Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 22.05.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: big_sis]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 11:11



Реално погледнато като се замисля.Винченцо Симеонов нямаше да има никакъв шанс за националния в БГ. На нeговия пост играч от неговия стил е Мляков, освен това Краси Стефанов, Боян Йорданов ,Владо НИколов и Милушев та е малко верпятно да се добере до титулярно място с тези игри,дето ги показа срещу наште.Уточнявам че само в тях съм го гледал А за Златанов с това посрещане можеееее би на мястото на Дани Михайлов една две години и после quit.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: bugi_bugi]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 11:24



Ей Буги ...ти се появи??!!
Здравей..драго ми е да те " видя"!!!
Дано да има по-вече поводи и теми по които да коментираме и спорим, щото се бяха заредили едни.....??!
Как ти се стори играта на младите момчета - Милушев, Стойков, Гайдарски.Моето мнение е,че много добре се представиха - трябва им само малко опит и самочувствие и са готови за големи битки.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: poни]  
Авторlgra4 v 4ujbina (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 13:16



Az vi razbiram zashto taka govorite!!!
Vie ne ste izpitali tapotiite na na6ite klubove i na federaziqta.

Dokato nashata TAPA federaziq ne se opravi vinagi shte ima balgari koito igraqt za drygi nazionalni otbori...
Baev ot Garziq... nqkoi ima li si na predstava zashto toi e tam...
Az shte vi kaja, zashtoto kogato toi se razvivashe, vsi4ki golemi treniori razbira4i ot volleyball kazvaha na bashta my ot nego nishto nqma da stane...
Togava bashta my Zlatko Baev reshi da go prati v Garziq, zashtot toi tam e igral mnogo godini i poznava edno semeistvo i go dade na tqh...
A sega nashti da go dyhat...

Ami za dvamata v Italiq... Zashto li sa tam???
Nqkoi seshta li se????
Zashtoto imatr bashti stari voleybolisti, koito znaqt kakvi idioti sa vsichki v nashata federaziq, i za tova sled kato te jiveqt i igraqt v Italiq im davat pravo na obejishte i te go vzimat. Zaraadi tqhnite sinove... za tqhno dobro, zashtot te znaqt 4e ako te igraqt za balgariq shte imat samo problemi...

Sega razbrahte li zashto????
I bez da gi obijdate



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: lgra4 v 4ujbina]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 13:43



За съжаление си прав. В България нямаше да имат такова развитие, пък и тая федерация се подиграва със състезателите. Теоритично погледнато един млад играч може да стигне най-много до Левски , там следва заточение поне 5 години - заплатите им не са повече от 400-500 лева и евентуално се спасява навън.Другия шанс е Лукойл, където има пари, но няма ръководство Та щом са се спасили евала им правим, но да играеш за чужд национален отбор....поне на мен ми е малко странно.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: Mimka]  
Авторigra4 v gujbina (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 19:20



Ostavete horata na mira...
Te se izrastnali v Italiq i za neq mileqt, nezavisimo che nosqt balgarski imena...
Az gi razbiram napalno...
Te vinagi sa igrali za Italiq i kolkoto i pati da igraqt sreshto BG shte se radvat( ako pobedqt)
Za tqh BG ne e rodina;
1)Zashtoto te sa izrastnali v Italiq,
2) zashtoto te sa se naychili da igraqt volley tam
3)zashtoto te prez zeliqt si jivot sa igrali za Italiq

Ostavete gi na mira...



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: kakaтa]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано01.07.05 11:18



