Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 15.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Nistel]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано28.11.05 10:53



Нямам информация просто споделям мнение.
Не вярвам всички услуги да са достъпни от при пейда.Иначе няма смисал от абонамент и договори и как ще задътжат хората незнам.Ще кажеш с качествени услуги.Да ама още са далече от качествените услуги, а и качествено и много евтино не са синоними.Такаче рано или късно ще се получи едно от двете.Вива колко време мъчиха гсм мрежата,а ти сега си мислиш че за нова година ще има 3Г.Вярно по Коледа стават чудеса, но нека сме реалисти.Аз в България и на българския пазар не очаквам да се случи нещо велико каквото и да е то.Вива билинга не може да го оправи вече повече от години ти 3г.А може и самата мрежа да стане до коледа,ама ще я пуснат в експлоатация април 2007г.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: 2be]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано28.11.05 10:54



А да питам като сте се наточили толкова защо не измислите някакво име на този при пейд?Глобул-бкънект, Мтел-прима, Вивател-????



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: 2be]  
АвторБyлдoзep (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 12:24



2би- имам и една молба- най-малко от уважение към клиентите си направете и една версия без флаш на сайта си. Има много ситуации в които човек няма как да отвори сайта заради това. Ето аз сега не мога. Хайде бъдете на висота и го направете достъпен и в по-опростен вариант



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Nistel]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.11.05 14:42



Ако под 3G разбираш UMTS, то Вива няма лиценз.
Лиценз, клас В има бТК, но не съм наясно дали може да го прехвърля на дъщерно дружество, който има повече яснота по делата на КРС да каже.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: VANDAL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.11.05 14:44



Предполагам има предвид използване на инфраструктурата на Мобиком - ток, вода, сгради, пътища, антенни кули



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Cтepн™]  
Автор Nistel (член)
Публикувано28.11.05 14:51



А откъде знаеш че лиценза не е прехвърлен на Вивател няма логика просто по-времето в което взеха 3G лиценз още не съществуваше Вивател като понятие.

Това че не обявяват новите неща 2 години преди да имат възможност да ги пуснат за крайни клиенти както конкурентите им не означава че не работят по това ..



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано28.11.05 19:04



Сгради на мобиком се използват така е.Ама ако сложат антени до антените на мобиком няма как да се получи същото покритие.Сещаш се защо.А човека точно това има предвид.Поне аз така го разбрах

Редактирано от VANDAL на 28.11.05 19:06.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Cтepн™]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано28.11.05 19:04



Сгради на мобиком се използват така е.Ама ако сложат антени до антените на мобиком няма как да се получи същото покритие.Сещаш се защо.А човека точно това има предвид.Поне аз така го разбрах



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: VANDAL]  
Автор Petrakan4o (непознат)
Публикувано28.11.05 19:06



Vandal, явно с това, че Вивата не измислиха име на предплатената си програма е сигнал, че няма да се различават клиентите им на предплатена и на абонаментна програма ( освен по цени на услугите ). И сигурно евтините абонаментни планове ще са с едногодишни договори и тогава алтернативата ти е предплатената.



Тема Re: Защо не харесвате или харесвате Вивател?нови [re: Petrakan4o]  
Автор VANDAL (перко)
Публикувано28.11.05 19:08



Те вива да правят каквото искат тяхно право е.Ама кажи ми едно име на картите с какво променя или пречи на тези работи, който ти казваш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.