Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 22.05.24 
Спорт
   >> Волейбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 19:56



Интересно ми е да разбера какво мислите за българските играчи в чужди национални отбори.Както знаете в Италия са двама има и един в гръцкия национален отбор , а доколкото знам имаме играчи в Испания ,ама дали са стигнали до националния отбор...Та какво ви е мнението - предатели ли са? кой е виновен за това да не играят в България? Ако погледнем от хубават му страна българската школа помага за развитието на световния волейбол



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
Авторskaldar (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 20:29



Трябва да си призная, че не съм много наясно с това защо те не играят с българският национален отбор, но лично на мен НЕ ми е особено приятно, когато гледам как българи "се борят" срещу българи в първенства от такава висота!!!Не съм чувала за подобни случаи в други спортове/това не значи, че няма/, особено отнасящи се за национални отбори!Това е личното ми мнение!Благодаря за "изслушването"!!!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
АвторMimka (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 22:14



Ами за мен те не са български играчи,щом играят за друг национален отбор!За клубен-разбирам....но за национален -това немога да го приема!Не са предатели-просто НЕ СА БЪЛГАРИ!!!!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
АвторФeнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 17:11



Ами, кво да кажа? Страшно много ме боли, не защото Христо Златанов и другия- не му помня името. Не защото игаят в Италия, тва си е тяхно раво, а защото играят със злоба срещу отбора на Родината си! Всички видяхте с каква злоба прехвърляха топката и как искрено се зарадва Златанов във втория мач, когато ни заби последната точка. На мачовете с Италия, във Варна, те ще бъдат усвирвани супер много- в тва съм сигурна!!!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 10:29



Не може да риташ знамето на собствената си страна, колкото и да те е яд, че си паднал.Това е такава простотия. А и да играеш с такава злоба срещу собствените си сънародници. Надявам се да ги бием във Варна и да им покажем, кой е по-добрият отбор.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: mimi]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 11:24



Страшно ме изнерви кръвнишкия поглед на Симеонов , то сега че не е от умните момчета му личи ама тая пък злоба....Затова призовавам всички да ги посрещнем "гостоприемно" във Варна с бурни освиркванияУспех за българите.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: mimi]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 11:30



Малко патриотично подхождате към въпроса....??!
Ами те са заминали с родителите си ,състезатели по волейбол -Д.Златанов и Каспар Симеонов, когато са били по на 12-13 год.Там са започнали да играят волейбол и там са станали състезатели??! И защо да е чудно ,че играят за Ит.
Аз пък им се радвам...щото не могат да съберат 12 класни състезатели - родени италианци и трябва да разчитат на нашите момчета??!
А колкото до радостта след победата - това е зложено във всеки човек и най- много при спортистите?! Така,че вие се изказвате като запалянковци ...??!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: kakaтa]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 11:56



Не съм казвала,че е чудно че играят за Италия. А и няма значение за коя страна играят, просто не смятам, че трябва да си изразяват радостта по такъв начин. И защо в крайна сметка да не подхождаме патриотично?
Слушах интервю мисля, че със Златанов и той непрекъснато говореше българите това, българите онова все едно той не е българин. Надявам се варненската публика да ги посрещне подобаващо.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: mimi]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 12:32



Ами да ви кажа слушах наскоро предаването на Сашо Диков.И ставаше въпрос за един от въпросните двама италиано-българи ,който се женеше.Та на телефона беше неговата майка и на развален български обясняваше за голямата сватба в огромен замък ..И Сашо Диков нещо каза за замъка и тази дама като се изцепи : "Ами да в замък , не като в България в колиби то в България колиби има само" и мен като ме напуши един смях.То верно ,че сватбата в палатка още е жива ,ама тази се изказа все едно е няква графиня и не е излязла от същите тези колиби Та толкова по въпроса за гордост,морал и възпитание.Евала на Димитър Златанов и Каспар Симеоное -страхотни играчи,но синовете им съвсем не са такива.Не са и спортсмени.И ако някой си спомня - как реагира Хенрик Ларсон ,когато вкара гола на Селтик разбира какво имам впредвид.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
Автор Пoeтa нa нeтa (alias)
Публикувано17.06.05 14:48



мдаааммм...Хенке не се радваше....дори съотборниците му не отидоха да го прегръщат а се поздравяваха помежду си....ама шведа тъкмо беше дошъл от Селтик, а тия двамцата въобще не са играли в/за България и е нормално да показват злоба, за тях родината е Италия....аз не съм ги чул в някое интервю да казват че са горди че са родени тук или че уважават България.....



