Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:26 26.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: към Мариянови [re: Mapия]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 13:52



Maria, za 15 godini tolkova mnogo ne6ta sa se promenili, 4e si niama6 na predstava. Opredelno Vratza se razviva s mnogo dobri tempove, osobeno v poslednite 3-4 godini.
Syvetvam te da doide6 skoro i 6te ostane6 o4arovana.

Pozdravi!



Тема Re: към Мариянови [re: DUST]  
АвторBp (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 05:14



Определено Враца се развива много добре през последните 3-4 год. в областа на наркотиците , престьпленията ,мьрсотията ,безработицата ,..,..,..,...,...,...и,и,и,и,и,и,и,и,и,и,и,и,и,



Тема Re: към Мариянови [re: Bp]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано28.04.05 17:14



Tova si e tvoe mnenie. Spored mnogo hora oba4e Vratza se razviva v polojitelna nasoka i 4ovek triabva da e sliap za da ne go vijda.



Тема Re: към Мариянови [re: DUST]  
Автор kpъcтниkът (КУР ЗА ЛЕФСКИ)
Публикувано28.04.05 17:55



Добре де човек.Кажи какво толкова се променя че не виждам?Явно съм сляп.



Тема Re: към Мариянови [re: kpъcтниkът]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 17:08



Ami napravi edna obikolka na grada, tova ti prepory4vam. Posle ako kaje6, 4e ne si vidial niakakvi promeni, togava qvno ima ne6to neredno



Тема Re: към Мариянови [re: DUST]  
Автор kpъcтниkът (КУР ЗА ЛЕФСКИ)
Публикувано02.05.05 19:42



Нещо не можем да се разберем.За теб Райфайзен Банк промяна ли е?Знам че се строят куп неща човек обаче след 4-5 години тия неща ше паднат.Направи си изводи от тия неща!Значи:Във Враца за 1 година са построени куп сгради и куп неща.Ами нали тия мазилки не са никакви.Качеството на тия сгради е равно на 0.За момента всичко изглежда хубаво и романтичноно след години Враца ше си е на същото дередже като до преди 5 години.Всичко е пране на пари.Знаеш ли колко пари са налапали някой хора от тия прословути "проекти"?!Целта трябваше да е "Да превърнем Враца в модерен град" а според мен същата тая цел е била просто пране на пари.Само че така се замазват очите на жителите на Враца.Проста сметка.



Тема Re: към Мариянови [re: kpъcтниkът]  
АвторE da (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 08:22



Виж човече, за прането на пари си прав, особено кмета е номер едно. Важното е, че все пак и града се оправя - къде качествено, къде некачествено - нещата вървят в положителна посока. Това не е процес, който става за една или две години. Аз също очаствам в този процес и мога да ти кажа, че определено доста качествено. Това дето разправят, че се подобрява стандарта на живот е точно така, само че той се подобрява за тези които бачкат здраво и изпозват главата си. Има и много хора, които си развиха частен бизнес от който печелят добре - строят къщи, инвестират. Това, че ти се несретник и освен да пишеш тук, май друго ти не утърва, си е лично твой проблем, чевече.



Тема dobre kazanoнови [re: E da]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 14:10



Много добре се изрази. Тези които работят много отдавна печелят по европейски, а останалите само цъкат с език и плюят по кметове, община и т.н. но така и не откриват причината в себе си.

Определено повечето строежи се правят доста качествено и това, че кръстника е видял тук таме паднала мазилка не значи, че навсякъде е така.
Още веднъж ти препоръчвам да отделиш време за пълна разхдока из Враца и тогава пиши пак.

А на предишния пожелавам успех в начинанията му ако наистина работи за обновяването на Враца.



Тема Re: към Мариянови [re: E da]  
Автор kpъcтниkът (КУР ЗА ЛЕФСКИ)
Публикувано03.05.05 14:14



Е ама чакай.Виж сега - в България тези които са искали винаги са имали възможност да успеят.Независимо дали живеят във Враца или в София.Винаги имаш шанс само че мнозина ги мързи.Тая безработица не е случайна.Знаеш лафа "Аз за 200лв. няма да бачкам" нали?Ми няма да бачкаш.Много ясно че е по-лесно да седиш пред телевизора и да чоплиш семки гледайки ПланетаТВ или пък Искрено и лично.

Много ми се иска да си прав.Адски много.Но се съмнявам.



Тема Re: към Мариянови [re: kpъcтниkът]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 14:17



Aми спри малко да се съмняваш и погледни на нещата по оптимистично. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.