Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 22.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: VANDAL]  
Автор Nistel (член)
Публикувано28.11.05 20:48



Наистина това разграничаване на клиентите е доста кофти при МТел най-вече .. ако си с Прима никой не те брои за нищо ..



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано28.11.05 21:09



Еми нормално е.За какво да те имат като зареждаш 15-30 лева в годината.А на някой бизнес абонат толкова му е само абонамента за 1 месец без разговорите.Според мен е нормално при пейд клинетите да са с по-малко услуги и да им се обръща по-малко внимание.Не чак да са втора ръка клиенти както се изразяват някой, но не е редно да имат права и улуги като клинетите на договор плащащи абонамент и обвързващи се договори.Това че на последък мтел и глобул са съсредоточили всички сили в при пейда намаляват цени правят промоции и други подобни.За клиентите на договор няма нищо.Най-вече за старите клиенти.Глобул дават там някакви минути за тези фамилни програми мтел измислиха там някаква тарифа с 18 лева такса и 15ст в мрежата им и малоумното таксуване през 30 секунди...за да се излъжеш да подпишеш договор на този абонамент трябва да си полу идиот и нагоре....



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Бyлдoзep]  
Автор 2be (Бъди мобилен...)
Публикувано29.11.05 00:02



Здравейте,
наистина ми е малко трудно да отговоря на всички, както на майла така и тук.... но както и да е.
"Какво разбираш под използва част от покритието на мобиком?Малко НМТ и ГСМ"
- Вивател стартират с толкова голямо покритие, защото част от мрежата на Мобиком е модернизиранa.
"Което пак не се равнява на мрежата на мобиком."
-Това не съм го казвал....
Дали ще има основание да си смените при пайд услугата сами ще предцените, само казвам, че коледната оферта е доста добра, от Глобул също изненадата е приятна!
"А да питам като сте се наточили толкова защо не измислите някакво име на този при пейд?Глобул-бкънект, Мтел-прима, Вивател-????
- Вивател предлплатена услуга е за всички...защото за Вивател е важно клиента да се чувства клиент! Не е важно дали си на "ваучери" или на "сметка". Важното е да си усмихнат, защото си доволен от твоя мобилен оператор (колкото и невероятно да звучи това)
"направете и една версия без флаш на сайта си"
- Ами 21 век е и се предполага, че повечето потребители ще могат да разгледат сайта и със флаш версията...(рекламна стратегия)

"Предполагам има предвид използване на инфраструктурата на Мобиком - ток, вода, сгради, пътища, антенни кули"
-Благодаря явно има поне един, който ни е разбрал:)

Продължавайте да пишете, а аз и колегите ми ще се опитаме да отговорим...

НОВА ПРОМОЦИЯ САМО В 2ВЕ

SONY ERICSSON Z520i НА НЕВЕРОЯТНАТА ЦЕНА ОТ 399ЛВ.(БЕЗ ОБВЪРЗВАНЕ КЪМ НИКОЙ ОТ ОПЕРАТОРИТЕ)!
ПРЕПОРЪЧВАМЕ ВИ ДА ПОСЕТИТЕ НЯКОЙ ОТ СЛЕДНИТЕ МАГАЗИНИ:
2ВЕ МАРИЯ ЛУИЗА(бул. Кн. Мария Луиза 100
тел./факс 02 8133115)

2ВЕ МЛАДОСТ 1 ПАЗАР(жк. Младост-1 Пазар,Търговски център
Магазин № 23,Тел./факс: 02 9746257)

2ВЕ ВАРНА (Техномаркет Европа
ул."Цар Освободител" 109
052/502054)

2ВЕ ЦУМ(бул. Кн. Мария Луиза 2
ЦУМ Партер,тел. 02 9260359)

2be Бъди Мобилен....


Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: VANDAL]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано29.11.05 00:03



Според мен е нормално при пейд клинетите да са с по-малко услуги и да им се обръща по-малко внимание.......

