Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано30.03.06 16:43



И защо да не стоим?Примерно сега мойто семейство и роднини сме на мтел или глобул и говорим в мрежата на този оператор (или мтел или глобул) за 20ст/ мин.За какво да минавам на вивател да говоря със същите хора за 21ст мин?Или ако говоря за 18 ст ще спестя много.И това е само за разговорите с тези хора.Ами останалите хора на дедния оператор?При мтел и глобул са в пъти повече.От както вива са тръгнали имам 2 смс-а и един разговор към тях.Голяма грешка е това че тръгват с различни цени към различните мрежи.



Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: Жopo]  
Автор Дyпapин Дyпapинoв (аз съм бе!)
Публикувано30.03.06 16:54



Аз пък не виждам логика разговорите към други мобилни мрежи да са по 0.36 лв./мин. т.е. по-скъпи, отколкото на предплатената "Всеки ден", където са само по 0.26 лв./мин. без ДДС и само с 1 (една) стотинка по-евтини от стандартната тарифа, където са по 0.37 лв./мин.

Редактирано от Дyпapин Дyпapинoв на 30.03.06 16:57.



Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
Автор VANDAL (еврейски султан)
Публикувано30.03.06 17:54



Дават ти минути в тяхната мрежа, да се чудиш какво да ги правиш



Тема В България нема логика, но има балъци бол!!!нови [re: Дyпapин Дyпapинoв]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 18:14



Ами то и при трите мобилни оператора, логика липсва отвсякъде. На какъвто и договор да си, като теглиш чертата, винаги излиза, че си дал повече пари, отколкото ако ги беше изговорил на предплатена карта, освен разбира се, ако не ти се налага да говориш много, ама наистина МНОГО.


Тези 300 SMS-а в мрежата на Vivatel, дето ги дават къде да ги пратя??? От 200 номера в телефона ми само 2 са вивателски.

И още нещо. Тарифен план "НОН СТОП" си го има отдавна, но е известен под друго име, а именно "Бизнес 1". И двата плана са с 12 лева месечна такса, и двата плана включват 50 така наречени "безплатни" минути, цената за минута разговор на двата плана също са идентични. Какво ни заблуждават, по дяволите??? Като слушам многобройните зарибявки на какви ли не прИмоции оставам с впечатлението, че болшенството от българите са едни големи наивници и "лапнишарани".

Когато дойде деня, в който мобилните оператори ще включват не 50 "безплатни" минути, а 50 безплатни минета, тогава ще сключа договор. Иначе ще съм си с предплатени карти.



Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: Жopo]  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 18:39



Нямамам намерение да пълня гушата на "любимата" стара БТК. Погледнете месечната такса на БТК-12лв. срещу които имаш 40 "безплатни" минути и то само градски разговори. Вси4ко допълнително се плаща. Сега вижте таксата от 12лв. на Вивател, срещу които получавате 50 "безплатни" минути както за Вива така и за всички фиксирани мрежи. Сега разбирате ли какво дране пада на БТК абонатите- повечето от които нямат избор, та са седнали да се правят на велики с ниските цени към мрежата си. Тези цени ние вече десеторно сме си ги платили на БТК. Ако започнат да дават последни модели апарати по дестина лева може и да си помисля, но за целта не трябва да бъдем балъци и да се вързваме на номерата им.



Тема hoho в грешка синови [re: hoho]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 21:14



Няма такъв тарифен план на БТК, при който месеяната таска да е 12 лева. Нито пък има такъв, в който да са включени 40 минути за градски разговори.
Като не знаеш, си мълчи, че много мразя някой неподгтовен да се обажда.



Тема Re: hoho не е в грешканови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор 5rov ()
Публикувано30.03.06 21:58



Неподготвения със сигурност си ти. Нямаш ли стационарен на БТК в къщи... или татко ги знане плановете и цените..

Редактирано от 5rov на 30.03.06 22:08.



Тема забравящ нещо важнонови [re: VANDAL]  
АвторKлakaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 23:33



Фиксираната им мрежа. и не само тяхната... да се чудиш на кой домашен да звъннеш!



Тема има нещо много хубаво в тази ненатоварена тарифанови [re: Жopo]  
Авторkaлkaнчeтo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 23:35



събота, неделя и официалните празници от 00:00 до 24:00 часа



Тема Re: Вивател пусна абонаментни плановенови [re: Жopo]  
Авторivan (Нерегистриран)
Публикувано30.03.06 23:51



всичко е въпрос на личен избор.на мен най-изгоден ми изглежда мтел релакс.аз говоря с един номер основно.а и 29 ст. е добра цена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.