Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 23.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: към Мариянови [re: DUST]  
Автор kpъcтниkът (КУР ЗА ЛЕФСКИ)
Публикувано03.05.05 15:18



Дано.От къде да се вземе тоя оптимизъм като от сто години насам всеки лъже като циганин.



Тема Re: към Мариянови [re: kpъcтниkът]  
АвторTodor (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 16:13



Виж кръстник - по -добре работи за 200 лв. - все нещо ще научиш. Ако си стоиш във Вас и това няма да се случи. Без опит си заникъде в тоя живот. Наистина си прав, че много хора са стартирали благодарение на родителите си или друга помощ. Аз не съм имал този късмет. Почнах от нулата, стартирах собствен бизнес, блъсках си главата няколко години здраво в стената, но сега не мога да се оплача. Който го може, го може, така е живота. Има хора, на които и безнес да им дадеш ще го расипят, и пари да им дадеш ще се насерат.



Тема Re: към Мариянови [re: Todor]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 16:00



Прав си е Тодор!

А иначе за кръстника:
лафа преди беше, "защо да работя за 100 лева" Вече стана 200 така ли, значи все пак има развитие и при мързеливата част от обществото :)))



Тема Re: към Мариянови [re: kpъcтниkът]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 16:03



Кръстник, явно не си обиколил дори и 100 метра по далече от центъра щом си видял само Райфайзен банк.

А пък и това, че те са отворили клон тук, само по себе си говори за развитието на града. Никой не прави инвестиции без да е направил проучване преди това. Явно австрииците са преценили, че пред града има перспективи и затова са инвестирали тук.

А и пак да кажа, не е само Райфаизен. Поразходи се повече



Тема Поне да...нови [re: Man of the ma4]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано12.05.05 16:56



си бяхте оправили настилката по основните улици и шосетата през града...

Чух, че сте преасфалтирали околвръстното шосе. Вярно ли е?

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Поне да...нови [re: ABe]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано18.05.05 10:32



Околовръстното не само се преасфалтира. То се реконструира основно и в него ще се вложат над 3 млн. лв
В самия град също се ремонтират доста улици и булеварди. Петропавловска, 2-ри юни, Река Лева и др. по малки улички



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Mapия]  
АвторШaни (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 14:09



Мария - съгласна съм с теб на 100%. И аз съм горда врачанка, но от поне 13-15г. не живееща в града. А сега го посещавам по веднъж в годината за 10 дни. ОБИЧАМ СИ ГО ТОЗ ГРАД ВРАЦА. Спомени....бащиния...близки!

П.П: Кръстник - малко си прекалил, не мислиш ли?



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Шaни]  
АвторBлaдko (Нерегистриран)
Публикувано26.06.05 22:43



Вижте момичета, много мило изглежда това, което пишете, аз също съм на това мнение.Роден съм във Враца, но не живея там.Всичките ми роднини са в този град и всеки месец хода там.Наистина има нещо магнетично и когато съм там се чуствам СУПЕР и ми е много гот.Наистина там е корена ми и е нормално, но съм бил в доста градове в нашата страна, никъде не съм се чуствал така.
А на кръстника, бних му предложил някой път когато съм там да обсъдим нещата на по бира и да му докажа колко много греши.Особено за строежите, все пак аз съм строителен инженер и би могъл да се поучи от мнението ми като такъв:)



Тема Re: ВРАЦА-НАЙ-ГОТИНИЯ ГРАД.....нови [re: Bлaдko]  
Автор gamina (someone)
Публикувано30.06.05 17:19



и аз си обичам Враца, не знам защо, в никакъв случай не бих казала че е най-великият град... живея в София от 6 години, всеки път, когато се прибера във Враца- било веднъж на два месеца, по-често или по-рядко, се ужасявам от едно и се кефя на друго, което се е променило... притеснява ме обаче, че млади хора като мен нямат желание да се върнат и да живеят във Враца. Ако някой ден имам парите ще инвестирам във Враца, но сега за да живея що-годе прилично съм в София... срамувам се от това до определена степен, но нямам голям избор за сега. лошото е, че нещата няма да се променят докато аз и другите като мен не се върнем



Тема Re: в грешка синови [re: Mapия]  
Автор e_draka ((с остри бодли))
Публикувано14.07.05 17:32



И аз много си го обичам,въпреки,че вече 20 години не живея там.Но лоши и добри хора има навсякъде ,то е от живота,не от града.

Простотията и вселената са безкрайни,но за втората-не съм сигурен!


Айнщайн



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.