Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 22.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано29.11.05 12:09



Ами нали и аз това казвам! Нека да има ограничения от към включените услуги, но не и в отношението и най-малко вниманието към абонатите! Защото от тези 3.5 милиона които рекламират че имат съм сигурен че половината (да не кажа и повече) са прима абонати! Както и да е!!! Аз не съм съгласен - клиента си е клиент и вниманието което трябва да се обръща трябва да е еднакво към всички!



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: vip4o]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано29.11.05 12:17



От 3.5 милиона около 2.5 са прими лично мнение.Направиха 200само то фрии примата.Почти само от нея



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: vip4o]  
Автор PeterPan^ (стар познайник)
Публикувано29.11.05 12:26



65%, според

(но те са от преди да пуснат Free Prima-та)



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: PeterPan^]  
Автор Nistel (член)
Публикувано29.11.05 13:37



5-10 000 бройки не променят уравнението



Тема Kolko ot vas tuk v forum polzvat uslugte na VIVAнови [re: 2be]  
Автор Petrakan4o (непознат)
Публикувано30.11.05 00:38



Interesno mi e neshto.
Vseki si kazva mnenieto - OK. No po-interesno mi e kolko ot vas sa im klienti na VIVATA? Az si kupih karta o6te parvata sedmitsa kogato startiraha i sam strashno dovolen!!! A sym klient na m-tel okolo 4 godini i to NA SMETKA. Ot po4ti godina smetkata mi se dviji 90-100 s DDS, pod 90 i nad 100 riadno plashtam (na starite abonametni planove). Ne sym si sprql oshte kartata zashtoto nomera mi e ot mnogo vreme i dosta vreme shte mine dokato vsi4ki koito triabva mi nau4at novia nomer! A i zashtoto rouminga na predplatenata e malyk!
S vivatel otkato e trygnal sym izrazhodil 50LV!!!! (ne sym izlizal ot BG) Govoria si normalno, daje i malko pove4e zaradi promotsiata!
Na mestata kydeto hodia ima obhvat. (na vilata po-dobyr ot m-tel)
Do sega VIVA ne sa me razo4arovali s absoliutno nishto!!! A m-tel za 4 godini vidiah dostaty4no. A i za novia im tarifen plan "bravo". Napravo strahotno 0.18 v mrejata, ako shtyt i da mi ot4itat na vsiaka minuta niakakyv problem. Ama tsena 0.48 kym drugi e ujasno da me tarifirat na vseki 30 sek. zna4i za 31 sek da platia 0.48 kato moje s vivata da platia za 31 sek 0.23 stotinki!! za 1m i 01s 0.72 pri m-tel i 0.45 pri Viva, a pove4eto mi razgovori sa pod minuta i po ravno sa v mrejata i izvyn mrejata im.
Dokato trae promotsiata "vsi4ko vi vryshtame" sym na pylna dalavera zashtoto dori razgovorite mi v m-tel familia sa 0.24 na min s DDS prez denia, a s VIVATA mi izliza 0.22, a i to ne samo kym 1 nomer ;)

Sega mi kajete, ako biahte na moeto miasto niamashe li da hvalite VIVATEL?

predlojenie: na vsi4ki negativno nastroeni vivatel da im podari po edna sim karta, za da se usmihnat i te

Редактирано от Petrakan4o на 30.11.05 00:46.



Тема Re: Kolko ot vas tuk v forum polzvat uslugte na VIVAнови [re: Petrakan4o]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано30.11.05 03:51



Здравей Petrakan4o,
благодарим ти, че си така откровен и усмихнат клиент.
Подарък карта на Вивател получава всеки закупил Самсунг от нашата верига.
На въпроса ти колко от нас използват Вивател. За форума не мога да ти кажа, но ще се постарая да ти кажа приблизително колко от моите колеги ползват.
Имаме 69 магазина в цялата страна, в тях работят приблизително 400 човека, имаме и огромен офис, малко ни е трудно да засечем всички, но още от утре ще направя една онлайн справка. Със сигурност над 60 процента. Аз лично имам, а също така и семейството ми. Но както теб не съм изоставил и Глобул, а и нямам такова намерение. Скоро ще ти кажа точно...

2be Бъди Мобилен....

Редактирано от 2be на 30.11.05 03:54.



Тема За коледната изненада?нови [re: 2be]  
АвторLiMuBai (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 08:44



Хей 2be, обясни моля те, тази коледна изненада за която говориш ще важи ли за досегашните абонати на припейд на Вива - или ще бъде само за новите като промоцията на Глобул. Надявам се, няма да се наложи пак да си купувам нова карта и да си сменям номера:(



Тема Re: За коледната изненада?нови [re: LiMuBai]  
Автор Nistel (член)
Публикувано30.11.05 09:43



Да наистина това е нещо с което може да изпъкне Вива - МТел и Глобул при всяка промоция нова СИМ карта - после 10 милиона клиенти



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: 2be]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано30.11.05 10:02



Първоначално като нещо ново на пазара – пробуди любопитството ми. Интересно е да гледаш как една фирма се засилва от раз да заеме добър процент от пазара, при условие, че са наясно, че ще оберат нелоялните потребители. Ето го моя непрофесионален анализ:
1. Рекламите – хубави са, интересни, най-важното, че не ти набиват в канчето директно „купи, купи, купи”. В рекламата с Галя от Каризма обаче има недомислица – в началото момиченцето е сламено русо, а като тинейджър вече е с катранено-черна коса. Няма да споря за подробности като бои за коси – една реклама трябва да е изпипана, ако компанията, която я поръчва държи да се намести между големите.
2. За връщането на парите е ясно – голям жест, така се привличат клиенти. В общия случай си осигуряват клиенти за месец-два след 7-ми януари. Интересно е с какво ще ги задържат.
3. Най-доброто попадение за мен обаче е реверанса към ползващите все още Мобиком. Въпреки, че той ще съществува още около две години (по тяхна информация) направиха си човещината и предложиха безплатно включване и 10лв. за разговори, които дефакто ще станат 20лв. при обещаното връщане на парите. Ето това са клиентите, които ще останат верни на Вивател, както досега са упорствали и са били верни на Мобиком. Съветвам да ги поухажват пак след известно време.
4. Любезността на операторките на тел.123 ме очарова. В сравнение с *88 са бижу. Стискам палци да си останат такива и за в бъдеще – сега са новоназначени, подковани психически и т.н. – дано не отслабят гарда когато клиентите станат много.
5. Единната цена към всички мрежи е добър плюс. Така можеш да си направиш сметката колко точно си изговорил без да ползваш ексел ;-)
От мене – толкоз.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Smile]  
АвторVivatel (Нерегистриран)
Публикувано30.11.05 18:39



Az polzvam Vivatel i si kupih karta s gotin nomer oshte v purvq den kogato beshe aktivirana mrejata. Sled 30 minuti kupih vtora otnovo s gotin nomer za edin priqtel.Na vtorata sedmica kupih treta ot Sofia za edin drug priqtel. Mi kvo da ti kaja poveche? Samo ot mene sa nabrali 3 abonata. Inache za Globul ne znam obache imah i tqhna B-tashak nekva s koqto govoreh kolkoto s dvete mi primi koito imam. Sega B-tashaka go izgubih i polzvam samo Vivatel i Free Prima Party li beshe kva beshe. Taka che moje da se kaje che za 25-30 chasa razgovora na mesec davam samo 50 leva. Smqtaite na kolko mi izliza minutata. XAxaaxaxax




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.