Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Няма покритие......  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 11:35



Тази сутрин пътувайки от София за Сандански Вивател нямат покритие почти по целия път до там... ужас, добре, че имам и Мтелска карта! Звъннах на 123: ".... оптимизареме си мрежата в Югозападна България..... незнаем кога ще я пуснем точно...... не не монтираме 3G базови станции, оптимизираме си 2G мрежата!"





Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано08.07.07 12:13



Имат и още как, е има места без покритие но МТел също, имам и Мтел и Вивател и скоро минавах от там!



Тема Re: Няма покритие......нови [re: pegasO7]  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 12:15



Тази сутрин не въобще, ама не четеш



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано08.07.07 12:16



незнаем кога ще я пуснем точно - класически пример за лошо обучен оператор. Независимо дали думите излизат от устата на Вивателското Обслужване на клиенти и на някой друг оператор. Едно нещо може да бъде казано по много начини, но този винаги ме е ядосвал.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 12:51



Към 12,30 - отново НЯМА никакво покритие интересно ми е колко време ще им трябва да я оптимизират...
Не е ли по удачно да я оптимизират от 00,00 до 6,00 ?



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 13:49



наистина голям "УЖАС" дали случайно и пътя имаше дупли или беше идеален???
Аз лично бих се ужасила от това състояние а не от липсата на покритие на вивател. Колкото за другия оператор дето стига и до края на света какво изобщо го сравняваш??? за 20 години както един се оплака няма почти в центъра на София - /новата/ зооградина:-0)) така че всеки с капризите си



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Автормидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 13:52



да наситна ужас който може да те докара до нервна криза... наисртина как можаха да те прекарат с дългосрочен договор??? Ако не беше такъв щяше да ги махнеш нали??? и тези дето пишат в Клуб БТК че са им вдигнали заплатите, как може да не работят нощем???
Наистина и аз ако бях щях да стигна до хистерия...



Тема Re: Няма покритие......нови [re: Mидичkaтa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано08.07.07 14:02



Аз лично бих се ужасила от това състояние а не от липсата на покритие на вивател.
Ами абонатите на Вивател след като са свикнали с дупките в покритието, остава да свикнат с дупките по пътищата

. То вярно че не чудо голямо Вивател да няма покритие, но това овче примирение е дразнещо.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано08.07.07 14:13



Да наистина когато включваха най-близката си базова станция до нас, нямаше покритие за няколко часа. После дойде много силен сигнал.



Тема Защо лъжеш?!нови [re: O87]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано08.07.07 15:04



Най гнусно и нагло?! Единственото място, където няма покриетие е на Предела - там няма покритие от никой!

"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."


Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
АвторVivata (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 15:49



Може би има нещо общо с това:


Югозападна България остана без телефон и интернет
08 юли 2007 / News.dir.bg
Голяма авария блокира интернет и телефонните връзки в цяла Югозападна България.
Това съобщиха от информационния център на БТК в Благоевград, цитирани от Дарик радио. Причината за аварията е скъсан кабел, съобщи "Фокус". Администрацията в областния център е без връзка с останалите институции в страната. Засега не се знае кога ще бъде отстранена аварията.




Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Авторnasko (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 16:33



skasen e vazhen optichen kabel mezhdu sofia i pernik, tova e prichinata. ot 13:00 veche vsichko e opraveno



Тема Re: Няма покритие......нови [re: nasko]  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 17:30



Да, към 13,30 се появи слаб сигнал, но и до сега (17,30) е непостояннен
На Нокия 1100 преди, а и винаги досега, беше пълна антена, от 13,30 е 1-2 чертички и на моменти изчезва.... скапана работа!



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Авторre (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 21:11



Стига си ревал!
Верно е че сутринта нямаха покритие, но около 13 всичко беше 6!



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 19:58



или просто не се прецаквам като предприемам пътувания по ужасни пътни участъци



Тема Re: Няма покритие......нови [re: nasko]  
АвторMидичka (Нерегистриран)
Публикувано09.07.07 20:01



аре пиши на български бе?