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: Фeнkaтa]  
Авторpoни (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 16:35



Ами какво да правят...:)
Няма начин да играеш в отбор, да си добър съзтезател по-важното, и да нямаш спортната злоба срещу противника, няма такава възможност. Независимо от това кое е срещу теб...дори и националния отбор, в който ти е мястото.
Жалко е наистина, но това е стечение на обстоятелствата - раждат се там или ако не се раждат, откакто се помнят са там и това е просто следствие от решението на родителите им да бъдат в Италия.

Не че толерирам такова решение...
И това може само да похвали добрите български волейболисти, които правят кариера в чужбина и въпреки това успяват да създадат у деца си усещането, че са българи и че мястото им не е в италианския национален отбор например, а именно в българския.
И това важи не само за волейбола...

Стискам палци тая нощ...



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: Mimka]  
Автор дoн Пpacoнe (прасе в космоса)
Публикувано17.06.05 19:21



Да, те не са българи, а италианци. Това са избрали. Човек не избира къде да се роди, но за щастие вече може да избира къде да живее.
Виж, и на мене не са ми приятни, но не бих ги нарекъл предатели.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: Пoeтa нa нeтa]  
АвторMimka (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 20:23



Именно заради това, че те не се приемат за българи и ние не трябва да ги приемаме за българи!Извинявайте, че съм толкова крайна, но не мисля че трябва да им се обръща такова голямо внимание-за мен те са италианци с български имена и нищо повече!!!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: poни]  
Авторlias (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 22:01



Мисля, че достатъчно се изписа по тази тема. Само искам и аз да призова варненци да посрещнат подобаващо италянците(най-вече двама от тях)!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: lias]  
Авторadagio (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 14:02



хм, злобар...
вместо да ги посрещате двамцата подобаващо, се концентрирайте върху посрещането на НАШИТЕ национали! Другото не си струва...



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: adagio]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 14:54



Ама те нали и те са си наши бе :Р ще си ги посрещнем подобаващо.Гледах Симеонов по Евроком в някво глупаво предаване и трябваше да пише на български накрая обаче реши ,че на италиански му е по-лесно Нека да играят нищо лошо там са расли , ние пък няма да ги пожалим ако ни победят



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
Авторadagio (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 16:11



Еми да си пожелаем да не се наложи!...Да ги разбием едно хубаво тук, във Варна и то два пъти!

А иначе аз не ги приемам като наши...не ги осъждам, но не ги и приемам за част от 'нашите', това имах предвид...



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: adagio]  
Авторadagio (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 16:15



..а иначе, честно казано досега не съм засичала медийните им изяви...и по-добре! :)
Може и затова да съм толкова благосклонна към тях...


Айде - победа срещу Куба тая нощ!...



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: adagio]  
Автор big_sis ()
Публикувано18.06.05 21:14



Съгласна съм с Кака, че не е естествено един спортист да не се радва на победата на отбора, в който играе

А също така, слава богу, тази година не съм попадала на медийни изяви на наш`те италианци.... Но миналата година по време на Олимпиадата имаше интервюта с Тодор Баев и Венцислав Симеонов
И имаше разлика-единият-Тодор Баев си говореше на чист български, личният му сайт е на 2 езика-на гръцки и на български, на финала на Шампионската лига, когато направи една грешка, познайте какво си каза (по устните му го видях)....Може би е въпрос на характер, може би защото е по-близо до България....
А Венци, пардон ВИНЧЕНЦО Симеонов направо си заваляше, държа се далеч по-нагло, въпреки че получи италиански паспорт едва миналата година....Така че очевидно си зависи от човека...
И както вече веднъж писах-не мога да ги упрекна, че са предпочели да играят за ЧУЖД национален отбор, естествено ми е кофти от това, но пък като си знаем нашите условия, нищо чудно в България дори да не бяха стигнали до резерви в националния, за сметка на някой "ГОЛЯМ ТАЛАНТ"

---------------------------------

“…civility is not a sign of weakness and sincerity is always subject to proof”-JFK, 20.01.1961


Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: big_sis]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 22:06



И само да добавя.... В по-големия брой случаи не са "избрали" сами да играят за други държави или поне не е било въпрос чисто и просто на избор, а и на обстоятелства.... Представете си, че в БГ в най-добрите им години има още да речем петима все така талантливи и перспективни и шансът да са в нашия представителен тим е много малък, а в страните, където играят на клубно ниво, има глад за състезатели на техния пост...чисто хипотетично....ясно е, че ще търсят начин да се изявят, нали? И ще го направят там, където е възможно...
Иначе, Сис, споделям мнението ти за Венци Симеонов, и аз попаднах миналата година на няколко негови интервюта - ок, разбирам, че е израстнал и станал волейболист в Италия и това е "спортната" му родина и й е задължен, това е ясно, но все пак Родината му (главното Р не е случайно) е България, а майчиният му език е български.... Ама нейсе, жив и здрав....



