Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:07 16.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 23:21



Там съм родена,там мина детството ми!После нашите ме отведоха на другия край на България,но сърцето ми остана там.Един ден ще се върна за да мина пак по същите улици,да си спомня миговете когато съм била много щастлива.Обичам този град!



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Mapия]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано14.04.05 02:38



Браво на теб.Само внимавай да не се уплашиш като се върнеш защото нещата не са така като преди.



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: kpъcтниkът]  
АвторMan of the ma4 (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 09:28



Da, naistina ne6tata ne sa kakto predi a sa mnogo po-hubavi! Vratza stava vse po-moderen i po-krasiv grad. V momenta tuk se stroi super mnogo! Vsi4ko se promenq - sgradi, ulici, gradinki i t.n. S dve dumi: SUPER GRAD!!!



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Man of the ma4]  
Автор inkp (Ив)
Публикувано14.04.05 10:34



Супер!

С всеки изминал ден тук става все по-по-най!

"Когато печелиш, незнаеш какво губиш,
когато губиш, незнаеш какво печелиш.
"


Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД..... [re: Mapия]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 13:26



Живяла съм в доста градове(работата на наште беше такава),но по-готини хора от врачаните не съм срещала(ма то и аз съм врачанка).Това на врачанин от къщата гладен няма да излезеш,много гостоприемни хора!Каквото имат слагат на масата!И досега като ме питат къде съм родена с гордост казвам ВРАЦА!Страхотни сте!Да даде бог да мога да се върна!



Тема чЕкай малконови [re: Man of the ma4]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано14.04.05 14:32



Строят се сгради и хиляди други неща - съгласен съм!Само дето след 4-5 години тия сгради ще заприличат на гъз.В България строежите не са качествени и за това рухват след 4-5 години.Гледам Райфайзен Банк.Тази банка я построиха за нула време батка.Качеството си изисква най-вече време.Не може да строиш сграда около 3-4 месеца на бегом и после да очакваш да стои десетки години.

Иначе съм съгласен че в града има напредък.Коментара ми горе бе по-скоро плод на ирония.



Тема в грешка синови [re: Mapия]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано14.04.05 14:34



Има гостоприемни хора във Враца но по-голямата част са пълни скръндзи.Като гледам какви злобари има в тоя град ми става Уеко зле.Има си много свестни и адекватни и най-вече ЛЮБЕЗНИ хора но те са малко.Зависи каква работа имаш във Враца.Ако си на гости при някой естествено че ще ядеш и пиеш на аванта цяла нощ.



Тема Re: в грешка синови [re: kpъcтниkът]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 15:14



Кръстник,толкова ли са зле нещата?Аз други спомени имам,но те са отпреди 15 години!



Тема е не де ненови [re: Mapия]  
Автор kpъcтниkът (мафиот)
Публикувано14.04.05 17:44



Нещата са доста хубави само че на външен вид.



Тема Кръстник-Bacio tua mano.нови [re: Mapия]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 18:51



Кръстник-Bacio tua mano.Това е традиционен сицилиански поздрав към дона-Кръстник,буквално означава,,целувам ти ръка,,




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.