Тема Re: Няма покритие......нови [re: Mидичkaтa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано09.07.07 20:32



Разбира се, от дома до работата и обратно, и само по покритите (от Вивател) участъци

.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 03:45



ами да! да не съм луда да тръгна някъде където няма да има покривка на вивател и да ми се наложи да ми звънят на др. оператори на номерата:-))))



Тема Re: Няма покритие......нови [re: Mидичkaтa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано10.07.07 09:46



Интересно, как се разхождаш с телефон в ръка, следейки непрекъснато покритието! През цялото време надявайки се някои от познатите ти да те потърси (т.е да се прекара) на вивателския номер.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано10.07.07 19:54



А интересно какъв интерес имаш ти постоянно да стоиш във форума на Вивател и непрекъснато да бълваш против него - като не ти харесва и си ползваш глобул си стои във форума на глобул има два варианта или ти плащат от глобул или си някакъв фанатик на тема великия глобул. Ами кво те е.е Вивател - като не те кефи просто си стои при глобул, не мога да те разбера - всеки ще ползва това което му харесва, кво си седнал да ми възхваляваш колко велик бил глобул и колко не вивател

Аман от фанатици и служители на конкуренцията.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: pegasO7]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано10.07.07 23:12



Да личи си че е Глобулски фен)) какво пък му харесват на тоя глобул, една свястна тарифа и услуга нямат



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 05:00



интересно е за ... наистина! За другите е ясно че не се разхождам никъде особенно по чукари и краища на света, и това мисля че го написах малко по на горе - а именно че покритието или липсата на такова на Вивател не ме притеснява.
Но нищо де все пак не е нужно на си прекратяваш интересите, и да продължаваш да се интересуваш и за вбъдеще. Може да осъзнаеш какво се пише във форума, и вече да не ти става интересно!

Моля, без обиди.

Редактирано от Чo :) на 21.07.07 16:39.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: pegasO7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано11.07.07 12:36



offtop
Що, форума да не е само за вивателски фанатици? Не съм ли писал по темата или нещо от това което съм писал да не е вярно? Някъде да съм споменал Глобул в тази тема? Май се дразниш ако някой не е фен на "великия" Вивател? Да, ама не, повечето хора са такива, така че свиквай. Аман от хора които няма какво да кажат, а само запълват форума!

П.П Надявам се Мидичката да те почерпи, какъв защитник само си има!





Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Авторkykлюю (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 14:51



Да бе те нямат покритие а ве4е правят 3G мрежа.... много бързат в ямболско на изток от бакаджиците няма обхват трябва да се качва човек на къщата за да говори.... цццццц.Взех си карта на вивател но след като няма обхват я захвърлих....



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано11.07.07 18:49



Напротив не съм фанатично настроен. Но примерно Глобул на мен не ми харесва в много отношения но не тръбя постоянно в клуб Глобул!





Тема Re: Няма покритие......нови [re: pegasO7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано11.07.07 20:36



И какво следва от това, че човек трябва да си премълчава мнението защото някой щял да се подразни? Изобщо не ми пука, че не харесваш Глобул, твоя си работа. Ако възникне конкретен въпрос може да поспорим, но за харесването или нехаресването спора е безсмислен.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: kykлюю]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано11.07.07 21:02



миналия месец ходих на мотористкия събор на бакаджик, мрежа си имаше , нямаше само 3Г





Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано11.07.07 22:30



Твойто мнение е банално и повтаря едно и също нещо вместо да споделиш нещо по смислено. Не мисля да споря повече просто си разнообрази репертоара,а ако имаш служебни взаимоотношения с Глобул тогава е разбираемо че ще продължиш да повтаряш като папагал все едно и също. Мен не ме дразниш вече защото видях че в постовете ти няма нищо смислено дори вече като ти видя ника без да чета мнението ти знам закакво става въпрос и ми става смешно без да си правя труда да чета

Не искам да се заяждам но вместо конструктивен спор от теб излизат смешки все едно ги е писал тийнейджър а пък де да се знае може и да си си тийн Чао иприятни мигове с Глобул.

Редактирано от pegasO7 на 11.07.07 22:33.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: pegasO7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано12.07.07 10:04



Стига с празните приказки и плоски намеци. Когато човек няма аргументи в спора се занимава с личноста на спорещия. За да се успокоиш окончателно, не работя в Глобул и отдавна не съм тинейджър.
П.п Радвам се, че те разсмивам

.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
АвторMидaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 10:47



да те върна 2 реда по-нагоре за да видим, как ти се занимаваш с личността на спорещия, че чак и на неговоите познати, а тука се правиш на най-аргументирания:


В отговор на:

Интересно, как се разхождаш с телефон в ръка, следейки непрекъснато покритието! През цялото време надявайки се някои от познатите ти да те потърси (т.е да се прекара) на вивателския номер






Тема Re: Няма покритие......нови [re: Mидaтa]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 13:20



И това ако е личен въпрос

, здраве му кажи!



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 00:49



да бе само дето се самозабравяш - това е типично за българите по форумите, всеки е най велик и всеки най-много знае. и на всеки съвестта му позволява да изказва мнения каквито той си иска, но за другите не трябва да важи.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: Mидичkaтa]  
Автор cyg (<>)
Публикувано13.07.07 09:59



Ами такива сме, велики самозабравили се миди, докато ни откъснат и зацвърчим на жарта

...

