Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 08.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Предупреждениенови [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано01.03.15 08:39



Кога си си вземал прошка от Дявола? Питам де, защото той е доста по-стар и архаичен от теб, та е редно ти да му искаш прошка.

Какво си ме засъбуждал с безумните си видения ала "50 нюанса сиво"? Да кажа ли публично колко точно си извратен? Защото те сънищата спохождат не кого да е...баба Марта било. Празнувай си там с феновете си, какво толкова си се закахърил, че има хора, които си отлъчил от "Църквата" си?

Адашът ти прилича на човек с копирен център. Инженер, пък мързелив, но не му пречи да си построи палат, а после ние трябва да си мислим, че не е мутра...И аз се изненадах, че Румен също е станал мутра и му се привиждат кучки под път и над път, но виж, че хванал павето да блъска, си е съвсем в негов стил. Обясни сега на всички млади хора как от пусто се налива в празно - през устата?? Пък биберонът къде го пъхаш?

A, така ли? Схвана най-сетне, че ще получа всичко, което поискам! Ми, бавно ти се случва мисловния процес, но щом ти е кеф по трудния начин да разбираш как стоят нещата, няма проблем. Само да ти нашепна - свършиха будалите дето да работят в България за размножаването на малцинствени групи и за дундуркането на феодални старци. Ако ще се работи като танк, некъде другаде ще е.

Редактирано от Blackeyes на 01.03.15 09:20.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано01.03.15 18:24



"На баба ти в кътника" - нали тъй се псуват възпитано отличните ченгета, независимо дали са мъже или жени, в сиви или зелени дрешки...хайде, прояви сега малко здравна култура и не се кахъри, да не направиш некой инфаркт. "50 нюанса сиво" се гледа на връх националния празник...щом веднъж можем вместо траур да обявим тържества, а после да тъгуваме за поредните изгорели във влака София - Кардам, какъв е проблемът? Къде ви беше тогава философската мъдрост на предишните и тогавашните главнокомандващи? Или викаш - взели сте всички да вярвате в душата

??? Спете спокойно, деца.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано02.03.15 01:14



голяма простотия проявявате да ти кажа...някой да ме пита защо имам дълга коса и що не я сплета на плитки е доста така вулгарно на обема работа, която се налага да се върши вместо да ми се правят някакви сухарки на последователки на Фройд. И какво измислихте - пак ли опряхте до момчето от Елада

? Казах ти, че не четеш. Виж се поинтересувай как се управляват таланти и как в един момент е необходимо да направиш стъпка назад, за да дадеш път на младежта..това е въпрос на репутация и стил, а не на чалгарски интерпретации, че сме вечни и че все така ще бъхтим с камъни на гърба като Сизиф. Какво не ти е ясно? Мъжкото натоварване е за мъже, а не за жени! Мерси от такова признание! Намерили, та премерили. Върви ти да се бъхтиш, каква те е скъсала толкова? И не забравяй да си забавляваш труженичките подобаващо, защото в момента само им създаде огромни неприятности.

Обаче на мен не ми пречи всички добре да се видят какво представляват! С кого си мислиш, че се гъбаркаш, бре, непросветен малоумнико?
Хайде сега ти удържай мъжа като си много ербаб! Ще ми накривят шапката некакви уникални с раздърпани от страст рокли от 3D коприна...засрами се, бре, национално безполезно богатство.
За твое сведение кой и какви снимки ще ми прави си е моя работа. Това не касае горещите теми на държавата (ви). Ако ти не можеш да реагираш на ухажването на млад мъж, си свиркай - значи си наред, но е много странно изкуствено да ми очертаваш границите...не го прави, защото само си стесняваш пространството за самия теб.

Редактирано от Blackeyes на 02.03.15 01:36.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано02.03.15 10:55



дръж си налепите от плазмите си с неустановен произход и генетичен код! Кирта не е лелеяна мечта за една дама. Изпускаш си подсъзнанието като вода от мръсен канал, което говори, че не е ясно в устата ти какво се мъдри и кой говори чрез теб.


Ако бях зевзек, щях да уточня точното ти Аз, но Злото си няма Аз в светли измерения. Ако бях зевзек, щях да те питам дали жена ти е спряла да ти пуска, дали си останал без приятели след служебното си йерархично издигане до небесата или просто си зъл по природа...направи си изводите сам какви газове изпускаш като от Фукушима тук!

Редактирано от Blackeyes на 02.03.15 10:59.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано03.03.15 16:56



Хайде, научавай си уроците - който има големи очаквания, трябва да е готов и за големи разочарования. И на мен ми писна некакви неграмотници да ме учат цял живот, пък да не си дават сметка, че няма на какво да ни научат...цел живот лежали на кълка, че са велики и незаменими, и изведнъж - ядец. Незаменими са, да - не оставят диря след себе си, нито наследници.



