Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: ivan]  
Автор Vivatel (БезПристрастен)
Публикувано31.03.06 02:12



Е като за начало не е толкова зле все пак. Че ако не беше Вивател как МТел и Глобул щяха да пуснат тези промоции с безплатните карти не знам. Пък да не говорим за Релакс и тва 15 и 19 къде ми го набиват в главата като чели съм некой малоумен и не мога да запомня две цифри. ХаххахааТарифите на Вивател изглеждат прилични особено за такива като мен без домашен телефон. Мисля скоро да се възползвам.
Единственото глупаво е това че с другите оператори на тарифен план 5 излиза с 2 стинки по-скъпо отколкото на предплатена. Хаха Тия да не искат с тва да избиват разговори към БТК и Вивател понеже гледам те са по-евити. Юююююююю За пръв път виждам абонаментен план с по-скъпи разговори от предплатени карти. Абе Вивател що праите такъв сеир на хората та да ви се смеят?

Редактирано от Vivatel на 31.03.06 02:20.



Тема 5rov и ти си в грешканови [re: 5rov]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 08:14



Ами имам стационарен телефон у нас и дъртия го плаща. Но съм запознат с тарифните планове. Я ме светни ти, понеже имаш претенции, че си много запознат...

Кой е онзи тарифен план с месечна такса 12 лева и кой е този план, в който има 40 включени минути??? Защото до днешна дата такъв план със сигурност липсва.

И ако искаш да ме обориш, ще ми дадеш линк от официалния сайт на БТК. Аре сега да те видим, ОТВОРКО!!! А, де!!!



Тема Re: 5rov и ти си в грешканови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано31.03.06 09:16



Ако бях на мястото на "дъртия" такъв щях да ти изшия.....



Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Авторacдacдacд (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 09:55



Глобул:
Глобул0 - 6лв такса; 0.43 цена на разговор
Бикънект - 0лв такса; 0.29/0.39 цена на разговор
14ст разлика/4 ст към всички оператори по-евтин припейд

Мтел
Мтел7 - 7лв такса; 0.55 цена за разговор
Прима - 0лв такса; 0.29/0.49 цена за разговор
16ст разлика/6 ст към всички оператори по-евтин припейд

Огледай се пък тогава говори


Вивател
5лв такса; 21ст /39ст към всички
припейд: 37ст към всички
По евтин припейд 2 стинки и то ако се взема в предвид натоварена часова зона, в ненатоварената е 18/33 и нещата си идват на мястото -> абонамент по евтин от припейд



Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: Жopo]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано31.03.06 10:38



Преждеговорившите казаха достатъчно и аз няма какво да допълня като цяло. Само ми е интересно за какво стои от месеци в сайта този каталог от телефони? Няма ли най-сетне да ги пуснат?! С едни достатъчно дотирани цени на готини телефони може и да посъберат малко абонати Вива.



Тема Re: 5rov и ти си в грешканови [re: Axиeв]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 10:40



Аз имам 18 и найш ако ми изшиеш такъв, кво щеше да стане??? Щото той ми е изшивал веднъж, но аз му го върнах и тогава се осети какво прави.



Тема За шамаритенови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор labarum (едряга)
Публикувано31.03.06 11:05



Кефиш ме Тарикатче :) Само дето не е никак редно да се тепеш с баща си. И не виждам какво значение има дали си под или над 18 - баща ти си остава твой баща до края на живота си и трябва да го уважаваш. От друга страна шамарите като възпитателен метод не са добро решение.
Айде все пак да прекратим темата, че тук се говори по принцип за други неща :)



Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: labarum]  
АвторBG (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 11:27



Прочетох всичко до тук и се развеселих доста. Типичната черта на българите. Никой не иска да признае, че недай си боже се е минал някак си :)
Мтел и Глобул съдират кожата на всички техни потребители, ама разбираш ли Вивател се опитавали да крадат от хората :)
И какво толкова чудно има. Тези цени се очакваха много отдавна. Естествено, че цената към другите оператори ще е много висока. Тази цена я определят именно те.
А помислете какви цени плащахте преди да се появи Вивател.



Тема Re: забравящ нещо важнонови [re: Kлakaнчeтo]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано31.03.06 12:04



Най-голямата е тяхна.На мен не ми се е налагало да сега да звъня на друга.



Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: Жopo]  
Автор tonzos_justice ( Red giant)
Публикувано31.03.06 12:07



Пълен ташак за пореден път

В прасето има мозък, а в говедото рога



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.