Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 26.04.24 
Автомобили
   >> Тунинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: AstraMan]  
Автор Kpuka (подемен инструм)
Публикувано05.12.03 00:53



Abe xora vie tezi kone gi nqmate za nishto ! kfo pravite ? znaete li pone kak mojete da presmetnete moshnosta na kolata ? darja dа obarna vnimanie na mom4eto s renoto !!!



Тема Re:нови [re: Kpuka]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано05.12.03 01:11



Mdaaaa. Prav si

Az li4no se ubedih , 4e da ka4i6 i 5 realni kon4eta e mnogo tezko

A ina4e izpolzvam G-Techa za mereneto. mnogo to4na ma6inka



Тема Re:нови [re: AstraMan]  
АвторGonzo (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 11:11



Как точно?



Тема Слушай спецонови [re: Kpuka]  
Автор Renault sport GrG (ГРИВЕСТ ГЪЗ)
Публикувано05.12.03 11:37



Става въпрос за турбо мотор

Турбо чувал ли си какво е и на какви налягания работи стандартно и какво може да се прави с него .......... (като повишиш налягането на турбото с 20 атмосфери, си помисли какво може да стане, но не се прави само това че ще гръмне мотора)

или ти като повечето ще викаш че ЕнтеркОлера е страшна електроника


GT Turbo

Тема На кой от тези автомобили може да се сложи????? [re: AstraMan]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.12.03 12:33



В смисъл кой от тези двигатели е инжекцион, на който може да се сложи чип-тунинг?
1. Голф 2 1.8 моно, 90 коня
2. БМВ 318i Е30 М10 elektronisch L-Jetronic
И другото, ако колата да кажем е карбуратор (БМВ Е30 316 М10 първите, или Голф 2 1.6), какво друго може да се направи за увеличаване на мощността, освен филтър, който всъщност не увеличава мощността!



Тема Re: [re: Vlado-BENZ]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано05.12.03 12:45



Kolega , ti dobro prou4vane si prai6))))) yavno 6te vzeme6 ne6to ama moze i Japonka da e nakraya)))

zemi si OPEL. s teya BMWta samo razhodi 6te vidi6. tova pone e moya suvet



Тема Re:нови [re: Gonzo]  
Автор Kpuka (подемен инструм)
Публикувано05.12.03 13:00



taq mashinka deto vikash 4e e to4na mai ne e mnogo to4na ! kaji mi samo dali se paxa v zapalkata da znam dali za 1 neshto govorime .

kolkoto za kolegata s renoto da vzeme da namali malko nalqganeto 4e shte skape dvigatelq ! aaa iiii moje da si proverish pra4kata za masloto 4e taka kato te gledam mai pogorvash masalce !



Тема Ха Ха еми кво да правя човече... [re: AstraMan]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.12.03 13:18



...направо съм се побъркал...много ме интересуват пусти коли, не знам обаче как да съчетая полезното с приятното, работата ми е свързана с ебати тъпите компютри
А иначе добре, за Кадет 2.0 GSi ако си говорим, той май е двигателя с 115 коня, ти ми описа на лични съобщения начина, нали? Казваш 140-150 коня ако ги добара....то тва Кадета лека машина, ще ги прави 0-100 сигурно за 8.0 поне...така си мисля де.......
А как мога да ги сваля под 7.5, и какви пари ще ми струва това...чувам някакви турбокомпресори втора ръка, ама май е голяма игра, а, и пари?



Тема re [re: Vlado-BENZ]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано05.12.03 13:41



Kadett 115 e dobre (c20ne) motor. Viz ako nabara6 130 konyovite (c20SEH motor) , te sa uniklni za tuning. Vurvi naravno s 16V do 120km/h.

Na 115kata ako se potrudime 8te sekundi sa suvsem realni. Za po-malko ve4e si trebe 16V motora



Тема Ееее много ясно братле! [re: AstraMan]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.12.03 13:49



Все пак да не мислиш че цял живот на 8V да бъда, другия сезон (2005 година) ще бъда сигурно с моята мечта 190Е 2.5-16V ама засега искам да експериментирам :) Знаеш как е де, сменил си толкова коли! :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.