Да, разбира се - честит ви празник, българи! Ние дето работим нямаме ни празник, ни делник...и все за вашето благосъстояние и спокойствие се трепим...така да се каже.
Je suis Charlie, ама нямам леви разбирания!

Редактирано от Blackeyes на 03.03.15 17:17.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано05.03.15 11:49



да ви имам лекарите, зъболекарите, психиатрите, фройдистките, простакесите...вие-полицаите явно не си давате сметка, докато не стане съвсем късно, че в живота повторни шансове няма. Какви жени-интелектуалки покрай вас - не е истина просто. Отиваш на психиатър и той/тя ти прилага фройдистка терапия, ама така касапски, че ни ти се чува за деца, ни за чужбина. Браво, браво - лекувайте се голи по полята на Европа. И президента да си смените - все тая.
Сивата кардиналка в литературата какво се пеняви

- нека вали сняг! Пък тя да ходи гола, по дух и себе си. Какво толкова й пречи, че е студено? Следващия път при милиционерските ви изпълнения, просто пускаме кепенците и ви зарязваме.

Редактирано от Blackeyes на 05.03.15 12:18.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано06.03.15 21:44



Нищо няма да ти кажа за филма "50 нюанса сиво" - това ти е наказанието. Даже няма да разбереш кой е доминантният в свадата за свободата на словото, но не се самозабравяй - не си неуправляем, най-много да си признаеш, че си атеист.

чакай, да не забравим аусландер...:), че се е фокусирал здраво в една точка и си бае ли бае мантри за Елада

. Кажи, бре дете?? Некоя мацка в розово не ти ли е изследвала подсъзнанието, несъзнаваното аз или просто границите? Не мога да ти помогна. Момчето от Елада си знае своето и не съм виновна, че не съм чела книгата преди да гледам филма. Сивите аксесоари не променят факта, че остарявам красиво.

Редактирано от Blackeyes на 06.03.15 21:57.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано07.03.15 01:51



не се сърди на мен, червений.

Просто нямам контрол над ситуацията. Не те лъжа - много тъпа ми се стори книгата, превъртях първата част на вентилатор и я зарязах, но сега, като гледам филма, разбирам, че е имало по-старателни читатели от мен. Случва се, нищо не може да се направи - гледаш си работата, а пък отсреща зрителят си вижда каквото си е наумил.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано07.03.15 11:37



добре, червений, да ти обясня. Продължавам да намирам книгата за тъпа, но е написано умно - да внушава, да подтиква към експериментиране, да толерира тероризма в отношенията и разбиранията на младите хора. Виж сега, то, принципно, всеки се прави на много либерален и не му е проблем да пише за анален/вагинален фистинг, но не зная точно как (и по какви критерии) е сметнал, че непременно някоя ще реагира на провокацията му. И се получава "50 нюанса сиво"...наежва се дрисльото и почва да си мисли, че е морален стожер; накокошинва се с целия си арсенал, даден му като професионално наследство от простакерите и почва на ангро да раздава правосъдие (чрез сина си и, може би, попръцкващата си жена

), да прави дълбокомислени заключения като разбира се той/тя се изключва от общата мозайка, защото всичко е под негов контрол. Да, ама не. И аз се чудя как така някакъв непознат ще ме преценява по написаното и щял да ми поставя граници. И последва реакция - направи се, че ме е виждал на живо, пък видиш ли той толкова женен и свестен тип, че може да ругае всяка жена, която му нарушава статуквото.
Така че, драги, за психиатрия са. В социума никой не се вълнува от фистинга им, а от работата, която вършат!
И Мила06 се захилила с "Бой с пръч_ка", пък не си дава сметка, че е на обществено място и се държи като римска метреса на Цезаря. Що си губиш времето?Да си говориш сам/а излиза извратено, а пък човекът, носител на знанието, е неудачник.
не е и кеф да гледаш извратености и да участваш в тях, докато си неразположена, но това са го пропуснали във филма, а пък некои жени отдавна не им се е случвало да са неразположени (по една или друга причина) и не им пречи да се радват на безумието си, с ръка/без ръка; с брак/без брак...

Редактирано от Blackeyes на 07.03.15 12:00.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано07.03.15 18:04



Що не въведете дрескод? Чакай и аз малко да се намеся в модерирането ви :-).
например, задължително изисквайте линка да се поства както трябва, а не гол

и да ви затруднява какво да го правите и как да го закарате до браузъра. Освен това старите кокошки на админа не трябва да се избиват, а да им се боядисат яйцата подобаващо, според предпочитанията им :-)) - извинете, но това стана доста колоритно.
А, да не забравя - какво ме интересува, че трябвало да модерирате? Какво модерирате? Посоката на вятъра ли?




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.