми:)

Тя ми обясняваше че ми бил много "гладен" погледа :) И да се обличам по-добре, и да не заеквам като видя хубава жена..

Но това беше преди години. Честно казано сега вече не ми правят впечатление отказите нито пък се вълнувам толкова като видя хубава жена. Готов съм да ми откажат, даже бих се изненадал ако някоя каже "да"

И съм спортувал и съм се занемарявал и съм се обличал и не съм се обличал.. Но като че ли нищо няма значение за каките отсреща.. Просто на третата среща хукват и дим да ги няма. Хваща ги обикновено вирусът на "заетостта" :)



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:13



НЕ ВИЖДАМ ТОГАВА С КАКВО ГИ ОТБЛЪСКВАШ!НЕ ФИЛОСОФСТВАЙ ТОВА МНОГО НЕ СЕ ХАРЕСВА.ЗАЩО НЕ ПОПИТАШ НЯКОЯ ОТ ПОЗНАТИТЕ ТИ КАКВО ТОЧНО НЕ ХАРЕСВА В ТЕБЕ,НО ДА БЪДЕ ИСКРЕННА И ТОГАВА СИ НАПРАВИ ИЗВОДИТЕУСПЕХ ОТ СЪРЦЕ!



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Cмoтaняk]  
АвторMЪЖ (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:17



ИМА!
НУЧИ СЕ ДА ИМ ЕБАВАШ МАЙКАТА ПО ВСИЧКИ ФРОНТОВЕ!
БОЙ И ЕБАНЕ!
САМО ТАКА ЩЕ ТЕ ХАРЕСАТ!



Тема Re: Разговори с женинови [re: ЖEHA]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:17



Абе не знам, няма ли да изглеждам безпомощен леймър ако питам такива работи. Освен това, такъв въпрос не слага ли кръст на всичките ни евентуални взаимоотношения за в бъдеще?



Тема Re: Аргументация и подробностинови [re: Cмoтaняk]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано30.06.03 20:18



Я не вярвай много на познати,че като знам някои мъже какви ги разтягат...да паднеш от смях,а пък и си вярват даженема такова животно като изостанал в тия работи,така мисля аз...това да не е Microsoft.Дали си бил с 30 жени или с 3-важно е какво си направил докато си бил с тях,а не бройката...Казвам го това защото мнозинството от мъжете живеят с убеждението че бройката прави опита или големия любовник...и върви обяснявай че не е така и ако си нямаш идея за какво иде реч и 30 и 300 жени не правят разлика,все си на грешен път. Моят съвет е изобщо да не споделяш детайли за сексуалният си опит-в повечето случаи е адски отблъскващо, особено ако става въпрос за голям брой жени/мъже...грозна работа,като че работиш на конвейер.А и жената срещу теб я интересуваш ти(евентуално) а не всички жени с които си бил преди нея,така че спести си подробностите поне в началото.
И не плащай данък обществено мнение,а се вгледай в себе си и виж какво точно отблъсква жените(ако има такова де а не е само лош късмет)...или направо попитай жените с коите излизаш-аз не бих имала нищо против да ти кажа ако си ме отегчил с нещо или пък каквото там не е било наред...Обикновено на честен въпрос ще получиш честен отговор или поне моят опит е такъв.


Хей,и си остани оптимист!



Тема Re: Аз съм смотаняк - има ли лек за това?нови [re: Svaliach]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:19



Ще проверя, 10х! Ама много шарено на пръв поглед бе!



Тема Предложение за среща?нови [re: sylvi]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:25



Това да не беше предложение за среща?
Не че имам нещо против де, нито пък искам да съм ироничен..
Просто питам.
Мислиш че някоя жена може да се наведе към мен след една приятна вечер и да каже " Абе готин си ама ......... не ми харесва в тебе. Така че няма да излизаме повече/Да си останем приятели"
Първото изречение не ми се е случвало, честно казано.



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:25



НЕ МИСЛЯ ТАКА,Е ПОНЕ АЗ,ЗАЩОТО СЪМ МНОГО ПРЯМА И ВИНАГИ КАЗВАМ ТОВА КОЕТО МИСЛЯ ИАКО МОЙ ПОЗНАТ МЕ ПОПИТА ТАКИВА НЕШТА НЕ БИХ СКРИЛА ИСТИНАТА ОТ НЕГО.ОЩЕ НЕЩО- НА КАКВА ВЪЗРАСТ СА МОМИЧЕТАТА С КОЙТО ИЗЛИЗАШ ,ДА НЕ БИ ДА СА 20 ГОД ,ЗАЩОТО ТОГАВА ПОЖЕ БИ ОЧАКВАТ НЕШТО ДРУГО ОТ ТЕБЕ ,Я ПОДАРЪК ,Я ДА ГИ ОТВЕДЕШ НАПРАВО В ЛЕГЛОТО .ИМА МНОГО НЕШТА ВЪРХУ КОЙТО ПОЖЕ ДА СЕ ПОРАСЪЖДАВА



Тема Re: Разговори с женинови [re: ЖEHA]  
АвторCмoтaняk (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:28



24-28 годишни напоследък, иначе 5-10 години по-млади от мен по принцип
По-възрастните или са омъжени или не ме привличат:)



Тема Re: Разговори с женинови [re: Cмoтaняk]  
АвторЖEHA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 20:31



НАМЕРИ СИ НЯКОЯ ГОРЕ -ДОЛУ НА ТВОЯТА ВЪЗРАСТ И ОПИТАЙ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.