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: big_sis]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 11:11



Реално погледнато като се замисля.Винченцо Симеонов нямаше да има никакъв шанс за националния в БГ. На нeговия пост играч от неговия стил е Мляков, освен това Краси Стефанов, Боян Йорданов ,Владо НИколов и Милушев та е малко верпятно да се добере до титулярно място с тези игри,дето ги показа срещу наште.Уточнявам че само в тях съм го гледал А за Златанов с това посрещане можеееее би на мястото на Дани Михайлов една две години и после quit.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: bugi_bugi]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 11:24



Ей Буги ...ти се появи??!!
Здравей..драго ми е да те " видя"!!!
Дано да има по-вече поводи и теми по които да коментираме и спорим, щото се бяха заредили едни.....??!
Как ти се стори играта на младите момчета - Милушев, Стойков, Гайдарски.Моето мнение е,че много добре се представиха - трябва им само малко опит и самочувствие и са готови за големи битки.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: poни]  
Авторlgra4 v 4ujbina (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 13:16



Az vi razbiram zashto taka govorite!!!
Vie ne ste izpitali tapotiite na na6ite klubove i na federaziqta.

Dokato nashata TAPA federaziq ne se opravi vinagi shte ima balgari koito igraqt za drygi nazionalni otbori...
Baev ot Garziq... nqkoi ima li si na predstava zashto toi e tam...
Az shte vi kaja, zashtoto kogato toi se razvivashe, vsi4ki golemi treniori razbira4i ot volleyball kazvaha na bashta my ot nego nishto nqma da stane...
Togava bashta my Zlatko Baev reshi da go prati v Garziq, zashtot toi tam e igral mnogo godini i poznava edno semeistvo i go dade na tqh...
A sega nashti da go dyhat...

Ami za dvamata v Italiq... Zashto li sa tam???
Nqkoi seshta li se????
Zashtoto imatr bashti stari voleybolisti, koito znaqt kakvi idioti sa vsichki v nashata federaziq, i za tova sled kato te jiveqt i igraqt v Italiq im davat pravo na obejishte i te go vzimat. Zaraadi tqhnite sinove... za tqhno dobro, zashtot te znaqt 4e ako te igraqt za balgariq shte imat samo problemi...

Sega razbrahte li zashto????
I bez da gi obijdate



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: lgra4 v 4ujbina]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано27.06.05 13:43



За съжаление си прав. В България нямаше да имат такова развитие, пък и тая федерация се подиграва със състезателите. Теоритично погледнато един млад играч може да стигне най-много до Левски , там следва заточение поне 5 години - заплатите им не са повече от 400-500 лева и евентуално се спасява навън.Другия шанс е Лукойл, където има пари, но няма ръководство Та щом са се спасили евала им правим, но да играеш за чужд национален отбор....поне на мен ми е малко странно.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: Mimka]  
Авторigra4 v gujbina (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 19:20



Ostavete horata na mira...
Te se izrastnali v Italiq i za neq mileqt, nezavisimo che nosqt balgarski imena...
Az gi razbiram napalno...
Te vinagi sa igrali za Italiq i kolkoto i pati da igraqt sreshto BG shte se radvat( ako pobedqt)
Za tqh BG ne e rodina;
1)Zashtoto te sa izrastnali v Italiq,
2) zashtoto te sa se naychili da igraqt volley tam
3)zashtoto te prez zeliqt si jivot sa igrali za Italiq

Ostavete gi na mira...



