Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 26.04.24 
Автомобили
   >> Тунинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: що я кажи за японкитенови [re: AstraMan]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано05.12.03 14:45



има ли чипове и кво мога да очаквам от 1.6 16V на тойота. В момента е 99 коня, но внакой модификации същия мотор е съ 115 коня.

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re:нови [re: the_rider]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано05.12.03 17:16



Koi model , godina ...

Nyakoi mogat , drugi ne se pravyat



Тема Пръчкатанови [re: Kpuka]  
Автор Renault sport GrG (ГРИВЕСТ ГЪЗ)
Публикувано05.12.03 21:46



може да си я ползваш за дилдо
ще ти дам от гореното масълце да икономисваш от вазелин...........

налягане от негри май ти е скапало задноразположения V8 с разкъртен изходящ колектор


GT Turbo

Тема Re:нови [re: AstraMan]  
Автор Kpuka (подемен инструм)
Публикувано05.12.03 22:35



Abe ti s renoto ! ako ne e taina sly4aino danebi da se ot pernik ili mojebi si si takav ? no mislq 4e profesiqta ti moga da e otgatna 100% ti mi prili4ash na nekaf taksijiq ot kooperaciqta koito moje samo da govori glyposti vzemi se stegni !



Тема СТИГА сте се заяждалинови [re: Kpuka]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано05.12.03 22:45



Минавате границата на прили4ието....це трия подобни диалози



Тема Re: СТИГА сте се заяждалинови [re: AstraMan]  
Автор Kpuka (подемен инструм)
Публикувано05.12.03 22:56



ako shte triesh neshto po dobre maxni 90% ot postowete na Renault sport GrG ! za4etise ii vij kakwo govori !za nego tozi forum ne e da nay4i neshto novo ili da pomogne na nqkoi a da govori gnysotii sorry ama si e taka !!!



Тема прав синови [re: Kpuka]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано05.12.03 23:16



Но какво да нправя? явно има не6то комплексно за доказване ..... не знам. надявам се да се оправят не6тата. или поне аз 6те действам в тази посока.

Не искам конфликти и простотии , вси4ки селяни по ду6а да се оправят без да тровят другите.



Тема Re: прав синови [re: AstraMan]  
Автор Kpuka (подемен инструм)
Публикувано05.12.03 23:42



q sega malko po temata shtom se zanimavash s 4ipove
interesyvam se sashnost znaesh li kakwo pravqt tiq jyfki ?! cqloto vdigane na mo6tnost trqbva da e za nqkakwa smetka ! ne govorq za rasxora toi e neminyem ! smisal az si mislq 4e tiq raboti obogatqvat smesta i drygoto koeto e promenqt gradysa na zapalvane. mojesh li da kajesh neshto po navatre v neshtata ?
mersi !



Тема А Бра войтехнови [re: Kpuka]  
Автор Renault sport GrG (ГРИВЕСТ ГЪЗ)
Публикувано06.12.03 11:58



като не разбираш от нещо не се прави на интересен


- разгледай тука и виж какво може да се направи от 1,4 8V Турбо (стандартния турбокомпресор на тоя мотор надува до 13 атмосфери)

па после говори за измишльотини

а за повишавана на максималните обороти на работа на двигателя, май нищо не си чул а ...........


GT Turbo

Тема ЧИП [re: Renault sport GrG]  
Автор OZ RAClNG (Кристиян Павлов)
Публикувано07.12.03 11:42



Ти знаеш ли при тоя надув какво е износване,на тоя двигател не му давам повече от 10 000 километра,ако изкара и толкова.А за АстраМан,искам да го питам за Фолксваген Корадо ВР6,2.9 литров мотор,190 коня,15 градуса ъгъл между цилиндрите.С чип колко ще стане.Знам,че голфовия ВР6 който е 2.8-174 коня с турбо и чип го правят 385 коня.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.