В отношение на правенето на забележки на другите мисля че си номер едно (ето това е вече лична нападка или похвала, разбирай го както искаш).



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано13.07.07 14:00



не е вярно, никога не съм започвала първа. така че съм номер 2
но ми писна де, дай по-секси и интересен офф



Тема Няма я!!!нови [re: O87]  
Автор PeterP@n (Master)
Публикувано16.07.07 19:57



То всички БТК комуникации се бяха сринали в Югозападна България, та мобилният ли им оператор да изостане....

"Авария в БТК остави Югозападна България без телефон и интернет
Всичко за света на комуникациите Голяма авария блокира интернет и телефонните връзки в цяла Югозападна България.

Голяма авария блокира интернет и телефонните връзки в цяла Югозападна България. Причината за това е повреда, която още не е установена, съобщиха от информационния център на БТК в Благоевград.
Администрацията в областния център е без връзка с останалите институции в страната. Работата по установяването и отстраняването на аварията продължава.
Публикуване на Sunday, July 08 @ 22:00:06 EEST от maximov"



П.С. Новината я имаше по много други медии, ама мистериозно е изчезнала, защо ли се чудя...

Редактирано от PeterP@n на 16.07.07 20:07.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Авторvodafon (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 23:55



а спрете се малко бе ,кво шарите насам натам .одите из целата страна като мухи без главе и после мрънкат -нема покритие тия ме излъгаха .я виж европа кой пък оператор има 100% покритие че немога да се сетя .само ние мрънкаме и като тръгнеме някъде дебнем кой се е наакал с обхвата .циганска работа





Тема Re: Няма покритие......нови [re: vodafon]  
Автор PeterP@n (Master)
Публикувано17.07.07 20:35



Нещо не схванах този коментар, ама хайде...



Тема Re: Няма покритие......нови [re: PeterP@n]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 11:22



а пък аз ще кажа че много добре го схванах и му правя евала че написа нещо разумно. Пътувала съум с клометри по магистрали в Еворпа и е нямало покритие. Пътувала съм с влакове и често се е случвало покритие да има само около гари или по централни жп. линии. Ако трябва да се даде карта на покритие на операторите в Европа ще се види че само "циганите - т.е. хората брз работа" стоят с телефон в ръка и си мерят чертичките. ... и така до края на света.....



Тема Re: Няма покритие......нови [re: Mидичkaтa]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 12:37



Ей мидо, щом си висяла и работила)) по пътищата в Европа и твърдиш, че нямали покритие /пълна лъжа/, как го установи, като не си гледаш телефона?! Или си от тия същите дето ги описваш, че са без работа /на повикване или на стоп/ мангалки?!
Писна ни от твойте абсурдни, тотално некомпетентни изказвания!!!! Айде ходи ... и не ни занимавай с твойта персона



Моля, без обиди.

Редактирано от Чo :) на 22.07.07 00:13.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: SS]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 16:30



от вътре ли те яде твойта злоба или от вън някой те е бил туко що и гледаш да си го изкараш на друг?
Ще ти дам просто обяснение: Като карам и съмн в Роуминг, като влезе във мрежа телефона получава СМС -> едикой си ви пожелава приятен престой в еди къде си.
Това е за гледането на дисплея, Колкот за другото: ако имаш роднини които си изкарват парите по българските магистрали ми прати ги по чуиждите бе!!! ТУка и по телевизията гледаме ценрасписа че е 10 лева мината а по чуждите пътища под 20 евро не пада. Толкова ли са прости???



Тема Мидооо...нови [re: Mидичkaтa]  
АвторTraicho (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 16:48



.....,кога ще спреш да досаждаш на всички във форума?



Тема Re: Мидооо...нови [re: Traicho]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 20:11



Когато ....
Ако не може да се случи по естесвен път, може да помолите някой да ви помогне! Ако нямате подходящ човек си купте въже от Практикер, Бриколаж, за предпочитано е капроново и се обесете.
Оставете и предсмъртно писмо!
Повече подробности по тъпи въпроси свързнаи с личните ви психодрами?

Моля, без глупости.

Редактирано от Чo :) на 21.07.07 16:45.



Тема Re: Мидооо...нови [re: Mидичkaтa]  
Авторvodafon (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 21:59



ега ти мидичката устата - кефиш ме





Тема Re: Няма покритие......нови [re: Vivata]  
Автор LSASS (непознат)
Публикувано25.07.07 22:57



някой е свил жицата няма страшно ще я подменят обаче ще трябва да се свиква с тези работи хората са гладни и хич не им пука дали вивател ще има покритие итн






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.