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: kakaтa]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано01.07.05 11:18



Какиии, как си, мила? И аз се радвам, че се навърташ наоколо, въпреки че темата, в която се засичаме сега, не ми е нещо от "любимите". Те децата, които са я пуснали, милите, си живеят още с някакви странни националистични, типично балкански идеали (ей, сега като ме почнат след това изказване). Пък то слънцето едно и грее еднакво за всички..... Както и да е.... Нещо доскуча тук и аз не се навъртам много-много насам, но като гледам и ти не се буташ на вратата да влезеш в клуба... Аз дори бойкотирах волейбола в БГ като цяло, но след срещите ми "отблизо" с Димчо ти Тонев, хич вече не съм убедена, че най-голямото зло, което може да се случи на волейбола ни е бат' Данчо... Честно.... И стигнах до извода, че трябва да внимаваме какво си пожелаваме.... Сега ми изглеждаше, че по-зле не може да е, но явно ще може и още....опазил ни Господ.... И така с малко по-малко неприязън в душата към БФВ реших да изгледам някой друг мач.....И к'во да ти кажа...... Мъжкият ни волей явно още има бъдеще, въпреки простотиите.... Тия малките (не в смисъл ниските, нали) направо ме разплакват от умиление....всичките...... Андрейчо само на моменти ме разплаква по други причини, ама все още спазвам отношение тип "да му дадем време" към него....Малко ме ядосват "старите", включително и кептън Гибо, ама нейсе.... Пушката и Ицето все още държат позиции във фенската ми душа и така.....Мъчно ми е за Никиту...Срещам го в кварталния супермаркет и се ядосвам, щот имаше какво още да даде, вместо да си купува червен пипер ден преди важни за нас мачове..... Но все пак при мъжете има светлина в тунела.... Ама момичета ни нещо здраво го закъсаха, а и с тая лига, все са в задния двор на плановете на БФВ.... Ти там имаш повече инфо какво става, тъй че може да ни осветлиш повече.....
Хайде чао засега, че стана дълго като житието на Софроний.... Аз тия 4 дни съм в отпуск и отивам до Варна, но като се върна, ще погледна дали си се отбивала в клуба.....



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: bugi_bugi]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 11:49



Ейййй...Буги...да знаеш как се радвам че се появи!!?
Ама много...и на писанието ти...просто с малко думи- пълен обзор?
Блазе ти, че ще ходиш до Варна и ще гледаш на живо мача с Италия...а аз горката..на запис...тия глупаци от БНТ/много съм им ядосана/?!
Всичко което ми споделяш- за БФВ ми е ясно и го знам мнооого добре??!
Много се изненадах за Ники и "кварталния супермаркет"- ми то може да се окаже,че сме и съседки - голям смях...а?????
Айде чао...и весело изкарване във Варна...??!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: kakaтa]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 12:01



Каки, не беше весело изкарването, а беше...не-о-пи-су-е-мо.... Не можах да спя и една минута тая нощ и още в 4 и малко отпраших за София и през целия път съм си пяла. Не мога да ти опиша душевното си състояние...
Иначе знам вече , че не си Зетова , ако си спомняш онези стари догадки.... тя беше там, а ти си гледала мача на запис, както разбирам. Той и Ники беше там, явно ми е писано да го срещам не само в супермаркета. Иначе въобще не знам къде живее човекът, но е факт, че го срещам в нашия супермаркет тая година. Мислех, че е установен някъде в Перник, ама явно не... Представяш ли си да сме съседки, разминаваме се на улицата, измерваме се изпитателно с поглед от глава до пети и т.н....Вярно е голям смях..... Абе, ти да не си жена му на Ники, и нея я срещам в квартала Няма значение, важното е, че си добро другарче.
Много лошо върви при жените, а??? Какво ще я правим по-нататък???



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: kakaтa]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано04.07.05 12:11



Сега разбрах, че Меги, Солберг и БигСис са били и те във Варна, но не сме се видяли...много тъпо... хайде догодина всички заедно, готви се и ти...



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: lgra4 v 4ujbina]  
Автор Пoeтa нa нeтa (alias)
Публикувано04.07.05 18:11



Всъщност оказа се че чак толкова обиди към българите нямаше....аз очаквах повече провокации, но като цяло публиката не ги освиркваше повече от другите италианци. Е, имаше няколко момченца в ранния пубертет които с познати от футболните стадиони възгласи се опитваха да избият насъбралото се в тях някакво си патриотично чувство (псевдо - абсолютно съгласен, ако бяха на тяхното място щяха да направят абсолютно същия избор, но са малки да го разберат). Но като цяло и Симеонов първия мач и Златанов втория не можаха да се осовободят от напрежението и да играят така както съм ги гледал да играят в Италия...Сякаш напрежението че излизат пред родна публика но в отбора на противника им повлия...Особено втория мач нашите след влизането на Златанов само в него биеха сервис и той ни "помогна" за няколко точки.
Те едва ли ще заобичат повече България след такива мачове... Монтали можеше и въобще да не ги пуска според мен.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: Пoeтa нa нeтa]  
Автор нa Kyмa Лиca oпaшkaтa й ([5])
Публикувано04.07.05 20:15



