Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 01.06.24 
Горещи теми
   >> Тероризъм
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Предупреждениенови [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано23.01.15 23:14



Виж сега - аз нямам нужда от рекламата ти, само ти още не си го осъзнал...обаче да ме направиш толкова добра за толкова кратко време...е, няма как да не ти го признаем. Говоря като принцеса (т.е. от наше име) - така ни учат в принцесеното училище. Малко се изкалпазанихме и ние, набързо претупваме уроците по етикет, защото няма време, НЯМА ВРЕМЕ, човеко...идват напористи млади попълнения, които ще ви издухат като куцо пиле домат.
И какво викаш - не мога да преценя кога ме свалят и кога ме издигат до небесата, а??



Да. Ти, ако беше една десета от него на неговата възраст, нямаше да имаш равен, но си проспал младостта и талантите си. Глупак.

Редактирано от Blackeyes на 23.01.15 23:22.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано24.01.15 14:55



О, ама ти искаш да ти се засвидетелства уважение, след всичката простотия, която разви като платформа на розовия си ник...давай, можеш още!


Живо ли се интересуваш от промоциите?
Другият пък бил прост, но издържлив и надежден...особено надежден е, ще знаеш - като каже нещо и изобщо не му се връзвай. Обаче е кавалер - веднъж щях да падна и ме подхвана да не се изтърся - няма да ти каже истината.

Завиждайте всички, сладури захарни, отнемам инициативи, звания и титли - така ще прочета душите ви, без да ви покажа моята. Душевната простотия е заразна и води до проституция.

Редактирано от Blackeyes на 24.01.15 15:08.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано25.01.15 08:26



И всъщност толкова ли си типигьоз, че не усети каква голяма трагедия се разиграва в душата на другия админ?

То бива бива да си кютюк, ама чак пък толкова Успокоителното за теб е, че не беше сам в простотията си - какво да се прави, човещинка...
Чувал ли си за креативните индустрии на света, а знаеш ли какво означава в превод 'addict', ще разбереш ли накрая защо някои отиват в Portugal's Addict или ще си въобразиш, че можеш да сринеш душевния потенциал на един космополит, с претенции за скромен и незабележим кавалер????!



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано26.01.15 00:12





А какво значи думата 'курник', в който явно Силверадо се изживява като надзирател, а всички останали подскачат от един на друг крак и си играят на жмичка???
Тероризмът на клуба се разширява по обхват.
И тъй като трудно схващате - ми оставете и лудото (по мен) ченге на мира! Това не е никаква шега - оставете човека на мира. Какви са тези дисекции; какви са тези парчета, които изследвате; каква е тази простотия??





Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано26.01.15 00:27



Смешник, срещала съм в живота си толкова свестни и стойностни мъже, колкото ти никога няма да срещнеш.

Не се гизди до тях като мома на стъргалото. Само жената прави мъжа мъж. Толкова много имаш да се учиш, че само им губиш времето. Ако не можеш да се примириш с живота си, както ми препоръча, може и да не го живееш.

Остави на мира хората. Потънал си в мръсотии.

Като за начало ще си позволя да ти дам един съвет. Видиш ли курветина, при това омъжена за поне 20 години по-голям от нея мъж, в ранната й младост, бягай надалече - курва си е била и такава ще си остане. Обаче не ми се предоверявай. Най-стойностният мъж, който познавам, е също по-голям от мен с над 20 години, а той е толкова е загрижен за това загубено поколение, че заслужава усилията ми да схванеш колко си неадекватен в континиума, в който живееш.

