Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 20.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема станах 7 ми абонат на vivatel.  
АвторKaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 22:38



Може да ме поздравите. Мисля да изхвърля старите карти в кошчето, та някой ровещ в боклука циганин да ги намери и да ги ползва.
Днес прецених, че не ми се дават 10 лв, за ваучер, от който ще изговоря 10 лв. и за това си купих за 9.99 лв, от 2Bе нова карта, от която ще говоря за 20 лв. Радвам се че vivatel избра този начин за овеличаване броя на абонатите, защото крайно време е да се научим да пестим, а не да си хвръляме парите на вятъра в случея Мтел.
Вие пестите ли така пари?



Тема Re: станах 7 ми абонат на vivatel.нови [re: Kaлkaнчeтo]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано28.03.06 00:03



Радвам се, че си овеличила парите си така хитро. В случея аз не пестя така пари, най-малкото защото ако исках да го правя, щях да сметна, че 15+12 лв за 9 лв или 15+24 лв за 10 лв е по-добре от 20 за 10 лв.

Редактирано от PeterPan. на 28.03.06 00:05.



Тема Re: станах 7 ми абонат на vivatel.нови [re: PeterPan.]  
Авторkлakaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 00:30



Имам и такива. От глобул се пънат с по едно левче което за нищо не стига. чакам да събера поне 5 за да мога да проведа нормален разговор от този модератор. От ментел съм по доволна, днес утре ще ми пратят поредната доза левче чефче. Там съм на парти и бъбря вечер. Проблема при тези два мобилни модератори е че, не ми свършват ваучерите като при вива, и за това как да ги хвърля на циганите, като те ще им идват левчетата по месеци. Разбираш ли са...? + това колкот и левче кефче на месец да дават. тарифите нещо им са преебани. ами акоот среща ми затворят щото са в час, отиде левчето и икономията.



Тема PeterPan, я ме светни за далаверитенови [re: PeterPan.]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано28.03.06 01:05



Какви са тези варианти 15+12 за 9 лева и 15+24 за 10 лева, че не се сещам? Знам само за 12+24 за 10 лева.



Тема Re: PeterPan, я ме светни за далаверитенови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано28.03.06 17:58




Прибави и 5 лв ваучер подарък до първи април (него може да не го зареждаш на същата карта).
Промоцията с b-connect за 9 лв изглежда е свършила вече, защото не я виждам на сайта.
Аз пък не се сещам за това 12+24, ама няма нужда да ми казваш, че Мара пак ще опява, че сме разводнявали темата.



Тема Re: станах 7 ми абонат на vivatel.нови [re: kлakaнчeтo]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано28.03.06 18:13



А не губиш ли ценни секунди да казваш при всеки разговор "Ало, здрасти, Мария се обажда, сети ли се?"



Тема към PeterPanнови [re: PeterPan.]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 08:50



Тези 5 кинта ще си ги получа до 1-и Април, но само ако съм в Хасково или Велико Търново или още няколко града. И ваучерът ти го зареждат на момента, няма да ти го дадат ей така да си го пазиш, защото може и да си го продадеш. Освен ако не си с връзки де. Защото и аз лятото си купих два ваучера по 15 и по 40+5 лева и даваха към всеки ваучер още един такъв безплатно. Ама ти го зареждаха на момента. Иначе щеше да е голем бизнес - зареждам си единия ваучер, а другия го продавам и съм на сметка отвсякъде.



Тема коя е мария?нови [re: PeterPan.]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 09:12



????



Тема а къде дават тоя ваучер за 5 лв...?нови [re: PeterPan.]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 09:18



А това видяхте ли го?


Купуваш я за 50 (10 карта + 40 ваучер) лв. и ти дават Още 36...
Всъщност това с даването на дребни всеки месец е идея да се задържат абонатите.



Тема Re: към PeterPanнови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор PeterPan. (стар познайник)
Публикувано29.03.06 10:24



Напротив, точно "ей така" ти го дават. Бях свидетел когато един приятел си купи. После си го зареди на друга карта. Даже се оказа, че удължава периода на активност на картата както всеки друг ваучер.
Не знаех, че е само в определени градове, тая случка се разви в София, преди около 2 седмици.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.