според мен в по голямата си част въобще не бяха в пубертета (:
особено втория мач имаше една 'агитка' в ъгъла (образно казано) на залата, от които идваха почти всички обиди към двамата българи в италианския отбор (:

но мен симеонов и златанов не ме притесняваха толкова.
най ме притесняваше жеков. вярно, сервиса му е добър (е, когато влезе всъщност..), но ми скъса нервите през по голяма част от мача. и пусканията му не бяха лоши, но, първо, че ники иванов ги правеше къде - къде по добре, и второ, че е въпрос на време да почнат да ги хващат.
да не говорим, че като видиш в една и съща зала да играят вермилио и жеков разликата става особено плашеща.

п.п. другото, което ми направи лошо впечатление беше, че ники иванов въобще не беше посрещнат така, както би трябвало да бъде посрещнат току - що 'отказалал' се капитан на българския национален отбор.


In Rafa we trust

Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: bugi_bugi]  
Автор megi_ab (непознат)
Публикувано04.07.05 23:08



Леле Буги,ако знаеш как ме е яд,че неможахме да отидем заедно.И Биг и аз ти пратихме бележка с телефоните ни......но карай,радвам се че си била в залата и че си видяла каква еуфория настава като играят нашите



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: bugi_bugi]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.07.05 10:18



ЕЕЕ....Буги...мнооого и аз съм доволна от победата на момчетата!!Но още по-вече се изкефих, че им натриха носовете ,ама якооооо на тия "велики" римляни !!!Ама така ги натриха,че увиснаха чак до земята !!! Стана ми жал по едно време даже!!
През почивните дни гледах мачове от Гранд При при жените - Италия се представя с много подмладен състав - трябва д ти кажа,че за разлика от мъжете...там има супер поколение . При нас е обратното- нали??
Сега чета в www. volleyball.it , че в бившия отбор на Пламен искат Милушев и Гайдарски. Дано да имат късмет децата!!?
Казваш догодина да ходим на мачове във Варна - ами забрави ли,че тая година- август там ще има квалификация за световното -жени .???
Тя ще е много важна...щото иначе изпадаме зад борда!? Много се надявам за тия мачове да се включат Тони и Нели...дано, защото сме загубени - според мен.Все пак трябва да има приемственост при подмладяването на отбора?! И една световна квалификация не е място за експерименти- както стана при мъжете миналата година с Ники?!
Съгласна ли си с мен!!?



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: megi_ab]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано05.07.05 16:44



Ей, Меги, здравей, честити ни победи!!! Радвам се да те видя! Ако трябва да използвам лафове от най-новия фен-волейболен речник (тук в София ме открехнаха на интересни неща), изпадам във възторг от виртуалната ни среща като фенка при вида на Матей Казийски.

За жалост бележката на Сис видях, като се върнах, а твоята дори не съм я получила. А може дори да сме били на 10 см в залата и да не сме разбрали, малко тъжно нали.... Нищо пазя надежди за догодина, ако успеем да се оправим всички с отпуските, де, че и това е проблем.

ПП: Поздрави на Владко, който сигурно от гаджета няма време да си пише с нас и да вкарам още един лаф: ще му се обидим като Джиджи Мастранджело на Пушката след загуба.

Усещаш ли жегата зад ъгъла?


Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: kakaтa]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано05.07.05 17:02



Съгласна съм с теб, но и не напълно. Тони и Нели още са необходими на отбора като да речем Пламен при мъжете, но лошото в подхода при жените е, че твърде много се вдига шум как без по-опитните никак не можем и така се създава комплекс на по-малките момичета, а за тяхното развитие и без това федерацията няма никаква политика как точно да стане...и се получава една.... Иначе не може да изхвърлиш всички, само защото са около 30, и да пуснеш такива, които са около 20, опитът и младостта е редно да се съчетават, но без да се насаждат комплекси и неувереност. Иначе при жените много се спекулира със "слабото" поколение и т. н., но аз не само сън несъгласна, но съм възмутена от подобни изказвания. Има много талантливи момичета, убедена съм, но ще се повторя - федерацията няма подход, програма за тяхното развитие, в плановете на БФВ женския волейбол е г**зът на географията, няма какво да се заблуждаваме. Нито треньори като треньори, нито ясни цели, нито нищо.... И август съм зад граница и не мога да съм във Варна, но и да можех да отида, нямаше да отида като оптимист, а като непоправим романтик - само такъв може да се надява на щастливо стечение на обстоятелства и събития.
Колкото до мъжете, и Милушев, и Гайдарски, а и всички останали ще си намерят мястото със сигурност, което само може да ни радва. Тук подмладяването минава с по-малко сътресения като цяло, въпреки че съм склонна да се съглася с теб, а и с едно мнение за Жеков по-горе, че на Ники му беше рано да го подмладяват, защото Андрей не е готов, определено бележи прогрес, но е далеч от колегите си по пост в света, а Ники имаше какво да го научи, стига и малкият да имаше желание да се учи, де, защото още помня едно интервю преди С Л 2004, където заяви претенции за титуляр на разпределителския пост при конкуренция с Ники. Въобще за Ники много може да се съжалява, за Тони и Нели също, и за ред други, но животът продължава, а федерацията трябва да мисли как може да помага. Все още сме съвсем в началото на новия олимпийски цикъл, имаме време, но трябва работа....и условия също...
А ти съгласна ли си с мен!!?

