Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:40 27.04.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Кой колко Км най-много е правил - 2нови  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано28.02.03 16:16



Определено първата тема се задръсти изключително много. Така че нека продължим тук на чисто.
Всичките сме големи ербапи.. да продължим да си се лъжем на спокойствие .



Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: Чepнorлaв]  
Автор julys (каращ 205)
Публикувано28.02.03 17:46



160 с пежо 205, 1.1 с трима човека вътре (аз навигатор и братчеда на навигатора), ама като тегло сме за мах. 2-ма:)
това някъде около вакарел посока софия, след 150 стана доста нестабилна (то и амортисьорите май са за смяна де:), едни А8-ци литнаха покрай мен все едно съм спрял. в интерес на истината, като че ли можеше още, ама ако беше право и нямаше коли (гадно беше да слаломирам), иначе заветната цел беше 160 (преди бях постигал 150), стигнахме я от 3-ия опит (заради отместване в дясно от прелитащи в лявата лента, а после какъв зор е да ускориш, не е истина)
с пежо 205 1.6 гти, кефя се на времето за достигане на някаква скорост, не съм го изкарвал извън града, иначе си било пълнило км-тража (200)

п.с. км-тража на 1.1 е верен, сверявал съм го с полицейски радар, 120 при мене, 120 на радара, имам и доказателство, добре че данъчните още го нямат:)

br



Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: Чepнorлaв]  
Авторgg (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 02:44



Znachi s 1998 Honda Accord 2.4 sam vdigal do 155 km/h. Neka iziasnia che tova ne beshe po razbitite Bg patishta a v blizost do Monreal, Can. Te i tam sa dosta razbiti no tova e druga tema. Ne sam ia izduval no znam che max speed e 210/h



Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: gg]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано01.03.03 10:57



da ne si teglil neshto?

Bram!


Тема и колко време е подържана [re: Чepнorлaв]  
АвторЩ-3O4 (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 11:19



В България-170 км за около 2-3 минути. В Германия-190 за около 10 минути



Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано01.03.03 11:29



айде и аз да споделя.

Аз си си карам спокойно мойто Пежо 205.
Макар, с него съм вдигала мах 130 зад един Ситроен Ксантия на мой приятел, ей така си карахме просто един зад друг. Ама се поуморих, притесних и т.н. и след 5 км. ми писна. Такаааа.

Миналата година 2002 - 4 км. със скорост 150 км. с Пежо 405 комби 1,6 Mi.
Става, стабилно се държеше, шибидаха отворен, косите се веят, музиката яко вдига адреналина, изкефих се!

Обаче, най-ми е на сърце как една вечер 2001 г. в 22,30 ме "хванаха" лудите от кеф, че са ми сменени лагерите на главините на любимия, стар Трабан, /първата ми собствена кола/ и по Цариградско със 105 км./ч!

3 обиколки от Горублянско ханче до Орлите и обратно!!! Определено ми мина! Ама си беше кеф. Е, малко поскърцваше и се чувствах като в кутия /което си е вярно/, ама ги държеше дзвера, да му се неначудиш.



Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: Чepнorлaв]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 12:49



240km/h s moiata Vectra 2000 16V, kolimetraja mi pokazva s 20km otgore, togava pokazva6e 260km/h. Po magistralata kam moreto. Togava sre6nah edin priatel - kuka, koito mi predloji da ia zase4e s radara si, za6toto togava ne znaeh, kolko to4no otgore mi pokazva. Abe, nenormalna rabota

gainer.data.bg



Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: GAlNER]  
АвторGAlNER (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 12:56



No nai-goliamito mi izjiviavane be6e s Ford Fiesta 1,4i, 75hp, 87godina proizvodstvo - ot tia rabestite!!! S tazi kola vdignah 173Km/h!!! E be6e mnogo po-stra6no ot vsi4ko drugo, s tazi skorost me spriaha policai i mi tresnaha akt, kato me pitaha dali ne sam samoubiec!!! O6te si go pazia akta i go pokazvan na neviarva6tite.



Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: GAlNER]  
Авторjfk (Нерегистриран)
Публикувано01.03.03 15:16



sled qblanica s edno audi A8 2.8 se gonihme.po to4no az se opitvah
da karam sled nego.toi dobre 4e pi4a si kara6e normalno
sled qblanica na magistralata to4no predi pravata otse4ka uspqh da go izprevarq.
na pravata bqh s 215 na 6200 oborota(na tolkova izklu4va injektiona).pi4a me
nastigna izprevari me i mi dade desen miga4.a az otzad mu maham 4e ne moga pove4e.
moq priqtel se skusa ot smqh..az su6to
abe got.



Тема Re: и колко време е подържананови [re: Щ-3O4]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано01.03.03 17:49



s kakva kola?

Bram!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.