Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 19.04.24 
Автомобили
   >> Тунинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Ти си известен "По света и у нас" бе уйчо !нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.02.04 12:26



А скивай, т'ва Испания, Италия - сичките си ги изръшнал !
Верно - два лафа по същността на нещата не можеш да обелиш, ама от магазинер - толкоз ! Слагай етикетите с цени белким някой се излъже

UB40 !



Тема axxaxaxaaa , mnogo umno , beнови [re: jamie]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано03.02.04 12:48



zastaryava6t kompleksar - razbira4 !!! kato tolkova mnogo znae6 - za6to TI ne pusne6 2-3 smisleni lafa po temata ?? A samo laina tekat ot ustata ti.... E tova ne razbiram. Da ne si partia s Buzata i se opitva6 da po4erni6 vsi4ki koito se opitvat ne6to da razviyat ??? Mnogo interesno ...





Тема Ха, пиле младонови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.02.04 13:00



с жълтичко по устенцата, нали се беше оперило тук:


пък и тук:


Май още не можеш да хвъркаш :-))))
Аз не съм правил такива изявления но сега пък ще направя - ДА, мога да опиша как работи, мога и да обясня защо приказките ти са брътвежи на неграмотно чатърче. Какво развиваш - измамата на дребно ? То не бяха Опелски чипове за +80 коня, то не бяха разход с по 1 литър надолу, не бяха чудеса :-))) Коледа мина, Дядо Мраз е в Лапландия - хората не са балъци споко !

UB40 !

Тема Re: Ха, ku4e staroнови [re: jamie]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано03.02.04 13:08



specialno puk za OPEL samo ne mi govori!!! Imam nad 80 OPELa napraveni dosega , vsi4ki dokumentirani s data , nomer i pulno opisanie. Edin dosega ne se e oplakal za povi6enie v razhoda - daze naprotiv. A za 80ks pak ne6to preuveli4ava6 , nyamaiki kakvo da izlobee6 drugo yavno... Ako mnogo te interesuva , podlagal sum 4ipovete mi na test - Na stend za merene na mo6tnost (izvun BG). Rezultatite sa blizo do tova , koeto mi dava nemeca kato harakteristiki, taka 4e zemi mlukni s tvoite goloslovni brutvezi!

pls - ne se 4ustvai zadulzen da mi otgovarya6. Ako iska6 ne6to smisleno da obsudime - az vinagi sum bil nasre6ta. Nes6to me burka6 s nyakoi drug yavno... i po-poleka





Тема Аре, от мен да мине -нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.02.04 13:21



60 си писал :-)))
Къде 80 Опела бе, я се скрий - хората се обадиха за 3 дотука :-))
80 - в мечтите си :-)) Тествал ? Абе неграмотнико, за да тестваш нещо трябва конкретната кола да е на ДИНО, с въпросния чип на нея..... Пък и голтак като тебе не може да си позволи цената на услугата - на час си 50 ЕУРО в Европа, в Щатите е по-евтинко (вече). Тествал - ГИФ-ове по Интернет ! Немеца мадурко не е чувал за тебе. Да не споменаваме е това дето го продаваш е клонинги от чипове с неясен произход (Е-БЕЙ), неясно съдържание и т.н. ...
ПП: Изобщо не те бъркам, кельо. Хич не се прави на улав !

UB40 !



Тема Re: Аре, от мен да мине -нови [re: jamie]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано03.02.04 16:00



Abe ti si izvunredno prost 4ovek!!!! vuob6te ne iskam da govorya s pulen zagubenyak kato tebe.. to biva bezpo4veno samohvalstvo , ama da govori6 publi4no takiva gluposti.... ne se izlagai , i ne me obizdai pove4e. Ne6tata vzimat prekaleno li4en harakter...





Тема Че азнови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.02.04 16:24



не пиша от името на САЕ , пиша си от МОЕ име - естествено че ще са лични.
Да те карам да пишеш ? Ми трай си там - ще ти отива между другото :-)) Виждам че си тотално незапознат с материята в която уж работиш - отдели малко време и се разровичкай. Нищо сложно няма, всичко опира до информация и достатъчно проби (и грешки), не е хубаво да преебеш някой клиент и да се учиш на негов гръб :-)))))

ПП: Не се излагам, колкото до обидите - казал съм истината. Не виждам къде си я оборил, ЗАГУБЕНЯКО !
Колкото до това кой е прост, че ти нямаш никаква идея за мен, едното ми име знаеш и толкоз :-))) Магазинерче утрепано ....

UB40 !



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано03.02.04 17:07



tupako HANS - znam za tebe pove4e otkolkoto misli6 i skoro moze i da se vidime!!! A kakvo ti znae6 za men i otkude??? Na kakva osnova razdava6 opredelenia i obidi??? Kakuv si ti be ? Profesore.... lainar!!!
Za kuv magaziner govori6 , az nyamam magazin. Probi i gre6ki imah ve4e dostatu4no. Ot 2 godini se zanimavam s tova. Taka , 4e trai si i ne se pravi na mnooo velik... deeeba razbira4a !





Тема Re: CHIP Tuning - Diskusiaнови [re: LordDigital]  
Автор rolla-cost (ribka golqma)
Публикувано03.02.04 22:47



става въпрос за тойота корола 1,3 16V '94 година.ще и се промени ли вобще нещо или е прекалено слабичка за да има какъвто и да е ефект.88 коня е ама...


п.п. пък туй рено 5 турбо аиде без да е 300к.с.

Редактирано от rolla-cost на 03.02.04 22:51.



Тема Ханснови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.02.04 10:11



ша си викаш на колата :-)))
Ха, поредния КЕЛЕШ решил да ме заплашва. И като се видиме - кфо ? Ша го духаш както си го духал и тия 2 години - тъкмо си развил вече умения в ДУХАНЕТО :-))) Уйчо мамин, бакалин с бакалин ....

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.