Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 23.04.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ..ГОНКА...нови [re: Uno TURBO mk1]  
Авторanalog (Нерегистриран)
Публикувано12.03.03 17:38



''уното са го блъскали с мерцедес 124-ка с над 120км/ч и се поусука малко, също дясната му врата и прага се вдлъбнаха леко навътре'' ...hahahaha abe pi4 ne ti li e popadalo[tam v 4ujbina...hahaha] da vidi6 kak izglejda kola sled standarten crash test s 45km....mai ne e.tozi samohoden kov4eg nare4en turbouno kato go udari6 v zadnia desen kalnik s 15km. i mu se otvaria prednia liav.na erbap se pravi6 ti a ne az,i za gonki ti pak govori6-ima si klasika 400m- dokato zasi4ame kolite [PO- OTDELNO I NA BEZLIUDEN U4ASTUK ]za kolko sek.i kolko max...si piem kafeto..ok.a pi4a s vektrata kogato se obadi 6e hodime da gi zase4eme[boli me onaia rabota koi 6e drupne drugia-da ]a i si se oburkal ne6to-v drugata tema stava6e vupros za max speed a ne za durpane[senatora e 1600kg i dosta koli 6e go drupnat na start ] i ne sum ot varna a ot sofia,jiveia na popa.P.S.a tva za 6ipkovia hrast ne e prostotia ,prosto si maluk i ne pomni6 tova predavane...i se mi se struva 4e ti si AVATAR4ETO ...ama aide nema da te izlagam i 6e se naprava na tup...hahaha



Тема Re:СЪСТЕЗАТЕЛ...нови [re: nitro]  
АвторUno TURBO mk1 (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 08:40



Аз като те гледам на 400м се точиш да биеш и С20ЛЕТ вектрара с този твои сенатор, и също много си открехнат по темата краш тест, само че ти е грешна информацията за уното, много филми гледаш приятелю, аз ти говоря за реялни неща които съм виждал по-наши коли , а ти гледаш малоумни краш тестове ............аналог ти маи нещо се препозна........СЪСТЕЗАТЕЛ..............(''аз може да се пробвам с тази вектра но не ме е** кои ще е по-напред'').....бъди сигурен че тази кола ще те намчка здраво.......но няма смисъл за спор с разбирач-състезател като теб..... Ти маи си прекалено несериозен за подобна гонка.......Но те моля да не ръсиш глупости от рода (''Преди да се пробваш със Сенатора ще те тествам с голф 3 2.0 16V")това просто доказва колко разбираш от бързи коли щом смяташ че горе споменатия голф ще дръпне турбинно уно.....
Събуди се пич..........



Тема Re:СЪСТЕЗАТЕЛ...нови [re: Uno TURBO mk1]  
Автор lowrider (непознат)
Публикувано13.03.03 16:13



Neznam otkude go izmisli tva mk1, vij mk2 po-biva, ama fiat kakvo si misli6 4e sa vnedrili tehnologii ot ferrari li?Da gi mahate tiq 6taigi.Senatorut go priznavam naistina za kola , kakto i Monza , to tova sa opelite drugite ne mi se haresvat mnogo ,mnogo.Kakto i da e , ako tozi senator e 3.0L i pipnat tuk tam, to tvoeto uno ne go vijdammm,za6toto znam vuzmojnostite na 2.5i dvigatelq a puk 3.0L 6te dosta po-dobre.Zatova vzemi si unoto i idi go testvai s tiko.Aide 4ao.

Volkswagenwerkaktiengesselschaft rules.





Тема Re: za gainerнови [re: GAlNER]  
Авторtrabanta (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 11:34



ako se porazrovish iz klub trabant shte razberesh 4e 150km/h ne sa nevazmojni za trabant.
ne 4e namekvam neshto za opela,ama e redno da se zamislish predi da napishesh neshto



Тема Re: za gainerнови [re: trabanta]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано14.03.03 18:03



Mi nali i az v tozi smisal sam go napisal! To i za Opel sigurno ne e nevazmojno da vdigne 280! No ne e normalno nali?!

NO PAIN - NO GAIN!!!



Тема Re:СЪСТЕЗАТЕЛ...нови [re: Uno TURBO mk1]  
Автор VOLVO 44O GLT (Moderator)
Публикувано15.03.03 11:39



Много си сладък! Ударено Уно от Мерцедес, с колко беше....каза май 125 км/ч....:-) Виждал съм Volvo, което мислех си, че е далеч по класна кола, след подобен удар и като че ли то имаше повечко щети отколкото споменатите от теб по Уното...
Сега ще пратя мейл на тия задръстени шведи, дето не залагат на безопасността на колите си, незабавано да се свържат с концерна Фиат и да закупят от тях технологиите, използвани при производството на тези Ун-а!

