Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 03.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Няма покритие......  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 11:35



Тази сутрин пътувайки от София за Сандански Вивател нямат покритие почти по целия път до там... ужас, добре, че имам и Мтелска карта! Звъннах на 123: ".... оптимизареме си мрежата в Югозападна България..... незнаем кога ще я пуснем точно...... не не монтираме 3G базови станции, оптимизираме си 2G мрежата!"





Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано08.07.07 12:13



Имат и още как, е има места без покритие но МТел също, имам и Мтел и Вивател и скоро минавах от там!



Тема Re: Няма покритие......нови [re: pegasO7]  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 12:15



Тази сутрин не въобще, ама не четеш



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано08.07.07 12:16



незнаем кога ще я пуснем точно - класически пример за лошо обучен оператор. Независимо дали думите излизат от устата на Вивателското Обслужване на клиенти и на някой друг оператор. Едно нещо може да бъде казано по много начини, но този винаги ме е ядосвал.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 12:51



Към 12,30 - отново НЯМА никакво покритие интересно ми е колко време ще им трябва да я оптимизират...
Не е ли по удачно да я оптимизират от 00,00 до 6,00 ?



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 13:49



наистина голям "УЖАС" дали случайно и пътя имаше дупли или беше идеален???
Аз лично бих се ужасила от това състояние а не от липсата на покритие на вивател. Колкото за другия оператор дето стига и до края на света какво изобщо го сравняваш??? за 20 години както един се оплака няма почти в центъра на София - /новата/ зооградина:-0)) така че всеки с капризите си



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 13:52



да наситна ужас който може да те докара до нервна криза... наисртина как можаха да те прекарат с дългосрочен договор??? Ако не беше такъв щяше да ги махнеш нали??? и тези дето пишат в Клуб БТК че са им вдигнали заплатите, как може да не работят нощем???
Наистина и аз ако бях щях да стигна до хистерия...



Тема Re: Няма покритие......нови [re: Mидичkaтa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано08.07.07 14:02



Аз лично бих се ужасила от това състояние а не от липсата на покритие на вивател.
Ами абонатите на Вивател след като са свикнали с дупките в покритието, остава да свикнат с дупките по пътищата

. То вярно че не чудо голямо Вивател да няма покритие, но това овче примирение е дразнещо.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано08.07.07 14:13



Да наистина когато включваха най-близката си базова станция до нас, нямаше покритие за няколко часа. После дойде много силен сигнал.



Тема Защо лъжеш?!нови [re: O87]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано08.07.07 15:04



Най гнусно и нагло?! Единственото място, където няма покриетие е на Предела - там няма покритие от никой!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.