Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:57 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Няма покритие......нови [re: pegasO7]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано10.07.07 23:12



Да личи си че е Глобулски фен)) какво пък му харесват на тоя глобул, една свястна тарифа и услуга нямат



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
АвторMидичkaтa (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 05:00



интересно е за ... наистина! За другите е ясно че не се разхождам никъде особенно по чукари и краища на света, и това мисля че го написах малко по на горе - а именно че покритието или липсата на такова на Вивател не ме притеснява.
Но нищо де все пак не е нужно на си прекратяваш интересите, и да продължаваш да се интересуваш и за вбъдеще. Може да осъзнаеш какво се пише във форума, и вече да не ти става интересно!

Моля, без обиди.

Редактирано от Чo :) на 21.07.07 16:39.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: pegasO7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано11.07.07 12:36



offtop
Що, форума да не е само за вивателски фанатици? Не съм ли писал по темата или нещо от това което съм писал да не е вярно? Някъде да съм споменал Глобул в тази тема? Май се дразниш ако някой не е фен на "великия" Вивател? Да, ама не, повечето хора са такива, така че свиквай. Аман от хора които няма какво да кажат, а само запълват форума!

П.П Надявам се Мидичката да те почерпи, какъв защитник само си има!





Тема Re: Няма покритие......нови [re: O87]  
Авторkykлюю (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 14:51



Да бе те нямат покритие а ве4е правят 3G мрежа.... много бързат в ямболско на изток от бакаджиците няма обхват трябва да се качва човек на къщата за да говори.... цццццц.Взех си карта на вивател но след като няма обхват я захвърлих....



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано11.07.07 18:49



Напротив не съм фанатично настроен. Но примерно Глобул на мен не ми харесва в много отношения но не тръбя постоянно в клуб Глобул!





Тема Re: Няма покритие......нови [re: pegasO7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано11.07.07 20:36



И какво следва от това, че човек трябва да си премълчава мнението защото някой щял да се подразни? Изобщо не ми пука, че не харесваш Глобул, твоя си работа. Ако възникне конкретен въпрос може да поспорим, но за харесването или нехаресването спора е безсмислен.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: kykлюю]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано11.07.07 21:02



миналия месец ходих на мотористкия събор на бакаджик, мрежа си имаше , нямаше само 3Г





Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
Автор pegasO7 (:))
Публикувано11.07.07 22:30



Твойто мнение е банално и повтаря едно и също нещо вместо да споделиш нещо по смислено. Не мисля да споря повече просто си разнообрази репертоара,а ако имаш служебни взаимоотношения с Глобул тогава е разбираемо че ще продължиш да повтаряш като папагал все едно и също. Мен не ме дразниш вече защото видях че в постовете ти няма нищо смислено дори вече като ти видя ника без да чета мнението ти знам закакво става въпрос и ми става смешно без да си правя труда да чета

Не искам да се заяждам но вместо конструктивен спор от теб излизат смешки все едно ги е писал тийнейджър а пък де да се знае може и да си си тийн Чао иприятни мигове с Глобул.

Редактирано от pegasO7 на 11.07.07 22:33.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: pegasO7]  
Автор cyg (<>)
Публикувано12.07.07 10:04



Стига с празните приказки и плоски намеци. Когато човек няма аргументи в спора се занимава с личноста на спорещия. За да се успокоиш окончателно, не работя в Глобул и отдавна не съм тинейджър.
П.п Радвам се, че те разсмивам

.



Тема Re: Няма покритие......нови [re: cyg]  
АвторMидaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 10:47



да те върна 2 реда по-нагоре за да видим, как ти се занимаваш с личността на спорещия, че чак и на неговоите познати, а тука се правиш на най-аргументирания:


В отговор на:

Интересно, как се разхождаш с телефон в ръка, следейки непрекъснато покритието! През цялото време надявайки се някои от познатите ти да те потърси (т.е да се прекара) на вивателския номер







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.