Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: 5rov и ти си в грешканови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано31.03.06 12:08



Тарикате не се прави на тарикат.Стандарния план на бтк ако не се лъжа е 10.50 без ддс и включва 40 минути селищни разговори.С ддс 12.60.Сега за 60 стотинки проблеми ли ще правим?



Тема Re: 5rov и ти си в грешканови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
АвторBTK (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 12:41



Акооооуууу.... тарикатче смотано... я малко се научи да уважаша другите и най-вече родителите си. Ще бие баща си... май ти си отворкото а???

Ей ти линк и сега си вземи думите назад и се извини на всички тарикатче дребно смотано!

http://www.btk.bg/bg/services_article.php?cat&id=157





Тема Re: 5rov и ти си в грешканови [re: BTK]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 13:13



Извинявам се, ОК. Но то дуплексни постове останаха ли?

А относно дъртия. Ударих го, защото той ме удари. А аз като имам навършени 18, той няма право да ме удря - противозаконно е. И пак да ме удари, и аз ще го ударя. Няма да ме бие докато е жив я.



Тема :-)нови [re: kaлkaнчeтo]  
Авторasdas (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 11:01



е то навсякъде (имам предвид нормалните оператори по "белите страни") ненатоварена зона включва събота/неделя/празници...

Това че Ментел не ебават и дерат и в празнични дни няма кво да го говоря, то е ясно че са мошеници от класа



Тема Ти тъп ли синови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 11:04



Бизнес 1 не е за частни лица, ти като си толкова терикат и немогат да ти замажат очите да беше отишъл преди вчера да го сключиш на частно лице...



Тема Гран лайн лап гран дум не дум па :)нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.04.06 18:15



Я си представи 50 минета на веднъж от някоя смрадлива дърта циганка.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: cyg]  
АвторИнa (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 19:48



Ами ще дойде скоро момента когато народа ще се светне да стане абонат на Вива и тогава този план ще е още по-супер а този момент наближава.



Тема точно това имах на предвид,нови [re: asdas]  
АвторKлakaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 21:10



че Мтел, не включват събота и неделя и празници...



Тема Hahahaнови [re: Жopo]  
АвторKapitan Vasilev (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 21:47



Kakvoto i da pliampate abonati na drugite operatori, koito vi e iad ..., tarifite na Vivata sa po dobri! 50+50 bezplatni minuti kam vivata i btk na mesec za 6lv. toest 6stotinki na minuta v nenatovarenoto vreme za parvite 100minuti i 25st. prez natovarenoto! A za ostanalite mobilni operatori-40 i 47st. na minuta-cenite sa podobni na tehnite si! Vsichko e s DDS Zabravih da vi napomnia che taksuvaneto e za parvite 30sek toest ne si dlajen da goovrish ciala minuta bezmislici kato Mtel i GloBul! razbrahte li ve!

Моля, без обиди.

Редактирано от Чo :) на 04.04.06 22:53.



Тема Re: точно това имах на предвид,нови [re: Kлakaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано02.04.06 20:52



3. Намалена часова зона - 21:00 до 07:00 часа от понеделник до петък; 0:00 - 24:00 в събота, неделя и официални празници.
Тук-






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.