Редактирано от Blackeyes на 26.01.15 00:59.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано26.01.15 01:22



като изключим, че хич не ми е приятно, нито весело (пояснение за ченгето), ще ти кажа, че е време да престанеш да подбиваш самочувствието на тези млади мъже; да спреш да се гавриш с живота на душата и да объркваш хората в някакви твои хаоси и сплави от плът и простотия! Спри се - престани да говориш. След всичката помия е най-добре да се оттеглиш и да се отдадеш на благотворителност.
Когато човек вижда красота, трябва да я подхранва, а не да я унищожава за кефа на развилнялата се безмозъчна тълпа. Държавата е това, което сме - селско-аграрна кооперация с привкус на спомен от "Мисия Лондон", т.е. с мирис и цвят на кенеф...
сериозно ме притесняваш


Никой няма да ми отнема младостта! Ясно ли ти е?

Редактирано от Blackeyes на 26.01.15 01:41.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано26.01.15 12:12



И продължаваш да не се засрамваш. България като страна-член на ЕС си управлява средствата по оперативните програми чрез проекти, за които предварително се изготвят бюджети. Ако имаш пътувания в чужбина бюджетът си е бюджет, но ако някой умен държавен чиновник каже, че бюджетът трябва да се разпредели между повече пътуващи, организацията - бенефициент преглъща и се съгласява...защото иначе, в БГ следват санкции. Сега, въпросът е - кой прокарва лява политика през платформата на ЕС и защо?? Мен вече не ме интересува. Вземам крути мерки. Обаче, като спрем да усвояваме средствата, и лявата политика ще пострада здраво, но аз с хора, които не са наясно с хигиената на отношенията гледам да избягвам да общувам.
Какво те интересува още за младостта? Защо гаджетата ми мълчат какво сме правили ли - защото не сме го правили с теб!



Моят научен ръководител ми е казвал: "като няма човек какво да каже и разтяга локуми"...та и твоята работа е такава. Щял да внедри НАТО в БГ - по-скоро може от напъване да направиш нещо друго.

Редактирано от Blackeyes на 26.01.15 12:26.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано27.01.15 10:10





Спри се, спри да се излагаш. Бил разбирал...какво разбираш? Че жените са само за забавление и да ти зяпат в чатала?? С цялото си поведение инициираш и възхваляваш проституцията - и мъжка, и женска. Ти за някакви ангажименти към емоционалния живот на хората чувал ли си?? За приятелство, за подкрепа?? Питам, защото не е нормално да си въобразиш, че си много възпитан, пък все с гъза си да говориш...хайде, прояви чувствителност към себе си и опитай веднъж да замълчиш, защото е ясно, че нямаш потенциала да обичаш. Причините за последното може да са две - или си открил голямата си любов и си й се посветил, или си толкова повърхностен, че си като перде на сцената на живота. Избери си коя роля предпочиташ и не се чуди повече защо не ти се получават връзките с хората.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано27.01.15 13:55





Сядай си на задника и ти, че дървени философи като теб могат да изкривят света и да се направят на невинни! Всъщност най-разочарована съм от теб. 'грижа те е - не те е грижа', на баба ти барабана. Всичките интерпретации като ги изредиш и категоризираш да не забравиш да затвориш вратата зад себе си, защото иначе то голям напън от енергия ще те връхлети и като нищо може да те разкъса. Колко човека допускаш до себе си, Геврек? Цяла дузина или само този/тази, който/която успее да изгради доверие в/за теб?? То бива бива, ама от АБ почнете, че съвсем сте я претупали работата.



Тема Re: Предупреждение [re: Blackeyes]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано27.01.15 14:09



Уморих се, а и нямам точно отношение към гостите. Направо да си кажа - не ми допадат гостите в собствения им дом...защото да се завираш по домовете на хората като гост е малко просташко (според мен де...не че генерализирам), а пък да живееш в дома си като гост е вече супер просташко.
Може веднъж да се видиш с някого, но направи тази среща като хората...запомнящо се преживяване с изглед към бъдещето...и не ме тълкувай през кривата си сексуална призма, но това не значи, че я изключвам...ако изобщо схващаш пълнотата на възприятията като цялостна личностна диспозиция.

чао.






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.