И докога ще разсъждаваме така в България?!?!?! Не съм защитник нито на постпейд, нито на припейд АБОНАТИТЕ!!! Но щом някой оператор е обявил вид услуга, клиента си е клиент и не бива да се поделя вниманието!!!! Всеки от АБОНАТИТЕ сам си избира на каква услуга да се върже (обвърже)!!! Всеки сам си прави сметката! Нали досега говорите, че целта е да се накарат припейд абонатите да станат постпейд! Със по-малкото внимание според теб как ще се случи това? Докато имаме двоен стандарт в услугите (а и не само там) никога няма да се 'оправим'



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател? 2BEнови [re: 2be]  
АвторVivatel (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 02:44



Официално го бяха обявили лично го четох в страницата им 90%. Даже по едно време имаше и няква измамна карта. Но никой нито от вашите магазинчета нито нито от операторите на Вивател не ми отговори с дати и факти когато бях в провинцията и им звънях от стационарен телефон да ги питам кво става с мрежата защото я нямаше вече 2 дни нито в Петрич нито в Сандански нито в Кресна, а в Дупница все още я няма май. Днес бях в Банкя и там е я говориш на 1 чертичка я не. И сега да не хванете да ми разправате да си сменя телефона щото той е на 1 месец-чисто нов. Ми по скоро се хванете и си оправете мрежата и да информирате хората кво става с нея щот откакто имам Вивателска карта май нормално с нея се говори само в София. Иначе в провинцията я говориш един час я не и после цяла неделя говориш по БИЗНЕС С МТЕЛ-СКА КАРТА.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател? 2BEнови [re: Vivatel]  
АвторДивaTeл (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 02:48



И мисля че е редно както съм се набутам 20 лева за да ви спонсорирам опитите за ставане на оператор така можехте съвсем любезно да ме уведомите С ЕДНИН СМС ОТ 20 СТИНКИ, че от 1 МЕСЕЦ ще има мрежа само ЕДНА НЕДЕЛЯ КАКТО ГО КАЗАХТЕ В РЕКЛАМАТА. Ай



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател? 2BEнови [re: ДивaTeл]  
АвторBивaтeл (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 02:58



А и за МОБИКОМ не ги намесвайте щот техните честоти са двойно по малки ако не се лжа и една клетка там пердаше двойно повече километри обхват. Първо си научете урока преди да говорите в защита на Вивата. Как ше стане тоя номер след като моя телефон е 900/1800/1900 а МОБИКОМ излъчват на 450 ???? Май трябва и клетки да се сменят не само да се модернизира.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател? 2BEнови [re: Bивaтeл]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано29.11.05 09:02



Еми и аз разбрах нещо такова, накрая се оказа че 2BE имал предвид сгради и помощения.Еми това го знаем ама да го напише точно, не после да има неразбрали.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.11.05 09:31



Няма как да не е двоен стандарт, нали са различни услуги
Както е тръгнало да се стопяват разликите в цените за минута, то е логично срещу мес. такса да се предложи нещо повече, например услуги.
И всеки си избира абонат на коя услуга да е.
Ето, Вива пуска почти всичко на припейда си. ОК. Тук веднага изкача въпроса дали ще се ползват тези услуги? Всички в клуба аплодират и възпяват наличието на GPRS, роуминг, edge, но дали реално ще го ползват? Не може да се каже докато няма разрез на статуса на притежателите на техните карти. Все пак едва ли има много от досегашните поспейд абонати на МТел и Гл, които да са се прехвърлили на Вива, това са основно техни припейд абонати, за които се твърди, че са клиенти ovpy (one voucher per year). Общо взето работата намирисва на прословутия коз на Гл-абонатите ср/у МТел - наличието на ПИН2 - има го, ама кой (и за какво) го ползва.
Докато вече натрупаните абонати на МТел и Гл са диференцирани - припейд за да са мобилни и постпейд, които ползват набор от доп. услуги...уф, имам още какво да кажа в подкрепа на тезата, ама шефа ми даде 7 задачи със срок преди час



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател? 2BEнови [re: VANDAL]  
АвторVivatel (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 11:51



Tva malko mi prozvu4a kato operatorkata deto mi kaza che praili modernizaciq i za tva nqmalo mreja tolo vreme xaaxaxaxaxaxx :P




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.