Какиии, как си, мила? И аз се радвам, че се навърташ наоколо, въпреки че темата, в която се засичаме сега, не ми е нещо от "любимите". Те децата, които са я пуснали, милите, си живеят още с някакви странни националистични, типично балкански идеали (ей, сега като ме почнат след това изказване). Пък то слънцето едно и грее еднакво за всички..... Както и да е.... Нещо доскуча тук и аз не се навъртам много-много насам, но като гледам и ти не се буташ на вратата да влезеш в клуба... Аз дори бойкотирах волейбола в БГ като цяло, но след срещите ми "отблизо" с Димчо ти Тонев, хич вече не съм убедена, че най-голямото зло, което може да се случи на волейбола ни е бат' Данчо... Честно.... И стигнах до извода, че трябва да внимаваме какво си пожелаваме.... Сега ми изглеждаше, че по-зле не може да е, но явно ще може и още....опазил ни Господ.... И така с малко по-малко неприязън в душата към БФВ реших да изгледам някой друг мач.....И к'во да ти кажа...... Мъжкият ни волей явно още има бъдеще, въпреки простотиите.... Тия малките (не в смисъл ниските, нали) направо ме разплакват от умиление....всичките...... Андрейчо само на моменти ме разплаква по други причини, ама все още спазвам отношение тип "да му дадем време" към него....Малко ме ядосват "старите", включително и кептън Гибо, ама нейсе.... Пушката и Ицето все още държат позиции във фенската ми душа и така.....Мъчно ми е за Никиту...Срещам го в кварталния супермаркет и се ядосвам, щот имаше какво още да даде, вместо да си купува червен пипер ден преди важни за нас мачове..... Но все пак при мъжете има светлина в тунела.... Ама момичета ни нещо здраво го закъсаха, а и с тая лига, все са в задния двор на плановете на БФВ.... Ти там имаш повече инфо какво става, тъй че може да ни осветлиш повече.....
Хайде чао засега, че стана дълго като житието на Софроний.... Аз тия 4 дни съм в отпуск и отивам до Варна, но като се върна, ще погледна дали си се отбивала в клуба.....



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: bugi_bugi]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 11:49



Ейййй...Буги...да знаеш как се радвам че се появи!!?
Ама много...и на писанието ти...просто с малко думи- пълен обзор?
Блазе ти, че ще ходиш до Варна и ще гледаш на живо мача с Италия...а аз горката..на запис...тия глупаци от БНТ/много съм им ядосана/?!
Всичко което ми споделяш- за БФВ ми е ясно и го знам мнооого добре??!
Много се изненадах за Ники и "кварталния супермаркет"- ми то може да се окаже,че сме и съседки - голям смях...а?????
Айде чао...и весело изкарване във Варна...??!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: kakaтa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 12:01



Каки, не беше весело изкарването, а беше...не-о-пи-су-е-мо.... Не можах да спя и една минута тая нощ и още в 4 и малко отпраших за София и през целия път съм си пяла. Не мога да ти опиша душевното си състояние...
Иначе знам вече , че не си Зетова , ако си спомняш онези стари догадки.... тя беше там, а ти си гледала мача на запис, както разбирам. Той и Ники беше там, явно ми е писано да го срещам не само в супермаркета. Иначе въобще не знам къде живее човекът, но е факт, че го срещам в нашия супермаркет тая година. Мислех, че е установен някъде в Перник, ама явно не... Представяш ли си да сме съседки, разминаваме се на улицата, измерваме се изпитателно с поглед от глава до пети и т.н....Вярно е голям смях..... Абе, ти да не си жена му на Ники, и нея я срещам в квартала Няма значение, важното е, че си добро другарче.
Много лошо върви при жените, а??? Какво ще я правим по-нататък???



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: kakaтa]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано04.07.05 12:11



Сега разбрах, че Меги, Солберг и БигСис са били и те във Варна, но не сме се видяли...много тъпо... хайде догодина всички заедно, готви се и ти...



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: lgra4 v 4ujbina]  
Автор Пoeтa нa нeтa (alias)
Публикувано04.07.05 18:11



Всъщност оказа се че чак толкова обиди към българите нямаше....аз очаквах повече провокации, но като цяло публиката не ги освиркваше повече от другите италианци. Е, имаше няколко момченца в ранния пубертет които с познати от футболните стадиони възгласи се опитваха да избият насъбралото се в тях някакво си патриотично чувство (псевдо - абсолютно съгласен, ако бяха на тяхното място щяха да направят абсолютно същия избор, но са малки да го разберат). Но като цяло и Симеонов първия мач и Златанов втория не можаха да се осовободят от напрежението и да играят така както съм ги гледал да играят в Италия...Сякаш напрежението че излизат пред родна публика но в отбора на противника им повлия...Особено втория мач нашите след влизането на Златанов само в него биеха сервис и той ни "помогна" за няколко точки.
Те едва ли ще заобичат повече България след такива мачове... Монтали можеше и въобще да не ги пуска според мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.