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: za gainerнови [re: GAlNER]  
Авторtrabanta (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 12:34



e naistina sym syglasen s teb.
naistina za trabant 150 ne sa normalni no ne sa i nevazmojni



Тема HA-HA-HA-HA....нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано15.03.03 16:07



Mnogo mi haresa tova.... - Volvo po-slabo ot Fiat!!! Hi-hi-hi-hi-hi-hi...6te pripadna..., abe tava Uno sigurno i Mercedes 123 6te obarne po kapak!!! Leleee gorkite mercedesi, volva i saabi, dano nikoga da ne im se slu4va da se blaskat v Fiat!!!
Samo deto obiknoveno lamarinite na tezi koli tro6at instrumentite po servizite i malko servizi se naemat da izpraviat tezi koli.
A kakvo be6e izumlenieto mi, kogato predi 2 godini razbrah, 4e na Fiatite zadnia im kapak e plastmasov?!!!! Neveroiatno!!! Gledah okolo 10 minuti kato iztrebitel

NO PAIN - NO GAIN!!!



Тема unota trabanti..bah maa muнови [re: trabanta]  
АвторDido s XSi-kata (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 01:12



vizte kvo shte vi kaza momcheta ....kogato chovek ima jena se hvali s neia ,noooo kupi li si kola kakvato i da e tia toi vednaga zabravia za jenata i se zapochvat hvalbite za kolata
gledam tuka vashte pisania po nai-razlichnite temi i stigam do zakliuchenieto che vseki si vika -OHH moita kola mai mai mai dobrata ...i kakvo li ne
ima 2 picha s Vectri -evala momcheta na vektrite ...ama ne sa li mnoo ostariali tia kolichki be? nie imahme vectra eheeeeee 1993 dam,,,,i znaete li ko stana -izgni no ne zashtoto ne ia poddurzahme a zashtoto opel taka gi praviat -da izgnie ta da si kupish nova - i molia vi ne sporete zashtoto i na saseda izgni p osustia nachin i na edin moi kolega susto....

ima i niakoi si malak pich s Uno koeto i to bilo maika si ibashta si burzinata...momche to susto e mnooogo stara kolica ...moze da ti e vrasnica .... ta az predi hodeh na uchilishte s Uno shtoto beshe nai evtinata kola ....
sega az imma edno pego XSi no neshta da se hvalia -shtoto e obiknovenna kola
susto kakto vashite ....moze bi e malko po nova no niama znachenie......

imashe i edin koito taka vuzhvali golf 2 che mi prilichashe na reklamen agent i za malko da me ubedi.....uh dobre che znam az...shto za kola e Golf 2 -stava be ne kazvam nishto ...da muknesh da ia troshish -sichko evtino ....ama da se hvalish kak si letial s neia eeee baigun

shte vi kaza samo da se oburnete kum kolite otvud okeana ...tam moze da stava duma za neshto burzo i kovarno .....tuka semeini koli ,koli za ucenici .........

abe vaznoto e suzdarma da ima breeeeeeeee :P)))))
aide adio rio che



Тема Re: unota trabanti..bah maa muнови [re: Dido s XSi-kata]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано16.03.03 01:57



Човече, далече сам от мисълта да обявявам колата си за най-добра!!! Но има една мъъъничка разлика м/у Опел и Опел! Защото Кадетите гният по един начин, а Калибрите по-друг. Имай предвид че единствено Калибра и Vectra 2000 16V са правени с антикорозионно покритие, поради простата причина, че са стрували безбожно много за Опел и това е причината да виждаш Калибри от 91ва в перфектно състояние, а Vectra 2000 16V да си личи от 200м. че не е нормална Вектра. На тези коли им гният само задните вежди, а те се сменят.
Има още една разлика, а тя е че независимо колко ти е стара колата, ако тя е била за времето си топ-модела на фирмата или легендата и има толкова екстри, колкото и новите Пежа нямат, неизбежно гледаш леко отгоре, дори на по-нови коли, които не могат да ти стапят нито на комфорта, нито на здравината, нито на екстрите, нито на мощноста.
По савсем друг начин седи въпроса с притежателите на Лади, Трабанти, Зазове и прочие, които имат съвсем други причини, за да изтъкват колите си.

П.С. Ако ме питаш мен, бих предпочел да дам 40 000 лв. за някоя дърта класика, която навремето е била легенда, примерно Jaguar ili Ford Mustang Shelby, отколкото да си взема nov Golf 4 naprimer.

NO PAIN - NO GAIN!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.