Усещаш ли жегата зад ъгъла?


Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: bugi_bugi]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 13:54



Детето пуснало темата официално заявява,че не е националист, фашист, шовинист и въобще нищо на -ист. И се извинява на всички засегнати с евроинтеграционни цености Важното е да има спор, пък бъдете сигурни , че не гласувах за АТАКА



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
Авторbugi_bugi (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 19:28



"Те децата, които са я пуснали, милите, си живеят още с някакви странни националистични, типично балкански идеали (ей, сега като ме почнат след това изказване)."
Знаех си аз, че ще има дуплика.



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: bugi_bugi]  
Авторadagio (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 19:56



Еми нормално е да има... :)



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: bugi_bugi]  
Авторhumdrum (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 22:30



Ееее сори, не се сдържах



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: bugi_bugi]  
Автор megi_ab (непознат)
Публикувано07.07.05 08:15



Човек,ти направо ме уби с лафове
А за догодина трябва да сме по-сериозни.Ти,кака,човека и сашо се надявам да дойдете до Варна,хем да напечете дупета,хем да гледаме мачовете заедно



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: megi_ab]  
Автор bugi_bugi ("лошата")
Публикувано07.07.05 19:55



Установих, че единият от лафовете е сгрешен. Държа да се поправя. Било "изпадам в транс като фенка при вида на М. К.".Моля, да се отбележи в протокола.
А за да попечем дупета, предполагам, че първо някои трябва да ги смалим малко с диета и спорт, но щом е за догодина, има време ще се погрижа, обещавам, а и ще заемам по-малко пространство в и без това регулярно претъпканата зала.


Усещаш ли жегата зад ъгъла?


Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: megi_ab]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 13:34



ООО...Меги..здравей -радвам се да те "видя "Супер идея ...ама аз имам идея- още през август да си пекна д...то / макар и по-големичко...ха..ха-Буги / и да хвърля едно око на женската квалификация . Много се надявам варненската публика да ги подкрепя като мъжете...щото момичетата ще имат огромна нужда от това.
Айде чао ти за сега



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: kakaтa]  
Автор megi_ab (непознат)
Публикувано08.07.05 22:07



Радваш се като"фенка при вида на Матей Казийски ли?
Здрасти каки,и на мен ми е драго да те видя.Идеята ти наистина е супер,август да си тук.Аз също се надявам да се събере толкова публика за да подкрепя нашите момичета.Ако имаш желание може да ти пратя бележка с моя телефон за да викаме заедно



Тема без чуждопоклонници!нови [re: igra4 v gujbina]  
Авторfix (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 11:01



Много е вярно, че обстоятелствата оказват голямо влияние. Без да коментирам конкретни хора ще си кажа мнението по принцип. Ако някой българин, който не е отраснал в чужбина и родителите му са българи, т. е., който няма основание да се смята за чужденец, е длъжен ( не по закон, а по съвест) да се бори за славата на България. Българите трябва да сме единни и да се подкрепяме, независимо колко добре се справяме. Ако се замислим има много спортове, в които се представяме на висота. Не трябва да сме чуждопоклонници!



Тема Re: BG igrachi v chujbina-predateli?!!!??нови [re: humdrum]  
Автор tan4eto_ (непознат )
Публикувано22.08.05 17:03



Ne,ne sa predateli!Prosto ne im e daden 6ans v BG.Tuk nikoi ne gi e povikal v nacionalniq,a tam sa gi ocenili.Tova e vsi4ko.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.