Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 26.04.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: st...]  
Автор Earendil (непознат )
Публикувано20.11.05 11:46



rover 75 2.0 v6 auto - 210 na ravno. (kolata e 2300 kg)
po katalog auto-to e 204 mai.. a ry4kata 217

uspeh i umnata :) !
az se ka4vam na vito6a :P



Тема Re: unota trabanti..bah maa muнови [re: Dido s XSi-kata]  
АвторDudulia (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 02:01



Evalata pich!
Mnogo dobre si go kazal.V BG pochti niama koli ,kadeto mojesh da kajesh,che si karal kola.Az kolkoto i neskromno da zvuchi sam karal pochti vsichki vidove amerikanski koli i ste vi kaja moite vpechatlenia:
Ford Mustang -ne sam ocharovan!
BMW 6-ta seria-ne e losho
BMW 745xi-super limozina i varvi mnogo dobre.
Mercedes 500 SEC (mislia,che taka beshe modelat 2005 ili 2004,ne sam siguren) mnogo dobra!
Cadilac i Lincoln - ne znam modelite,ne gi pomnia zastoto ne sa 1 i 2,no tova sa istinski limozini!Koli ot po nad 2 tona,a kato dadesh gaz se izpuva,prosto e gotino...
Razni VW-ca ne gi broja izobsto v klasaziata....
Izkefi me edna mnogo pipnata 3-ka s volan kato na formula 1 ( ot tam smeniash skorostite) Mnogo varveshe.
Ot djipovete noviat ML 3xx trista i nesto beshe,ama pipnat ot AMG
i ot sportnite nai me nakefi ne porsche Carrera ,a edno NISSAN-che mai beshe Z 300 ili 350 ot poslednite.Tova nesto niama udarjane!Ne dava da mu podadesh gazchiza.

Haide sas zdrave i naistina idete zad okeana da pokarate malko mostni koli.Tam kadeto pod 2litra dvigateli pochti niama i togava si merete haide da ne kazvam kakvo i se izhvurliaite kato....pak da ne kazvam!



Тема Re: XAнови [re: Dudulia]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано05.12.05 22:37



Toia pa se izkaza....Az tezi koli samo si gi sunyvam....Ti da ne si niakoi 6eix ili narkotrafikant?!Za6toto drygi xora ne karat takiva koli.

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: XAнови [re: Radocar]  
Автор Caмo Дизeл (турбо 6-так)
Публикувано06.12.05 17:30



Що бе, може да бачка в някой хотел и да паркира колите


Цял ден не спиш, цяла нощ не ядеш...как да не каталясаш?


Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: Earendil]  
Авторvectrafen (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 21:37



Nai obiknovena vectra a 1,6i
1va- 45km
2-ra 82km
3ta 110km
4ta kam 150
5ta 180km




Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: vectrafen]  
Авторммм (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 22:32



...... и после ... ще правиш бутала. не я настъпвай така.
п.п. добре че не си и сложил 6на скоростна кутия че щеше да излетишшшшшш в някоя нива



Тема Re: unota trabanti..bah maa muнови [re: Dudulia]  
Автор XC™ (prostak)
Публикувано07.12.05 04:54



Пуууу, то па в тая тема не се свършиха измислиците!!!
Само ще ти кажа, че таквоз нещо като МЛ "триста и нещо" пипнато от АМГ учените още не са открили. Единствения МЛ АМГ се казва МЛ 55.



Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: ммм]  
Авторvectrafen (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 20:18



6to be az vse taka si q karam i dosega ni6to i niama



Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: vectrafen]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано09.12.05 12:42



Глупости...бутала...хаха!Ако караш някоя кошница(вече има няколко теми, така че няма да изброявам за кои кошници става дума), може и да изфирясат не само буталата, ама аз моята Хондичка си я карам редовно така, и единственото нещо което ще и сменям сега, вследствие на моето каране, е СЪЕДИНИТЕЛ(понеже го изпилих от въртене на гуми)!
Иначе мнението на vectrafen, е едно от малките релистични мнения в тази тема.Малко трудно стига до 180км/ч, но смятам че е напълно възможно(аз съм се возил в такава Вектра със 170 км/ч).

пс:Не казвам, че е невъзможно да се повреди двигателя при 'яко каране'!!!!!!!!!!!!

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Кой колко Км най-много е правил - 2нови [re: Radocar]  
Авторвekтpaфeн (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 14:13



Така е. 180км ги стигна с голям зор но успя на равно де.Няма що да се лъжем а хондата наистина е голяма бегачка по природа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.