Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 25.04.24 
Автомобили
   >> Тунинг
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Хайде,нови [re: AstraManSux]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано03.02.04 00:19



Абе свиня анонимна - бегай легай и си дръж лайната за себе си!!! каква критика е това ???

поне си кажи кой си , педалче недорасло





Тема Re: Хайде,нови [re: AstraMan]  
АвторAstraManSux (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 00:22



da ti kaja li koi sym?! taka i taka ne me poznavash da se zapoznaem veche...
Az sym ti nai-golemiq fen. ot izvestno vreme vlizam v teq forumi i ti cheta prostotiite napravo me izpylvash :))) ot kade gi vzemash teq izmislici koito pishesh ? kefih se do edno vreme ama chashata prelq veche me izbiva na sadizym kato cheta jalkite ti pisaniq, taka che se skriii i hodi da si dopraznuvash, vse pak imash praznik



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано03.02.04 00:25



За това си и плащам бе човек)))) Да не мислиш, че си експериментирам с хората? Плащам си за софтуера и това е. Затова и гарантирам , 4е всичко е ОК. Относно поенето - точно на ТДтата пробвай да поиш с поялник PLCCто...

хехехеее , ама ти съвсем нямаш идея какво точно правя.... сбъркал си човека , и ако имаш нещо лично - заповядай лично....





Тема Re:нови [re: AstraManSux]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано03.02.04 00:29



И как точно се представи бе палячо??? четял ми постингите .... добре е за начало.
Мога само да ти кажа - кара ли те няякой да четеш насила???





Тема Абе застреляй се бе.нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.02.04 00:35



Поил съм повърхностен монтаж с Велер без проблем докато си сукал бубата на тате си, земи та мирни. ТИ конкретно НИЩО не правиш по простата причина че НЕ МОЖЕШ. Плащал - Гольо Голев !

UB40 !



Тема хахахааааанови [re: jamie]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано03.02.04 00:46



едва ли ще се стрелям скоро , виж по някои друг бих пуцнал (като тъпото парче дето ми грабна 2 от джантите....има време)))))

Ти може да си праил секви монтажи и евала. Ама защо ми се правиш на велик ??? Аз си плащам на прота за поенето и това е. Какъв ти е проблема ? Не всички сме авто-Супермени като тебе .... Аз си правя каквото знам , ако нещо на теб съм ти навредил - сори бате. Гледай си кефа и не ми се меси в работата.





Тема Нищо,нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.02.04 09:35



и 2 джанти ти стигат , слагай 2 трупчета и вдигай 200 на място
Кат те гледам - май нищо не правиш ти, ами само гледаш другите какво правят. А се меся защото подвеждаш хората и им обещаваш глупости.
Както и да е - щеше да ми обясняваш нещо, а обяснения още не виждам. Я по добре припни доведи някое от ПРО-тата да обясни, то че ти не можеш се видя вече....

UB40 !



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано03.02.04 12:06



Gledai si tvoita rabota i ne se mesi v moita. Za poreden put ti go kazvam. Kak moze da komentira6 ne6to , kato vuob6te ne znae6 za kakvo stava duma??? podvezdal sum bil horata....kakvo znae6 ti za moita rabota ???





Тема Знам че си 100% негодник.нови [re: AstraMan]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.02.04 12:07



Заявявал съм ти го много пъти. И келеш вчерашен, кой си ти че ще ми казваш какво да правя аз ? М ?

UB40 !



Тема Re:нови [re: jamie]  
Автор AstraManМодератор (GSI maniak)
Публикувано03.02.04 12:19



KOi si ti be??? profesore.... Ne6tastnik 6te kazva6 vku6ti pred ogledaloto!!!

nito sum te vizdal , nito te poznavam. A ti otkude sudi6 za men ????






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.