Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няма покритие......нови [re: Mидaтa]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 13:20



И това ако е личен въпрос

, здраве му кажи!



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 00:49



да бе само дето се самозабравяш - това е типично за българите по форумите, всеки е най велик и всеки най-много знае. и на всеки съвестта му позволява да изказва мнения каквито той си иска, но за другите не трябва да важи.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: Mидичkaтa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано13.07.07 09:59



Ами такива сме, велики самозабравили се миди, докато ни откъснат и зацвърчим на жарта

...

В отношение на правенето на забележки на другите мисля че си номер едно (ето това е вече лична нападка или похвала, разбирай го както искаш).



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 14:00



не е вярно, никога не съм започвала първа. така че съм номер 2
но ми писна де, дай по-секси и интересен офф



Тема Няма я!!!нови [re: O87]  
Автор PeterP@n (Master)
Публикувано16.07.07 19:57



То всички БТК комуникации се бяха сринали в Югозападна България, та мобилният ли им оператор да изостане....

"Авария в БТК остави Югозападна България без телефон и интернет
Всичко за света на комуникациите Голяма авария блокира интернет и телефонните връзки в цяла Югозападна България.

Голяма авария блокира интернет и телефонните връзки в цяла Югозападна България. Причината за това е повреда, която още не е установена, съобщиха от информационния център на БТК в Благоевград.
Администрацията в областния център е без връзка с останалите институции в страната. Работата по установяването и отстраняването на аварията продължава.
Публикуване на Sunday, July 08 @ 22:00:06 EEST от maximov"



П.С. Новината я имаше по много други медии, ама мистериозно е изчезнала, защо ли се чудя...

Редактирано от PeterP@n на 16.07.07 20:07.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Авторvodafon (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 23:55



а спрете се малко бе ,кво шарите насам натам .одите из целата страна като мухи без главе и после мрънкат -нема покритие тия ме излъгаха .я виж европа кой пък оператор има 100% покритие че немога да се сетя .само ние мрънкаме и като тръгнеме някъде дебнем кой се е наакал с обхвата .циганска работа





Тема Re: Няма покритие......нови [re: vodafon]  
Автор PeterP@n (Master)
Публикувано17.07.07 20:35



Нещо не схванах този коментар, ама хайде...



Тема Re: Няма покритие......нови [re: PeterP@n]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 11:22



а пък аз ще кажа че много добре го схванах и му правя евала че написа нещо разумно. Пътувала съум с клометри по магистрали в Еворпа и е нямало покритие. Пътувала съм с влакове и често се е случвало покритие да има само около гари или по централни жп. линии. Ако трябва да се даде карта на покритие на операторите в Европа ще се види че само "циганите - т.е. хората брз работа" стоят с телефон в ръка и си мерят чертичките. ... и така до края на света.....



Тема Re: Няма покритие......нови [re: Mидичkaтa]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 12:37



Ей мидо, щом си висяла и работила)) по пътищата в Европа и твърдиш, че нямали покритие /пълна лъжа/, как го установи, като не си гледаш телефона?! Или си от тия същите дето ги описваш, че са без работа /на повикване или на стоп/ мангалки?!
Писна ни от твойте абсурдни, тотално некомпетентни изказвания!!!! Айде ходи ... и не ни занимавай с твойта персона



Моля, без обиди.

Редактирано от Чo :) на 22.07.07 00:13.



Тема Re: Няма покритие...... [re: SS]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 16:30



от вътре ли те яде твойта злоба или от вън някой те е бил туко що и гледаш да си го изкараш на друг?
Ще ти дам просто обяснение: Като карам и съмн в Роуминг, като влезе във мрежа телефона получава СМС -> едикой си ви пожелава приятен престой в еди къде си.
Това е за гледането на дисплея, Колкот за другото: ако имаш роднини които си изкарват парите по българските магистрали ми прати ги по чуиждите бе!!! ТУка и по телевизията гледаме ценрасписа че е 10 лева мината а по чуждите пътища под 20 евро не пада. Толкова ли са прости???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.