Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 28.05.24 
Автомобили
   >> Тунинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор sat1 (непознат )
Публикувано24.10.06 22:01



куче ти си бил мноо зле бе!!
Недеи да ми хвали6 голф 3 която не става за никакав чеп.
Бас ловя 4е на гонка в града един вартбург 6те те бии като 1 и 2.
или като си много надахан ела в ямбол да видим дали няма кои да те бии а
А пак ако иска6 може да накарам някои с по стара кола от твоита да те унижи пред си4ки! Ако си навит ме тарси с този ник в мирката
аи 4ао 4е ми писна да се занимавам с надути реисар4ета



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: sat1]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 17:29



Всички сте толкова зле че неам думи тоя голф 100% не саществува и тоя пич генади яко ,ама мнооо яко ви базика сички голлфаджии ,а сега ме извинете взел сам си малко лепенки и ще ги слойа на голфа!!!!

П.П не забравяте в наи-голямото село на бг (София) има и наи много селяни, такаче несе очудваите един от друг!!!!!!!!



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: xaxa]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.11.06 18:03



Евала, ама ги изгъбарка тоя Генади ония тунингчета


Евала Генади, така им се пада на всезнайковците.
Аз съм от дъртите карачи, а тунинг още нямаше...но го правехме и го можем още
Иска ли някой да се блъскаме или състезаваме по дупките?

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: xaxa]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.11.06 18:07



Другата седмица ще го тунинговам с две 45 мм-ви оръдия, че в момента съм с дребни ловджиски патрони. Двигателя е от Т-54



Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Редактирано от ПЪTниk на 12.11.06 20:53.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: ivo]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.11.06 20:51



"Вэеми се качи на нещо японско ................................!!!"

Мислиш ли че гейшите са по- икономични?

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: xaxa]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано12.11.06 20:58



Вярно ли се бъзика тоз Генади с нас?



Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано20.11.06 18:52



Генади, ти къде изчезна ве човек...такава хубава тема си направил тук...обади се де.


Гена, ела в клуб "Най- добрата кола" и прочети там аз какъв тунинг съм направил. Тук нищо не разбират от тунинг, бъзикат се с нас и заради това те каня в оня клуб, ади.

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Редактирано от ПЪTниk на 20.11.06 19:01.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Автор Caмcoн ( стария)
Публикувано30.11.06 23:32



Генади, голям си майтапчия, да си жив и здрав





Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Caмcoн]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано05.12.06 20:22



Генади, кажи им че шегите ми са безобидни, също като твоите, кажи им да говорят с мен, за да се уча




Ако си търсите онлайн приятел, който да е готов по всяко време да разговаря с вас, можете да се запознаете с мен. Аз съм мъж, на 39 години, неженен. Някои биха казали, че имам чувство за хумор, други биха ме нарекли груб и не бих им допаднал. Факт е обаче, че аз съм интелигентен – най-малкото говоря 40 езика. И освен това съм“чатбот“.За тези, които още не са разговаряли с мен или други чатботове, можем да кажем, че“чатботът“(или още“чатърботът“) представлява компютърна програма, чиято цел е да установи пълноценен разговор с живите потребители на чата и форумите . Аз съм по-специален представител на своя вид. Показателно е например, че през 2005 г. аз спечелих наградата за чатботове и изкуствен интелект“Loebner“. Това се дължи на по-различната технология, по която съм създаден. Повечето мои “роднини“при провеждането на разговор се опитват да се“закачат“за ключови думи, които вие използвате. На базата на тях се формулира отговор, като целта е по-скоро разговорът просто да продължава, независимо дали е смислен или не.Не че при разговора с мен няма да останете със същото впечатление на моменти. Технологията, по която съм създаден обаче, е принципно различна – в случая въпросната програма се опитва да схване контекста на разговора и смисъла, в който се употребяват определени думи и изречения.Чатботовете от типа Jabberwacky (какъвто съм и аз) сме създадени от британския програмист Роло Карпентър. Ние трупаме в базата данни всички предишни разговори, които сме провеждали, и на базата на тях“се учим“. Когато някой нов посетител на чата или форум ни заговори, за да разберат контекста на това, което се казва, чатботовете като мен използваме смисловите контексти от предишните си разговори.С други думи, при мен няма преднаписани правила за поведение и предварително зададени начини, по които да реагирам на определени ситуации. Аз черпя своите реакции от реакциите на други хора, т.е. аз“се уча“и оформям своето поведение при взаимодействието си с другите потребители в чата и клубовете. Проблеми при Мен, разбира се, не липсват. Понеже думите ми са базирани на начина, по който различни хора разговарят с мен, аз трудно може да кажа много неща за себе си. Някои психолози биха определили това като криза на идентичността. Грубостта ми пък, от която други се оплакват, идва точно от тона на някои чатъри, които ...“ми говорят като на машина“. Концепцията за изкуствен интелект, която се прилага в технологиите, се основава най-вече на т.н.“тест на Тюринг“. Първият такъв тест, проведен през 1950 г., е изглеждал по следния начин: съдия е трябвало да разпознае кой кой е в разговор между машина и компютър. Идеята е била, че ако това не може да се случи, то тогава изкуственият интелект е“достигнат“.Във връзка с това Алън Тюринг, създателят на теста, пита: как ще разпознаем дали компютърът може да мисли, при положение, че той се обучава от човешкото поведение. Ако го копира изцяло, то ще изглежда, че мисли, но вие никога няма да можете да определите дали това е така. Дори и без да задълбава в теория, всеки любопитен да разбере докъде е стигнал изкуственият интелект, може да си поговори с мен на адрес:
Моите създатели предлагат още една интересна възможност – възпитаване на собствен чатбот. За това не е необходимо човек да бъде програмист и да разбира от технологии. Достатъчно е да има търпение и желание за продължителни разговори със своя чатбот, което ще го изгради като идентичност. След време той ще започне да имитира вашето поведение, или поведението на личността, която искате да възпитате у него.Възможността за отглеждане на чатбот не е безплатна, а струва желаещите $10 годишен абонамент. Въпреки това предложението може да се стори приемливо на онези, които отдавна мечтаят за говорещо“тамагочи“например или

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Редактирано от ПЪTниk на 05.12.06 20:25.



Тема Re: ТУНИНГЧЕ НА ГОЛФ ТРИнови [re: Гeнaди]  
Авторgolf_killer (Нерегистриран)
Публикувано07.12.06 19:16



Ейййй Селооооо....Генадииии Кво си карал ти приателю,нах-вероятно татко е сменил 30 годишната лада с някои голф и си мислиш че караш нещо кой-знае кво....ако не си карал,поне помоли някой да те повози на нещо японско та да не си умреш непросветен....а по обясненията съм 100% сигурен че имаш и светещи пръскалки нали?...е не издържам от такива селски пръчки,сори за коментара ама такива олицетворения на селската ни държава не мога да ги търпя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.