Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 01.05.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 19:56



Интересно ми е да разбера какво мислите за българските играчи в чужди национални отбори.Както знаете в Италия са двама има и един в гръцкия национален отбор , а доколкото знам имаме играчи в Испания ,ама дали са стигнали до националния отбор...Та какво ви е мнението - предатели ли са? кой е виновен за това да не играят в България? Ако погледнем от хубават му страна българската школа помага за развитието на световния волейбол



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
Авторskaldar (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 20:29



Трябва да си призная, че не съм много наясно с това защо те не играят с българският национален отбор, но лично на мен НЕ ми е особено приятно, когато гледам как българи "се борят" срещу българи в първенства от такава висота!!!Не съм чувала за подобни случаи в други спортове/това не значи, че няма/, особено отнасящи се за национални отбори!Това е личното ми мнение!Благодаря за "изслушването"!!!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
АвторMimka (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 22:14



Ами за мен те не са български играчи,щом играят за друг национален отбор!За клубен-разбирам....но за национален -това немога да го приема!Не са предатели-просто НЕ СА БЪЛГАРИ!!!!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
АвторФeнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 17:11



Ами, кво да кажа? Страшно много ме боли, не защото Христо Златанов и другия- не му помня името. Не защото игаят в Италия, тва си е тяхно раво, а защото играят със злоба срещу отбора на Родината си! Всички видяхте с каква злоба прехвърляха топката и как искрено се зарадва Златанов във втория мач, когато ни заби последната точка. На мачовете с Италия, във Варна, те ще бъдат усвирвани супер много- в тва съм сигурна!!!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 10:29



Не може да риташ знамето на собствената си страна, колкото и да те е яд, че си паднал.Това е такава простотия. А и да играеш с такава злоба срещу собствените си сънародници. Надявам се да ги бием във Варна и да им покажем, кой е по-добрият отбор.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: mimi]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 11:24



Страшно ме изнерви кръвнишкия поглед на Симеонов , то сега че не е от умните момчета му личи ама тая пък злоба....Затова призовавам всички да ги посрещнем "гостоприемно" във Варна с бурни освиркванияУспех за българите.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: mimi]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 11:30



Малко патриотично подхождате към въпроса....??!
Ами те са заминали с родителите си ,състезатели по волейбол -Д.Златанов и Каспар Симеонов, когато са били по на 12-13 год.Там са започнали да играят волейбол и там са станали състезатели??! И защо да е чудно ,че играят за Ит.
Аз пък им се радвам...щото не могат да съберат 12 класни състезатели - родени италианци и трябва да разчитат на нашите момчета??!
А колкото до радостта след победата - това е зложено във всеки човек и най- много при спортистите?! Така,че вие се изказвате като запалянковци ...??!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: kakaтa]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 11:56



Не съм казвала,че е чудно че играят за Италия. А и няма значение за коя страна играят, просто не смятам, че трябва да си изразяват радостта по такъв начин. И защо в крайна сметка да не подхождаме патриотично?
Слушах интервю мисля, че със Златанов и той непрекъснато говореше българите това, българите онова все едно той не е българин. Надявам се варненската публика да ги посрещне подобаващо.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: mimi]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 12:32



Ами да ви кажа слушах наскоро предаването на Сашо Диков.И ставаше въпрос за един от въпросните двама италиано-българи ,който се женеше.Та на телефона беше неговата майка и на развален български обясняваше за голямата сватба в огромен замък ..И Сашо Диков нещо каза за замъка и тази дама като се изцепи : "Ами да в замък , не като в България в колиби то в България колиби има само" и мен като ме напуши един смях.То верно ,че сватбата в палатка още е жива ,ама тази се изказа все едно е няква графиня и не е излязла от същите тези колиби Та толкова по въпроса за гордост,морал и възпитание.Евала на Димитър Златанов и Каспар Симеоное -страхотни играчи,но синовете им съвсем не са такива.Не са и спортсмени.И ако някой си спомня - как реагира Хенрик Ларсон ,когато вкара гола на Селтик разбира какво имам впредвид.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
Автор Пoeтa нa нeтa (alias)
Публикувано17.06.05 14:48



мдаааммм...Хенке не се радваше....дори съотборниците му не отидоха да го прегръщат а се поздравяваха помежду си....ама шведа тъкмо беше дошъл от Селтик, а тия двамцата въобще не са играли в/за България и е нормално да показват злоба, за тях родината е Италия....аз не съм ги чул в някое интервю да казват че са горди че са родени тук или че уважават България.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.